[problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez WiseWoman » 2008-03-04, 22:22:18

michaelxp91, hitman1986, :zab: zanudziłabym się, bez tych Waszych rozmówek. :padam: Ale szczerze powiedziawszy, staje po stronie Michała. Nie można udawać przed dziewczyną kogoś kim się nie jest... Jeśli miałby styl wyluzowany, nie zwracający uwagi na włosy i schludność to dlaczego miałby ubierać się w inne rzeczy na randke? A może ona ma podobny styl do niego i stwierdzi, że chłopak jest sztuczny?
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez hitman1986 » 2008-03-04, 22:30:08

WiseWoman napisał(a):Ale szczerze powiedziawszy, staje po stronie Michała. Nie można udawać przed dziewczyną kogoś kim się nie jest...
WiseWoman, wiesz, ja zawsze będę zdania, że, fakt, szata człowieka nie zdobi, ale "jak Cię widzą, tak Cię piszą"...

W brudnych spodniach to można na posesji samochód myć, a nie iść na randkę...
WiseWoman napisał(a):zanudziłabym się, bez tych Waszych rozmówek

Oj, przestań, to nie moja zasługa... :zawstydzony: Dziękuj Michałowi, w końcu on reprezentuje poziom "upierdliwego" i nonkonformistycznego usera z nas dwojga ;)
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez michaelxp91 » 2008-03-04, 22:31:30

Badź co badź, nie mówiłem tu o sobie.

michaelxp91 napisał(a):a się tak ubieram - moja natura jest zbyt pedantyczna, by chodzić w brudnych rzeczach.

Chyba jasne?

Ja mówie, że nie jest to tak ważne, jak przedstawiasz. Bo mówisz tak, jakby od tego wszystko zależało. Fakt, może troche źle się zrozumieliśmy ;) Możesz sobie 'brudne spodnie' wyobrażać jak ubiór górnika po szychcie, nie o to mi chodzi. Moim zdaniem, nie jest ważne to, czy ktoś codziennie pierze wszystkie swoje ubrania aby przypadkiem gdzieś plamki nie znaleźć. Nie ważne, czy ktoś chodzi w garniturze, czy w czarnych, wygniecionych jeansach. Ten, kto chodzi nadmiernie czyściutki i prezentuje się jak Johny Bravo w ogóle nie jest lepszy od tego, który wygląda jak przeciętny, lub nieprzeciętny, taki sobie człowieczek. Fakt, uwalony gównem by raczej nikt na spotkanie nie poszedł, ale żeby jakoś specjalnie się ubierać... Ja wole wyrazić siebie, niż się kryć pod czymś dla mnie niezwykłym. Ubiór wyraża twoją indywidualność - i jeśli ktoś się nim najzwyczajniej nie przejmuje, to wcale nie znaczy, że jest gorszy, mniej interesujący. I nie chodzi mi bynajmniej o to, żeby się nie myć, ale o to, żeby się nie ukrywać ze swoimi przyzwyczajeniami ;) Mam nadzieje, że rozumiesz, dlatego nadal utrzymuje - nie szatan zdobi człowieka, liczy się przede wszystkim wnętrze.

hitman1986 napisał(a):Ucz się od starszych i bardziej doświadczonych... :P

Pffff...

hitman1986 napisał(a):nawet, jeśli nawet poznasz jaką dziewczynę przez nie-internet

Tak mówisz, jakby to jakaś anomalia była :P

hitman1986 napisał(a):Dziękuj Michałowi, w końcu on reprezentuje poziom "upierdliwego" i nonkonformistycznego usera z nas dwojga ;)

I wcale nie czuje się gorszy!! ;) Do tego 'nie wierze w reinkarnacje, podwodne cywilizacje ani świętego mikołaja' i używam Acera, ha! :P
Ostatnio edytowano 2008-03-04, 22:33:26 przez michaelxp91, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
michaelxp91None specified
Expert
Expert
 
Posty: 1299
Dołączył(a): 2005-10-09, 22:07:29
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez kamil » 2008-03-04, 22:33:18

To że Michał ma swoje zdanie nie znaczy jeszcze że jest nonokonformistą.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez WiseWoman » 2008-03-04, 22:34:39

hitman1986 napisał(a):W brudnych spodniach to można na posesji samochód myć, a nie iść na randkę...


Nie napisałam, ze mi się podobają tacy chłopcy czy taki styl... Jednak znam dziewczyny, które jeśli tylko jakiś chłopak używa perfum opisują go jako lalusia... Mogę się założyć, że nie byłyby zadowolone gdyby umawiając się z kimś widziały go w wymiętolonych ciuchach a przyszedłby odpicowany i wybłyszczony... Kwestia gustu. ;)

hitman1986 napisał(a):Oj, przestań, to nie moja zasługa... :zawstydzony: Dziękuj Michałowi, w końcu on reprezentuje poziom "upierdliwego" i nonkonformistycznego usera z nas dwojga ;)


Sam ze sobą nie mógłby dyskutować. :P Ale talent macie, trzeba Wam to przyznać. :P

[ Dodano: 04 Mar 2008 21:36 ]
michaelxp91 napisał(a):Do tego 'nie wierze w reinkarnacje, podwodne cywilizacje ani świętego mikołaja'


Chłopaki nie płaczą? :chytry:
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez hitman1986 » 2008-03-04, 22:38:32

michaelxp91 napisał(a):Tak mówisz, jakby to jakaś anomalia była

Nie, żadna anomalia, ale po treści Twoich postów wnioskuję, że jesteś przysłowiowym singlem... ;) Także, życzę Ci, byś swoją damę serca poznał "w realu" skoro "z pomocą internetu" jest "be" i "a fe!"...
michaelxp91 napisał(a):Badź co badź, nie mówiłem tu o sobie

Bądź co bądź, wiem :pudlo:
michaelxp91 napisał(a):Moim zdaniem, nie jest ważne to, czy ktoś codziennie pierze wszystkie swoje ubrania aby przypadkiem gdzieś plamki nie znaleźć

Nie przesadzaj. Nie bądź AŻ takim pedantem...
michaelxp91 napisał(a):Ten, kto chodzi nadmiernie czyściutki i prezentuje się jak Johny Bravo w ogóle nie jest lepszy od tego, który wygląda jak przeciętny, lub nieprzeciętny, taki sobie człowieczek.

Masz rację... Ale gdzie ja powiedziałem, że ma wyglądać jak Johny Bravo ? :|
michaelxp91 napisał(a):nie szatan zdobi człowieka, liczy się przede wszystkim wnętrze

Ani szatan :P ani szata (musiałem... :P )
Ale swoją teorię przedstawiłem powyżej...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez michaelxp91 » 2008-03-04, 22:40:04

WiseWoman napisał(a):Chłopaki nie płaczą? :chytry:

'A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał' :P

kamil napisał(a):To że Michał ma swoje zdanie nie znaczy jeszcze że jest nonokonformistą.

No, nie znaczy. Jest gorzej - jestem potworem :P Nauczyciele wypominaja mi to od kiedy zacząłem edukacje, a z dnia na dzień jeszcze gorzej :> I nie czuje sie z tym źle. Wole mieć własne zdanie, niż udawać kogoś innego ;)

Wypowiedź WiseWoman chyba wystarczająco dużo Ci tłumaczy hitman? :>
Ostatnio edytowano 2008-03-04, 22:45:03 przez michaelxp91, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
michaelxp91None specified
Expert
Expert
 
Posty: 1299
Dołączył(a): 2005-10-09, 22:07:29
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez WiseWoman » 2008-03-04, 22:43:09

michaelxp91 napisał(a):I nie czuje sie z tym źle. Wole mieć własne zdanie, niż udawać kogoś innego ;)


Matko, myślałam, że tacy wyginęli na wojnie... :oczami:

michaelxp91 napisał(a):Wypowiedź WiseWoman chyba wystarczają dużo Ci tłumaczy hitman? :>


Czekaj. :P Mi tłumaczą jego wypowiedzi czy moje jemu? :niepewny:
Ostatnio edytowano 2008-03-04, 22:43:54 przez WiseWoman, łącznie edytowano 1 raz
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez michaelxp91 » 2008-03-04, 22:43:52

hitman1986 napisał(a):Ani szatan :P

Cholera, ależ skłamałem! Szatan zdobi człowieka :P Sorry, jakoś tak się przyzwyczaiłem :P

hitman1986 napisał(a):Nie, żadna anomalia, ale po treści Twoich postów wnioskuję, że jesteś przysłowiowym singlem... ;)

No, fakt, dobrze wnioskujesz. Ale bynajmniej nie znaczy to, że jestem omijany szerokim łukiem, bo jestem 'inny'.

WiseWoman napisał(a):Czekaj. :P Mi tłumaczą jego wypowiedzi czy moje jemu? :niepewny:

Twoje jemu :P
Ostatnio edytowano 2008-03-04, 22:44:34 przez michaelxp91, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
michaelxp91None specified
Expert
Expert
 
Posty: 1299
Dołączył(a): 2005-10-09, 22:07:29
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez hitman1986 » 2008-03-04, 22:45:34

WiseWoman napisał(a):Mogę się założyć, że nie byłyby zadowolone gdyby umawiając się z kimś widziały go w wymiętolonych ciuchach a przyszedłby odpicowany i wybłyszczony... Kwestia gustu.

No dobra, o gustach się nie dyskutuje, ale...
Załóżmy, że ktoś chodzi na co dzien w dresach... Czy w dresie pojdzie np. do teatru? Nie sądzę.
A przecież i wyjście do teatru i randka to takie "niecodzienne" chwile, prawda ?
michaelxp91 napisał(a):Wypowiedź WiseWoman chyba wystarczają dużo Ci tłumaczy hitman? :>

Spoko... Każdy ma swoje zdanie... I dobrze - świat jest dzięki temu różnorodny. A ja nie zamierzam być "Winkelriedem forum" i nie zamierzam sprowadzać ludzi na moją drogę myślenia...

Tyle ode mnie

[ Dodano: 2008-03-04, 21:47 ]
A tak na marginesie: nieźle się Asiu zakręciłaś, jak (przepraszam za porówanie, ale ZAWSZE takie daję) gówno w betoniarce... :P
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez michaelxp91 » 2008-03-04, 22:48:51

hitman1986 napisał(a):Czy w dresie pojdzie np. do teatru? Nie sądzę.
A przecież i wyjście do teatru i randka to takie "niecodzienne" chwile, prawda ?

Nie. Po pierwsze, czy w ogóle chodzi do teatru ;) Mnie sztuka nie bawi, tak jakoś, nudny jestem. Poza tym - w teatrze jesteś między wieeeeeloma ludźmi w garniturach, którzy będą cię wytykac palcami, siłą rzeczy założysz coś innego (ale ja w stolicy i tak byłem w halówkach :] ), natomiast na randkę idziesz z konkretną osobą i to jej masz się pokazać jaki jesteś, a nie jaki możesz być. Ano, i nie każda randka musi być w wytwornej restauracji z obowiązkowymi krawatami ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
michaelxp91None specified
Expert
Expert
 
Posty: 1299
Dołączył(a): 2005-10-09, 22:07:29
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez hitman1986 » 2008-03-04, 22:56:23

michaelxp91 napisał(a):Mnie

Mnie, ja, moje... Nie mów o sobie, mów "w ogóle", generalizuj... Bo w tym wypadku nie mówimy konkretnie o Tobie, tylko o rzeszy ludzi...
michaelxp91 napisał(a):Poza tym - w teatrze jesteś między wieeeeeloma ludźmi w garniturach, którzy będą cię wytykac palcami, siłą rzeczy założysz coś innego

Dlaczego? Przecież sam mówiłeś, że nie będziesz uchodzić za kogoś, kim nie jesteś... Jeśli nie nosisz garnituru, to po co miałbyś go zakładać do teatru? Przeczysz samemu sobie.
A argument, że
michaelxp91 napisał(a):będą cię wytykac palcami

jest z du*y, przecież jesteś "inny", masz "swój styl"...
michaelxp91 napisał(a):Ano, i nie każda randka musi być w wytwornej restauracji z obowiązkowymi krawatami

Czuję jakąś aluzję :P Moja randka nie była w "restauracji z obowiązkowymi krawatami"...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez michaelxp91 » 2008-03-04, 23:01:39

hitman1986 napisał(a):Dlaczego? Przecież sam mówiłeś, że nie będziesz uchodzić za kogoś, kim nie jesteś... Jeśli nie nosisz garnituru, to po co miałbyś go zakładać do teatru? Przeczysz samemu sobie.


Mnie sztuka nie bawi, tak jakoś, nudny jestem. [...] ale ja w stolicy i tak byłem w halówkach :]


Ja nie zmieniłem, byłem jak zwykle, podczas moich całych... yyy, nie wiem, ale na palcach mozna policzyć ile razy odwiedziłem teatr. Wole kino ;) A mówiłem o przeciętnym człowieku, mogłem się mylić.

hitman1986 napisał(a):Czuję jakąś aluzję :P Moja randka nie była w "restauracji z obowiązkowymi krawatami"...

Bo kilkugodzinny, długi spacer ciemnym wieczorem, seks na polanie i długie rozmowy na wszystkie możliwe tematy również są piekne, a już na pewno dają większą możliwość pokazania siebie, swego charakteru. I wcale garnitur czy inny elegancki ciuch do tego nie potrzebny. Nikt nie określił, że randka to teatr, kino, restauracja, czy inne ekskluzywne miejsce, zgodzisz się ze mną?
Ostatnio edytowano 2008-03-04, 23:02:16 przez michaelxp91, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
michaelxp91None specified
Expert
Expert
 
Posty: 1299
Dołączył(a): 2005-10-09, 22:07:29
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez hitman1986 » 2008-03-04, 23:06:32

michaelxp91 napisał(a):zgodzisz się ze mną?

Jakże mógłbym się nie zgodzić?
michaelxp91 napisał(a):nie określił, że randka to teatr, kino, restauracja, czy inne ekskluzywne miejsce

Ja również tak uważam, ale powtarzam po raz ostatni już w tym temacie: jak Cie widzą, tak Cię piszą...
I sam wolę iść np. do parku porozmawiać, niż do kina, choć jesto to również przyjemny sposób na spędzenie czasu z ukochaną...

Dobra, myślę, że obie strony przedstawiły swoje poglądy i dalsza dyskusja nie jest potrzebna...
Temat oczywiście zostaje otwarty, ale ja dalej swoich poglądów prezentować w nim nie zamierzam...

[ Dodano: 2008-03-04, 22:08 ]
noid90 napisał(a):prywatne "wojny" toczcie sobie na gg na przyklad

Nie uważam tego za "prywatną wojnę", tylko wymianę zdań... Za "prywatne wojny" grożą warny...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez WiseWoman » 2008-03-04, 23:08:50

hitman1986 napisał(a):A tak na marginesie: nieźle się Asiu zakręciłaś, jak (przepraszam za porówanie, ale ZAWSZE takie daję) gówno w betoniarce... :P


A konkretniej o co Ci chodzi? :P

A co do tego teatru... Uważam, że na pierwszej randce szczególnie powinniśmy pokazać drugiej osobie swoją osobowość, swoje szczególne cechy i hobby, więc jesli ktoś ma taki... w/w styl raczej nie będzie chciał iść do teatru. :]

noid90 napisał(a):hitman1986, michaelxp91, dajcie juz sobie spokoj, juz dawno odeszliscie od tematu,
a prywatne "wojny" toczcie sobie na gg na przyklad
peace!


Właśnie... Proponuje zmienić nazwę tematu. A tymczasem mówię dobranoc, ale dyskutujcie dalej. ;) Jutro poczytam...

[ Dodano: 04 Mar 2008 22:10 ]
hitman1986 napisał(a):Dobra, myślę, że obie strony przedstawiły swoje poglądy i dalsza dyskusja nie jest potrzebna...
Temat oczywiście zostaje otwarty, ale ja dalej swoich poglądów prezentować w nim nie zamierzam...


Buuu.... :rozpacz: :hyhy:
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez hitman1986 » 2008-03-04, 23:11:36

_temat_
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez bosa1111 » 2008-03-06, 04:29:34

no jasne ze to bardzo wazne jak wygladamy na pierwszej randce! od tego zalezy jak sie to wszystko dalej potoczy...jesli pojdziesz na 1`randke wygladajac jak ostatnia wywloka, to to bedzie ostatnia twoja randka z ta osoba...co to za pytanie tak poza tym?
Avatar użytkownika
bosa1111None specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2007-08-18, 16:04:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez BlueMan » 2008-03-06, 20:02:32

bosa1111 napisał(a):to to bedzie ostatnia twoja randka z ta osoba...
Bez przesady ;) zależy na kogo się trafi.

Ale wszyscy dobrze wiemy, że najpierw wszyscy wszystkich i wszystko oceniają po okładce :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez michaelxp91 » 2008-03-06, 21:03:14

Moge wiedzieć kto mi mądrze wywalił posta? Napisałem wyraźnie 'bosa1111, na szczęście nie jesteś sama na świecie ;)'. Zbyt mało zrozumiałe dla kasującego? OK, tak więc...

bosa1111 napisał(a):no jasne ze to bardzo wazne jak wygladamy na pierwszej randce!

Nie, bo na świecie są ludzie, różne dresy, metale, punki czy inne michaelexp91, którzy mają głęboko gdzieś to, co inni sądzą o ich wyglądzie. A za żadne skarby ich do garnituru dla byle randki nie wciśniesz. Czy to oznacza, że są gorsi, nie warci uwagi? G prawda, bo to wnętrze się liczy. Są ludzie, zarówno słodkie idiotki jak i lalusie, którzy naprawde wyglądają wspaniale, czyści aż do bólu, w ciuchach z adidasa czy innym garniaku, a porozmawiać można z nimi jedynie o ostatnim odcinku 'Modu na sukces' lub też innego serialu dla inteligentnych inaczej. Wnętrze się liczy, nie ciuch, każdy normalny człowiek tak sądzi, nawet gdy o tym nie wie. Dlatego ja wole moje halówki za 30zł i własne zdanie...
Ostatnio edytowano 2008-03-06, 21:04:00 przez michaelxp91, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
michaelxp91None specified
Expert
Expert
 
Posty: 1299
Dołączył(a): 2005-10-09, 22:07:29
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Pierwsza randka z dziewczyną - czy wygląd ma znacz

Postprzez kosmowski.be » 2008-03-06, 21:16:37

wystarczy byc schludnie ubranym (nawet jezeli ma sie w swoj styl - to trzeba wygladac schludnie)
kazdy normalny czlowiek (przynajmniej wiekszosc) nie pojdzie na randke ubrany tak jakby dopiero co wyszedl z pola. idac na randke czlowiek chce sie podobac partnerce/partnerowi
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 452 gości

cron