[Kobieta] odstraszam facetów

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

[Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez badgirl » 2008-01-13, 12:16:00

Mam problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic, zwracam sie o pomoc tutaj. Mam 26 lat i zaczynam miec wrazenie ze odstraszam facetow,bo nie moge stworzyc stałego trwałego związku.Albo cos ze mną nie tak,albo nie trafilam jeszcze na tego odpowiedniego,a moze za bardzo staram sie kogos znalezc,nie lubie samotności.Za kazdym razem jest tak samo, kilka spotkan jest super,czuje ze facetowi zalezy na znajomosci ze mna,mowi ze jestem super,ze mnie lubi,podobam mu sie,ze chcialby kontynuowac nasza znajomosc,a nawet ze chce ze mna byc na powaznie,i to nie jest tak ze tylko mowi,bo jego zachowanie wskazuje na to ze rzeczywiscie tak jest.Potem facet zaczyna mnie olewac,a nastepnie znajomosc sie konczy.Tak jest za kazdym razem,mialam juz sporo takich krotkich "zwiazkow".Nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje.Jestem atrakcyjna,lubiana,mam wielu znajomych,kilku prawdziwych przyjaciol,zawsze staram sie byc wobec ludzi w porzadku,takze wobec facetow z ktorymi sie spotykam,jestem szczera i bezposrednia,mowie czego oczekuje od faceta,zeby nie bylo nieporozumien.Moze problem w tym ze za bardzo pokazuje ze mi zalezy? Ale taka juz jestem ze okazuje uczucia.Z tego co wiem to faceci okreslaja mnie jako kobiete" do tanca i do rozanca", taka z ktora mozna wszystko,i pobawic sie dobrze i pogadac na kazdy temat.Facet zawsze ma we mnie wsparcie,zawsze pomagam jak ktos potrzebuje pomocy.Moim zdaniem jestem wobec mezczyzn ok i ja osobiscie nie mam sobie nic do zarzucenia jesli chodzi o moje zachowanie.wiec dlaczego tak sie dzieje ze faceci odemnie uciekaja? Moze jestem za bardzo szalona,zwariowana,bo taka wlasnie jestem,ale podobno to zaleta a nie wada.Powoli trace nadzieje ze w koncu z kims mi sie uda,nie chce mi sie poznawac nowych ludzi,zamknelam sie w domu,zeby zaoszczedzic sobie powtarzajacej sie sytuacji.Moze ktos z was pomoze mi zrozumiec co robie nie tak? ineteresuja mnie tez wypowiedzi mezczyzn.Z gory DZIEKI!! POZDRAWIAM!
Avatar użytkownika
badgirlNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2008-01-13, 12:13:55
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez Bolu » 2008-01-13, 12:29:27

Coprawda nie znam się na tym za bardzo, ale moze jesteś dla nich własnie za dobra? I przez to konczą znajomość, że boją się Ciebie skrzywdzić? Wmawiają sobie, że nie są dla Ciebie odpowiedni, że nie zapenia Ci szczęścia. Dlatego wybierają (wg nich) mniejsze zło, tzn wolą to zakończyć...

Ale jak już wspomniałem, nie znam się na tym. Mówie tylko, jak to odbieram.

Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownika
BoluNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2007-03-24, 19:01:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez BlueMan » 2008-01-13, 12:57:12

Pogadaj może z jakimś swoim starym byłym facetem - może będzie na tyle otwarty i powie dlaczego odszedł i co jest nie tak.
Nowo zakończone związki nie otworzą się tak dobrze przed Tobą, jak stare znajomości :P


Innej rady na razie nie widzę, jeśli wszystko wygląda tak jak opisujesz... .
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: odstraszam facetów

Postprzez kosmowski.be » 2008-01-13, 13:02:10

badgirl napisał(a):Z tego co wiem to faceci okreslaja mnie jako kobiete" do tanca i do rozanca", taka z ktora mozna wszystko,i pobawic sie dobrze i pogadac na kazdy temat.Facet zawsze ma we mnie wsparcie,zawsze pomagam jak ktos potrzebuje pomocy


wg mnie faceci bardziej traktuja Cie jak przyjaciolke a nie jak potencjalna partnerke na przyszlosc i tu problem. postaraj sie tak nie angazowac od razu
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez WiseWoman » 2008-01-13, 13:26:08

Może być wiele przyczyn. Być może zniechęca ich Twoje zaangażowanie. W tym wieku nie trzeba od razu szukać męża, tym bardziej na siłę. A może chodzi o tą Twoją ''skromność''... Nie mówię, że to źle mieć o sobie dobre zdanie, ale chyba powinnaś znaleźć w sobie odrobinę samokrytyki.

badgirl napisał(a):Jestem atrakcyjna,lubiana,mam wielu znajomych,kilku prawdziwych przyjaciol,zawsze staram sie byc wobec ludzi w porzadku,takze wobec facetow z ktorymi sie spotykam,jestem szczera i bezposrednia,mowie czego oczekuje od faceta,zeby nie bylo nieporozumien


badgirl napisał(a):Z tego co wiem to faceci okreslaja mnie jako kobiete" do tanca i do rozanca", taka z ktora mozna wszystko,i pobawic sie dobrze i pogadac na kazdy temat.Facet zawsze ma we mnie wsparcie,zawsze pomagam jak ktos potrzebuje pomocy.Moim zdaniem jestem wobec mezczyzn ok i ja osobiscie nie mam sobie nic do zarzucenia jesli chodzi o moje zachowanie.


Hmm... Zwolnij, nie szukaj związków na siłę i znajdź w sobie trochę wad, które można naprawić. Tyle ode mnie, pozdrawiam. ;)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez hitman1986 » 2008-01-13, 13:57:20

badgirl napisał(a):Moze problem w tym ze za bardzo pokazuje ze mi zalezy?

Nie wiem, być może. Chociaż z drugiej strony brak okazywania uczuć jest tak samo, albo i bardziej, nieporządany.
badgirl napisał(a):i pobawic sie dobrze i pogadac na kazdy temat

I chyba tutaj tkwi problem, faceci widzą cię jako "kumpelę" a nie jako partnerkę do życia.
badgirl napisał(a):Powoli trace nadzieje ze w koncu z kims mi sie uda

Nie trać... Ja ostatnio też już prawie straciłem, a nagle, niespodziewanie poznałem jedną wspaniałą osobę na której mi baaardzo zależy i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po dobrej drodze.


Na prawdę nie wiem, co Ci mogę poradzić... Po prostu się na tym nie znam...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

dodam że...

Postprzez badgirl » 2008-01-13, 14:01:15

dziekuje za wszystkie wypowiedzi.dodam jeszcze, ze to przewaznie faceci pierwsi deklaruja ze chca ze mna byc,ja niczego nie przyspieszam,nie pytam faceta czy chce ze mna stworzyc cos powazniejszego,to oni rozpoczynaja temat bycia razem na powaznie,a potem im sie nagle odwiduje,i uciakaja.dlatego kompletnie nierozumiem co jest grane.
Avatar użytkownika
badgirlNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2008-01-13, 12:13:55
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez WiseWoman » 2008-01-13, 14:05:45

badgirl, możliwe jeszcze, że nie trafiłaś na tego właściwego. Musisz być cierpliwa i najlepiej tak jak poradził BlueMan- pogadaj z jakimś swoim byłym, może on podpowie co jest grane.
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez nuda » 2008-01-13, 20:31:41

A może jest też tak, że Ty widzisz inaczej sytuacje niż oni.

Może jest w Tobie coś, co przyciaga, ale z czasem stajesz się za bardzo natarczywa lub nie pielęgnujesz zwiazku, zakładajac, że już teraz nie należy się starać?

Jedyna rada, jak wyżej, porozmawiaj na spokojnie z którymś z byłych.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez paimka » 2008-01-14, 14:20:58

badgirl, hmmm, ja bym się tym zbytnio nie przejmwała :] mnie by to całkowicie pasowało :D
Byłabym jeszcze bardziej zadowlona gdyby się mnie zawsze bali :D

Hmm.. mogą też uciekaćod Ciebie dlatego że jesteś zbyt pewna siebie, bądź za bardzo inteligentna(obiegowo panuje opinia ze mężczyźni boją sie inteligentnch kobiet).
Kwestia okazywania uczuć.. trudna sprawa. Też mam z tym problemy :niepewny:
Proponuje o tym nie myśleć tylko być sobą, bo udawanie kogoś innego i robienia czegoś do czego nie ma sie przekonania i ciągła kontrola nad sobą. To nie najlepszy pomysł.
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez hitman1986 » 2008-01-14, 15:04:12

paimka napisał(a):Byłabym jeszcze bardziej zadowlona gdyby się mnie zawsze bali

Czyyyyżby? :evil:
nuda napisał(a):lub nie pielęgnujesz zwiazku

To też może być powodem... :niepewny:
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez paimka » 2008-01-14, 16:00:58

hitman napisał(a):Czyyyyżby?


Jasssne :evil:
jszcze tego nie wiesz... ;][

badgirl,
a moze w twoim zachowaniu brakuje, kobiecego czaru takiej magii... ??
Ostatnio edytowano 2008-01-14, 16:07:29 przez paimka, łącznie edytowano 1 raz
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez privace » 2008-01-14, 20:28:26

paimka napisał(a):a moze w twoim zachowaniu brakuje, kobiecego czaru takiej magii... ??
badgirl napisał(a):Facet zawsze ma we mnie wsparcie,zawsze pomagam jak ktos potrzebuje pomocy.

Może problem w tym, że mężczyźni wolą słabe kobietki i potrzebują tego wrażenia, że są niezastąpieni i potrzebni, a bez nich kobieta jest całkowicie bezradna i to ona potrzebuje wsparcia ;)
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez femme » 2008-01-14, 22:24:50

Hm.. ja myślę, że to co sama zauważyłaś..
badgirl napisał(a):Moze problem w tym ze za bardzo pokazuje ze mi zalezy?

..jest możliwym powodem takich sytuacji.

Ludzie (bo nie tylko męzczyźni) boją się tak deklarować i angażować na dzień dobry. Najlepiej podejść do tego z początku na luzie.. Jeśli z tego ma wyniknąć coś poważnego to zaangażowanie samo przyjdzie, we własnym tempie :)
Ostatnio edytowano 2008-01-14, 22:26:53 przez femme, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
femmeNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 605
Dołączył(a): 2007-09-14, 21:50:10
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [Kobieta] odstraszam facetów

Postprzez nuda » 2008-01-14, 23:59:02

Piszesz, że jesteś szalona, zwariowana, a zaraz, że zamykasz się w domu by unikać rozczarowań. Może za impulsywna jesteś?

Boisz się być sama? Uważasz, że człowiek musi mieć parę?
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 888 gości

cron