Kobiety piją coraz więcej...

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez felis » 2008-07-01, 17:23:56

IMO nie byli dorośli ;)
Avatar użytkownika
felisNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2008-07-01, 10:43:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez nika110 » 2008-07-01, 17:26:20

Problem, nie problem. Już Madzias powiedziała :
Madzias napisał(a):Wszystko jest dla ludzi

Z umiarem oczywiście... Mnie tylko najbardziej nurtuje picie alkoholu przez nastolatki ale to już inna rzecz
Look me in my eyes and promise you won't do me the same...
Avatar użytkownika
nika110None specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2007-05-03, 17:09:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez kosmowski.be » 2008-07-01, 17:30:02

nika110 napisał(a):Mnie tylko najbardziej nurtuje picie alkoholu przez nastolatki

piją, bo nie chcą być gorsze od koleżanek, które piją bo inne piją i tak wkoło
ja rozumiem się napić, czy to dla towarzystwa czy dla zabawy, ale nie można z tym przesadzać
osobiście znam swoją granicę, której nigdy nie przekroczę. każdy powinien znać swoją.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-01, 21:11:40

winet napisał(a):Jacek i Agatka napisał(a):Myslę, że większość dzisiejszych dwudziestolatków nie potrafi się przyznać do tego co robiło 20 lat wcześniej swoim dzieciom.

winet napisał(a):Chyba czterdziestolatków ;)

Przepraszam, nie dopaczenie w edycji myśli ;)
Powinno być: " Myślę, że większość dzisiejszych dwudziestolatków za lat 20 nie potrafi się przyznać swoim dzieciom do tego co robiło 20 lat wcześniej"
Z lektury Waszych postów widzę, że nieopacznie rozpętałem "Małą Wojnę" damsko-męska, komu można pić, a komu nie i kto może więcej.
Popieram wszystkie posty, że wszystko trzeba robic w granicach rozsądku.
A pijane dziewczyny "zdobywane" przez nieporadnych chłopców?
Myślę, że tacy są, tylko w takich sytuacjach mają szansę cokolwiek w ogóle "zaliczyć"...
Trzeźwa nie da....
Sonic napisał(a):gdyby byla spita do calkowitego "zgona" obudziwszy sie, mowisz do niej "skarbie" a ona...

Powiedziałbyś do takiej "skarbie"?
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Future_Breeze » 2008-07-02, 08:14:13

kobieta napisał(a):niech piją, jak faceci piją

Feministka, jak Ty się burzysz na tak powszechny problem, że faceci piją a kobietą to niby nie wolno to i może ja się poburzę na to, że nie mamy urlopów wychowawczych dla dzieci, i 5% szans praw rodzicielskich w sądzie ?!
Q3lo napisał(a):Jak jest łatwa po winiaczu to nie będziesz miał pewności że tylko Tobie dała.

Wystarczy, że dała, chociaż teraz żeby dawały to już nie muszą się upijać i tak są łatwe :)
Sonic napisał(a):spoko... lubisz łatwe upite dziewczyny ?? bo ja to podziekowałbym z miejsca... jeszcze gdyby byla spita do calkowitego "zgona" obudziwszy sie, mowisz do niej "skarbie" a ona..

Już to widzę jak upita dziewczyna piękna, powabna powiedzmy blądynka z dużym biustem siada Ci na kolana z lekko rozpiętą koszulką widzisz jej piersi etc.. i już widzę jak to rycerskim gestem mówisz "SORY ALE NI HU*A", może jak wytrzyeźwiejesz. Myślcie co piszecie.
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez BlueMan » 2008-07-02, 08:37:23

Future_Breeze napisał(a):nie mamy urlopów wychowawczych dla dzieci
nie prawda - możemy dostać macierzyński. I coraz więcej Panów to robi :]
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Madzias » 2008-07-02, 10:55:16

Future_Breeze napisał(a): że nie mamy urlopów wychowawczych dla dzieci,


Macie takie prawo. Albo mama albo tata w zależnosci kto mniej straci rezygnując na kilka lat z pracy.

Future_Breeze napisał(a): 5% szans praw rodzicielskich w sądzie


Nie wiem czy zauważyłes ale to juz sie troszke zmienia. Powoli...powoli dojdzie do tego, że bedzie prawdziwa wojna o dziecko (straci na tym tylko dziecko. rodzice powinni sami dojsc do porozumienia i zdecydowac z kim ma ich pociecha zostac a i ono powinno miec prawo głosu)


BlueMan napisał(a):możemy dostać macierzyński. I coraz więcej Panów to robi


Wychowawczy tak ale macierzynski to jest ten po porodzie.

Wracając do tematu.
Future_Breeze napisał(a): i już widzę jak to rycerskim gestem mówisz "SORY ALE NI HU*A", może jak wytrzyeźwiejesz. Myślcie co piszecie.


Zgadzam się. Wątpię, żeby zdrowy fizycznie facet nie wykorzystał sytuacji. Skoro jest chętna i wygląda super, to czemu nie.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez felis » 2008-07-02, 11:05:29

Future_Breeze napisał(a):jak Ty się burzysz na tak powszechny problem, że faceci piją a kobietą to niby nie wolno to i może ja się poburzę na to, że nie mamy urlopów wychowawczych dla dzieci, i 5% szans praw rodzicielskich w sądzie ?!

Hm.
Uważam, że podejście do alkoholu a dziecko to dwie różne sprawy i nie należałoby ich porównywać ;)
Co innego być matką, a co innego być kobietą pijącą alkohol.
Avatar użytkownika
felisNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2008-07-01, 10:43:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez hitman1986 » 2008-07-02, 11:51:04

Future_Breeze napisał(a):już widzę jak to rycerskim gestem mówisz "SORY ALE NI HU*A", może jak wytrzyeźwiejesz

Hehe, to zależy, czy dany delikwent ma dziewczynę, czy nie :) Chociaż i to jest ostatnio coraz mniej ważne...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Sonic » 2008-07-02, 12:19:59

Jacek i Agatka napisał(a):Powiedziałbyś do takiej "skarbie"?
ja osobiscie nie polazlbym z taka do lozka..;]
Future_Breeze napisał(a):Już to widzę jak upita dziewczyna piękna, powabna powiedzmy blądynka z dużym biustem siada Ci na kolana z lekko rozpiętą koszulką widzisz jej piersi etc.. i już widzę jak to rycerskim gestem mówisz "SORY ALE NI HU*A", może jak wytrzyeźwiejesz. Myślcie co piszecie.
moja wina ze Ty nie ptorafisz sie powstrzymac a ja potrafie?? ;] to ze siadze mi na kolana odrazu oznacza ze juz ja chce z nią isc do lozka? to Ty mysl co piszesz bo nie wszyscy są tacy sami czlowieku...;/
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...
Avatar użytkownika
SonicNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2007-06-26, 14:03:33
Lokalizacja: Nowa Sarzyna / rzeszów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Future_Breeze » 2008-07-02, 14:22:27

Madzias napisał(a):Nie wiem czy zauważyłes ale to juz sie troszke zmienia. Powoli...powoli dojdzie do tego, że bedzie prawdziwa wojna o dziecko

Może i masz rację, chociaż wolałbym jakby w ogóle nie było wojen o dzieci.

Sonic napisał(a):moja wina ze Ty nie ptorafisz sie powstrzymac a ja potrafie?? ;] to ze siadze mi na kolana odrazu oznacza ze juz ja chce z nią isc do lozka? to Ty mysl co piszesz bo nie wszyscy są tacy sami czlowieku...;/

Zakładam, że nie masz dziewczyny, jeżeli nie masz uważam, że na 99% nie powstrzymałbyś się a odpowiedź swą podtrzymujesz jedynie dla tego, że ostatnio tak powiedziałeś i głupio byłoby Ci przyznać mi rację. I masz racje nie wszyscy jesteśmy tacy sami może z 10% facetów naprawde nie poszłoby do łóżka z kobietą w taki właśnie sposób bo pewnie wybraliby faceta :)
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-02, 15:46:23

BlueMan napisał(a):nie prawda - możemy dostać macierzyński. I coraz więcej Panów to robi

I BlueMan, ma rację.
Madzias napisał(a):Wychowawczy tak ale macierzynski to jest ten po porodzie.
i racji nie ma. Z urlopu macierzyńskiego może korzystać matka dziecka i ojciec dziecka. Pracownica wychowująca dziecko przysposobione oraz mąż pracownicy wychowującej dziecko przysposobione korzystają z urlopu na prawach urlopu macierzyńskiego. Prawo przewiduje taką możliwość, ale nie zrównuje ze sobą obojga rodziców. Urlop macierzyński jest bowiem dobrodziejstwem nie tylko dla dziecka, ale i dla matki, której organizm musi się zregenerować po porodzie. Dlatego pierwsze 14 tygodni może wziąć tylko matka, a o wykorzystaniu kolejnych decydują sami rodzice. Ponieważ przy drugim dziecku urlop macierzyński wynosi 20 tygodni, w Państwa wypadku dla męża zostanie ich 6. Jak to załatwić? Najpierw z wnioskiem o udzielenie tego urlopu powinien wystąpić do swojego pracodawcy mąż. Następnie - najpóźniej na 7 dni przed planowanym przystąpieniem do pracy! - Pani musi w swoim zakładzie złożyć wniosek w sprawie rezygnacji z części urlopu macierzyńskiego, dołączając do niego zaświadczenie z pracy męża, w którym wskazany jest
termin przejęcia przez niego pozostałej części urlopu.
(podstawa Kodeks Pracy)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez cre[a]tive » 2008-07-02, 20:17:13

Future_Breeze napisał(a):jak Ty się burzysz na tak powszechny problem, że faceci piją a kobietą to niby nie wolno to i może ja się poburzę na to, że nie mamy urlopów wychowawczych dla dzieci, i 5% szans praw rodzicielskich w sądzie ?!


jedno z drugim nie ma nic wspólnego, poza tym nie burzę się, tylko nie widzę powodu, by się tak podniecać, że kobiety piją więcej, skoro faceci też piją więcej i nikt tego nie przeżywa, wręcz problem jest niezauważalny.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-02, 21:25:00

kobieta napisał(a):nikt tego nie przeżywa, wręcz problem jest niezauważalny.

Racja. To chyba jakaś mentalność Polaków, niezauważanie poważnych problemów, alkoholizm, przemoc, pijani kierowcy, durni politycy ;) ( już nie moje 50 tys) ;) ..... puki to nas samych nie dotknie. Znieczulica?
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Sonic » 2008-07-03, 15:55:18

Future_Breeze napisał(a):Zakładam, że nie masz dziewczyny, jeżeli nie masz uważam, że na 99% nie powstrzymałbyś się a odpowiedź swą podtrzymujesz jedynie dla tego, że ostatnio tak powiedziałeś i głupio byłoby Ci przyznać mi rację. I masz racje nie wszyscy jesteśmy tacy sami może z 10% facetów naprawde nie poszłoby do łóżka z kobietą w taki właśnie sposób bo pewnie wybraliby faceta
więc zostaje jeden procent :) nie, nie bylo by mi glupio. Gdyby to byla moja dziewczyna z która byłbym troche i ją znał bardzo dobrze to zapewne nie czekałbym dlugo i poszedl z nia do lózka, ale z pierwsza napotkana na imprezie... nie ;)
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...
Avatar użytkownika
SonicNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2007-06-26, 14:03:33
Lokalizacja: Nowa Sarzyna / rzeszów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez kaśka » 2008-07-04, 22:12:29

Kobiety zawsze piły ale nie tak jak faceci i nie to co faceci, teraz % są łatwo dostępne i młodzież wcześnie zaczyna i niestety uzależnia się, a pomyśleć ze wraca się z koloni wakacyjnych z ogromem doświadczenia na temat picia... :hyhy:
Pić trzeba umieć, i to nie dotyczy tylko kobiet ale i facetów.
"Przyszedlem aby ogien rzucic na ziemie, i czegoz pragne wiecej jak tego, aby juz zaplonal." (Lk. 12)
Avatar użytkownika
kaśkaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 202
Dołączył(a): 2008-03-03, 11:27:46
Lokalizacja: z doliny
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-05, 12:56:11

Widać, że z nami nie jest tak źle ;)
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... caid=1630c
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez cre[a]tive » 2008-07-05, 14:24:32

Z pewnością do faktu, że na Ukrainie pije się najwięcej przyczynia się to:

Alkohol, a zwłaszcza piwo, sprzedawany jest w zwykłych kioskach. Nie ma zakazu spożycia napojów wyskokowych w miejscach publicznych,
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-09-15, 06:56:44

Kto gada o piciu w poniedziałek rano....?
Ja ... :hyhy:

http://www.um.sanok.pl/profilaktyka/profilaktyka/mlodziez.html napisał(a):Czy nastolatki piją alkohol?

1. Badania przeprowadzone w czerwcu 1999 roku pokazały ogromne rozmiary zagrożeń wynikających z picia alkoholu przez polską młodzież.
* 68 % 15-letnich chłopców i 54 % 15-letnich dziewcząt piło alkohol w ciągu ostatniego miesiąca.
* 58 % 15-latków i 43 % 15-latek upiło się w ciągu ostatniego roku.
* 39 % 15-latków i 22 % 15-latek upiło się w ciągu ostatniego miesiąca.
* Co dziesiąte dziecko po wypiciu alkoholu uczestniczyło w bójce lub sprzeczce.
* Co dwudziesty nastolatek po wypiciu alkoholu do.wiadczył wypadku lub uszkodzenia ciała.
* Co piętnasta nastolatka po spożyciu alkoholu miała niechciane kontakty seksualne.
2. Ostatnie lata to okres bardzo agresywnej ofensywy marketingowej przemysłu alkoholowego promującego picie napojów alkoholowych wśród polskich nastolatków. Analizy rynkowe pokazują, że zwiększenie konsumpcji piwa przez 15-19-latków jest podstawowym źródłem przyrostu dochodów tego przemysłu. Widać, że z nami nie jest tak źle


Tak było 10 lat temu, zmieniło się coś? :hyhy:
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kobiety piją coraz więcej...

Postprzez privace » 2008-09-15, 13:02:53

Ale temeat jest o pijących kobietach, a nie nastolatkach ogólnie, pamiętajcie ;)
Mi się wydaje, że po prostu rownież i w tej dziedzinie kobiety się "emancypowały", a robimy z igły widły, bo kobiecie "nie wypada". Przykład prosto z życia: spotkałam się ostatnio z kolegą na przekąskę z kebaba. Z racji tego, że on samochodem, to zamówil soczek, ja piwo. Kelnerka oczywiście postawiła soczek przede mną, piwo przed nim. Nieco na zdziwioną wyglądała, gdy zamieniliśmy się napojami. Bo to przecież mężczyzna pije piwo, a kobiety nie piją? Kolejny stereotyp w społeczeństwie, ktory potem owocuje takimi stwierdzeniami, że kobiety piją więcej i częściej, niż "za starych dobrych czasów"..
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 655 gości

cron