Kobiety piją coraz więcej...

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-06-30, 23:11:07

Liczba kobiet nadużywających alkoholu wzrosła ostatnio tak bardzo, że w ostatnich latach do szpitali trafiają kobiety w drugiej i trzeciej dekadzie życia, które cierpią z powodu uszkodzenia wątroby. Przemysł alkoholowy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli chce się stworzyć osobą pijącą całe życie, najlepiej jest zacząć jak najwcześniej.
źródło internet
Co na to panowie?
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Kamil888 » 2008-07-01, 07:06:32

Jacek i Agatka napisał(a):Co na to panowie?

No cóż, przykre, ale mnie to ni grzeje, ni ziębi... Ich życie, ich wątroba. Jeżeli nie mają umiaru, to ich problem.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-01, 07:15:24

Kamil888 napisał(a):Ich życie, ich wątroba. Jeżeli nie mają umiaru, to ich problem.

Niekoniecznie ich. Napisałem "kobiety", ale to dotyczy też dziewczyn. Nigdy nie wiesz kiedy to Cię będzie dotyczyło. Nie widzisz wokół siebie pijących dziewczyn? To takie niewinne, napić się, nieprawdaż?
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Kamil888 » 2008-07-01, 08:06:39

Jacek i Agatka napisał(a):Nie widzisz wokół siebie pijących dziewczyn?

Widzę, ale nigdy nie przesadzają.
Jacek i Agatka napisał(a):To takie niewinne, napić się, nieprawdaż?

Napić się a upić, to dwie różne kwestie,
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Q3lo » 2008-07-01, 08:29:59

Rozsądna osoba wie kiedy przestać.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez BlueMan » 2008-07-01, 08:35:44

No i co będzie za XX lat, kiedy My będziemy mieć dzieci? :/ mentalność społeczeństwa się zmieni - to jest problem wg. mnie
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-01, 09:42:18

Kamil888 napisał(a):Widzę, ale nigdy nie przesadzają.

To masz fart Kamil888, ja akurat mieszkam blisko uczelni w naszym mieście, akademiki i takie tam, sam zresztą wynajmowałem mieszkanie studentom, bywam w studenckich pubach i mam wielu znajomych studentów.
Wszyscy piją. Na umór. ;)
BlueMan napisał(a):No i co będzie za XX lat

No i co będzie? Myslę, że większość dzisiejszych dwudziestolatków nie potrafi się przyznać do tego co robiło 20 lat wcześniej swoim dzieciom.
Jak często się słyszy " ja jak byłam w twoim wieku dziecko to siedziałam w domu, a nie chodziłam po imprezach jak ty"... ( 40 letnia mamusia)
- "tak bo byłaś w ciąży ze mną" odpowie córcia...
Nic a nic nie pijecie? Nie bawicie się?
Tylko tak skromnie, jedno dwa piwka? ;)
To super.
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Suceed » 2008-07-01, 09:55:21

Owszem jest coraz więcej dziewczyn lubiących sobie wypić, ale zazwyczaj jest to picie z umiarem. Występują także jednostki ostro wylewające za kołnierz - jednak na to nie ma sposobu. Takie osoby były, są i będą. Większość z takich kobiet (szkoda, że nie wszystkie) w przypadku ciąży potrafi zerwać z piciem.

Zawsze uważałem kobiety za osoby nie pijące. teraz ta opinia trochę się zmieniła, jednak dalej nie jest aż tak tragicznie
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-01, 10:43:51

Suceed napisał(a):Takie osoby były, są i będą. Większość z takich kobiet (szkoda, że nie wszystkie) w przypadku ciąży potrafi zerwać z piciem.

Dokładnie. I właśnie o tym jest ten temat, a nie by udowadniać komuś, że pije więcej czy mniej
Ja mam kilku znajomych "pijących" i naprawdę nie wiem jak im pomóc. Sa wśród nich także młode dziewczyny.... także w ciąży.
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez makoomba » 2008-07-01, 10:53:07

Jacek i Agatka napisał(a):ja akurat mieszkam blisko uczelni w naszym mieście, akademiki i takie tam, sam zresztą wynajmowałem mieszkanie studentom, bywam w studenckich pubach i mam wielu znajomych studentów.
Wszyscy piją. Na umór. ;)

A kiedy maja pić ? Jak skończą studia i założą rodziny ? :P


A tak wracając do tematu, faktycznie jest to coraz częstsze zjawisko, widuje wiele dziewczyn które piją i to na równi z facetami, niejednokrotnie do 'urwania filmu'. Wydaje mi się że jest to w jakiś sposób związane z chęcią dążenia do równouprawnienia także w kwestii alkoholu. Skoro jest społeczne przyzwolenie żeby mężczyźni pili to dlaczego kobiety miały by nie móc tego robić.

Nigdy nie miałem nic przeciw zeby dziewczyna wypila 1-2 drinki czy piwo z sokiem, ale we wszystkim nalezy mieć umiar.
Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej xD
http://makoomba.posadzdrzewo.pl/
Avatar użytkownika
makoombaNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 2007-08-19, 20:47:49
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-01, 12:09:14

makoomba napisał(a):A kiedy maja pić ? Jak skończą studia i założą rodziny ? :P
A jak im zostanie? Pamiętam osoby z moich młodzieńczych lat co "nie wylewały za kołnierz" wtedy to była zabawa, teraz maja po 40 lat, maja rodziny i.... piją, bawią się dalej? Alkohol czasem dłużej tkwi we krwi niż do wytrzeźwienia... W tym problem.
makoomba napisał(a):Skoro jest społeczne przyzwolenie żeby mężczyźni pili to dlaczego kobiety miały by nie móc tego robić.
Bo są kobietami... ile w dzisiejszych kobietach zostało z prawdziwej kobiety? Uważam, że kobiety wiele tracą na równouprawnieniu.
makoomba napisał(a):Nigdy nie miałem nic przeciw

Też nigdy nie miałem nic przeciw...
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Madzias » 2008-07-01, 12:31:52

Pija kobiety...piją...przecież mogą. Kiedys też piły, tylko w swojej kuchni. Facet mógł leżec nawalony pod płotem i mówili: "oj bidok ale sie wstawił" a jak widzieli kobiete pojaną to mówili " Boże, żeby kobieta...matka piła..świat schodzi na psy". Dla mnie nie ma znaczenia czy kobieta czy facet pije. Wszystko jest dla ludzi. Najważniejsze, żeby zachować rozsądek. Wyjątkiem jest kobieta w ciązy, bo także pije jej dziecko. To już jest potworne. Chcesz pic to pij ale nie w ciązy.

A młodzi? Rozpiły się dziewczynki jak i chłopcy. Denerwuje mnie tylko jedno, że dziewczyny zrobiły się bardziej wulgarne, brak im subtelności.
Jako młode dziewczę też piłam, teraz też piję ale z umiarem, do kolacji albo więcej na imprezie. W młodości eksperymentuje się, imprezuje się często...taka jest młodosc. Lepjej niech młodzi piją teraz niż później. Później jest czas na prace, rodzinę, obowiązki. Nie jest fajnie miec kaca i opiekowac sie dzieckiem albo isc do pracy, czy gotowac obiad.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez winet » 2008-07-01, 13:40:55

Jacek i Agatka napisał(a):Myslę, że większość dzisiejszych dwudziestolatków nie potrafi się przyznać do tego co robiło 20 lat wcześniej swoim dzieciom.


Chyba czterdziestolatków ;) Mój ojciec dopiero w stanie wskazującym na nietrzeźwość powiedział swojemu kumplowi, że kiedy on był młody i szedł do sklepu po wódkę, to zawsze kupował więcej bo i tak wiedział że zabraknie :) No ale starsi ludzie potrafią tylko narzekać jaka ta młodzież jest zła... :oczami:

@topic

Równouprawnienie się kłania ^^
My Dream...My Love...My Life...
Manchester United
Avatar użytkownika
winetNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1100
Dołączył(a): 2007-03-08, 21:49:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Future_Breeze » 2008-07-01, 13:45:39

Każdy robi to co lubi jeżeli dziewczyna lubi sobie wypić tym lepiej jest łatwiejsza :)
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez cre[a]tive » 2008-07-01, 13:53:34

kobiety piją coraz więcej? niech piją, jak faceci piją coraz więcej, nikt szumu nie robi, ale jak kobiety to aż trzeba artykuł w prasie napisać, w Internecie. bo co to się dzieje! niewiasty przestają być niewiastami! po pubach chodzą, piwo piją, palą! koniec świata! jak siedziały w domach i gotowały obiady mężom to chociaż był spokój, a teraz facetom piwo wypijają!
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Q3lo » 2008-07-01, 13:54:05

Sęk w tym żeby nie była łatwiejsza. Trzeba zdobywać! :)
Jak jest łatwa po winiaczu to nie będziesz miał pewności że tylko Tobie dała.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez felis » 2008-07-01, 15:24:28

kobieta napisał(a):a teraz facetom piwo wypijają!

Nooo, jeszcze dla facetów nie starczy! :D
Zgadzam się z Tobą, kobieta :)
Niech kobiety robią co chcą.

Ja nie piję w ogóle i lepiej mi z tym, niż wtedy, kiedy zdarzyło mi się wypić drinka, dwa czy trzy ;)
A pijana kobieta i pijany facet wyglądają dla mnie tak samo obleśnie.
Avatar użytkownika
felisNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2008-07-01, 10:43:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez kosmowski.be » 2008-07-01, 16:16:05

felis napisał(a):A pijana kobieta i pijany facet wyglądają dla mnie tak samo obleśnie.

zgadzam sie w 100%. co za roznica czy babka czy facet.

jedyne co mnie martwi to wiek tych "pań".. ostatnio ojciec mi opowiadal jak przywiezli mu na izbe 16latke tak narypana ze nie mogla utrzymac sie na nogach.. a zdarzaja sie i mlodsze (12-13 lat) toz to jeszcze dzieciaki :zalamany:
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez felis » 2008-07-01, 16:18:54

noid napisał(a):ojciec mi opowiadal jak przywiezli mu na izbe 16latke tak narypana ze nie mogla utrzymac sie na nogach.. a zdarzaja sie i mlodsze (12-13 lat) toz to jeszcze dzieciaki :zalamany:

No właśnie - dzieciaki. To już inna rozmowa.

Alkohol jest dla ludzi dorosłych i świadomych tego, jakie mogą być skutki picia alkoholu. Dorosły i dojrzały człowiek zawsze będzie znał umiar w piciu. Nieważne, czy to mężczyzna czy kobieta. Ważne, by to nie było dziecko.
Avatar użytkownika
felisNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2008-07-01, 10:43:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Sonic » 2008-07-01, 17:22:55

Future_Breeze napisał(a):Każdy robi to co lubi jeżeli dziewczyna lubi sobie wypić tym lepiej jest łatwiejsza
spoko... lubisz łatwe upite dziewczyny ?? bo ja to podziekowałbym z miejsca... jeszcze gdyby byla spita do calkowitego "zgona" obudziwszy sie, mowisz do niej "skarbie" a ona... ?? nic nie pamieta. o popatrz TY sie zonk... jeszcze moze by sprawe w sad i tak dalej... ja tam wole trzezwe i sie troche natrudzic i wiedziec z kim gdzie ide...:)

felis napisał(a):Alkohol jest dla ludzi dorosłych i świadomych tego, jakie mogą być skutki picia alkoholu. Dorosły i dojrzały człowiek zawsze będzie znał umiar w piciu. Nieważne, czy to mężczyzna czy kobieta. Ważne, by to nie było dziecko.

ja tam obcowalem ze studentami na juwenaliach:D ale studenci to inna rasa:D tam i faceci i dziewczyny chodzily wstawione... no ale to chyba jedna z takich duzych imprezz...;]
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...
Avatar użytkownika
SonicNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2007-06-26, 14:03:33
Lokalizacja: Nowa Sarzyna / rzeszów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości