Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez Nygus » 2008-01-05, 15:49:53

Widze ze temat sie drąży dalej :)
Sie tak nieraz zastanawiam co moge zrobić aby polepszyć zwiazek...."różyczek było wieeele, dobrych perfum również, a czułych słów to chyba bym się nie doliczył"
Faktycznie....traktujemy kobiete jak boginie......ale co dalej. Dostajemy buziaka w policzek i sie rozchodzimy do domu. Wielu z nas chcialoby cos wiecej...poczuc sie ze w koncu jest ktos na kim nam zalezy. I dalej kupujemy różyczki, perfumy no i "slodzimy"
Ktoś mądry kiedyś powiedzial "nie ufaj kobietą" Dlaczego tak musi być.....chcemy być szcześliwi wiec dajmy również troche szcześcia drugiej osobie.
<peace>
"Powiedziano, że coś tak nieznaczącego jak trzepotanie skrzydła motyla...
może spowodować tajfun w zupełnie innej części świata"
Avatar użytkownika
NygusNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2006-12-02, 20:40:03
Lokalizacja: Nibylandia
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez Kamil888 » 2008-01-05, 15:52:33

Nygus napisał(a):"różyczek było wieeele, dobrych perfum również, a czułych słów to chyba bym się nie doliczył"

Moim zdaniem nie chodzi w tym o różyczki i markowe perfumy, tylko o zaufanie i wzajemną akceptację.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez hitman1986 » 2008-01-05, 16:09:11

Nygus napisał(a):Faktycznie....traktujemy kobiete jak boginie......ale co dalej. Dostajemy buziaka w policzek i sie rozchodzimy do domu

Tak było w moim przypadku... Dziewczyna nie miała nawet odwagi powiedzieć mi w prost co myśli, musiała mi smsa wysłać :niepewny:
Nygus napisał(a):chcemy być szcześliwi wiec dajmy również troche szcześcia drugiej osobie

Wiesz, ja mam swoje zdanie na ten temat, którego tutaj nie wymienię (bo mogę kogoś urazić), ale wymienię na moim blogu (na bloga wchodzić nie trzeba)...
Kamil888 napisał(a):Moim zdaniem nie chodzi w tym o różyczki i markowe perfumy, tylko o zaufanie i wzajemną akceptację

Dobrze, że napisałeś "wzajemną'...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez WiseWoman » 2008-01-05, 16:40:07

hitman1986 napisał(a):Powiedz mi, czy chciałabyś być z facetem, który ma 6 dych na karku i przez całe życie był sam... Takiemu to raz, że samemu jest dobrze, a po drugie to byłoby mu pewnie ciężko się "przestawić" na mieszkanie z kimś... W końcu wyrobił już sobie pewne nawyki, które trzeba byłoby zmienić...


Jeśli ja też miałabym wtedy 6 dych na karku to czemu nie. :P A tak poważnie to... Może jestem naiwna i niewiele wiem o życiu, ale jeśli byłaby to najprawdziwsza Miłość to nie przeszkadzałyby mi tak bardzo jego stare przyzwyczajenie, wady... Przynajmniej tak mi się wydaje.

Nygus napisał(a):Dostajemy buziaka w policzek i sie rozchodzimy do domu. Wielu z nas chcialoby cos wiecej...poczuc sie ze w koncu jest ktos na kim nam zalezy.


Może źle zrozumiałam, ale czy według Ciebie ''pokazanie, że na kimś nam zależy'' jest związane bezpośrednio i tylko z seksem? :|

Kamil888 napisał(a):Moim zdaniem nie chodzi w tym o różyczki i markowe perfumy, tylko o zaufanie i wzajemną akceptację.


Moim zdaniem również. ;)

[ Dodano: 05 Sty 2008 15:43 ]
hitman1986 napisał(a):Nygus napisał/a:
Faktycznie....traktujemy kobiete jak boginie......ale co dalej. Dostajemy buziaka w policzek i sie rozchodzimy do domu

Tak było w moim przypadku... Dziewczyna nie miała nawet odwagi powiedzieć mi w prost co myśli, musiała mi smsa wysłać :niepewny:


Niektórzy są nieśmiali, oczywiście w tym przypadku nie powinno tak być... Ale powinieneś ją zrozumieć. ;)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez Kamil888 » 2008-01-05, 17:28:04

Moim zdaniem nie należy szukać TEGO uczucia na siłę. Im więcej razy upadasz, tym bardziej się zniechęcasz. Uważam, że na każdego z nas przyjdzie czas i odnajdzie go ta jedyna miłość, z którą będzie już do końca życia.
Ja też kiedyś szukałem tej drugiej połówki, ale tak jak pisałem na początku, im więcej porażek tym bardziej się zniechęcałem. W końcu powiedziałem sobie "Basta! Nic na siłę"... Od tamtej pory cierpliwie czekałem. Przyznam się bez bicia, że nie było to łatwe, ale czekałem... aż w końcu się spotkaliśmy (przez totalny przypadek). Nie wiem czy to jest ta Jedyna, to się okaże, ale narazie jestem szczęśliwy. Jeżeli to nie będzie Ona, to mówi się trudno i żyje dalej. Jak już pisałem w jednym z wcześniejszych postów
Trzeba pocałować wiele żab by w końcu trafić na swoją księżniczkę.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez hitman1986 » 2008-01-05, 17:32:46

Kamil888 napisał(a):Im więcej razy upadasz, tym bardziej się zniechęcasz

Z tym się zgodzę... Masz, brachu, rację...
Kamil888 napisał(a):Nie wiem czy to jest ta Jedyna, to się okaże, ale narazie jestem szczęśliwy

Życzę Ci wsystkiego najlepszego...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez Kamil888 » 2008-01-05, 17:41:24

hitman1986 napisał(a):Życzę Ci wsystkiego najlepszego...

Dzięki. (:

Ja wierzę, że znajdziesz tę Jedyną (albo Ona Ciebie). Życzę Wam tego z całego serca. (:
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez cre[a]tive » 2008-01-05, 17:52:24

dziwny ten temat, dziwne pytanie- jak można rozkochać kobietę. na rozkochanie w sobie czy to mężczyzny czy też kobiety nie ma żadnych sprawdzonych recept, sposobów. to się dzieje samo, działa chemia, coś niewidzialnego, przyciąga osobowość partnera, jego sposób bycia, ujmuje nas coś w tej drugie osobie, i jak za dotykiem czarodziejskiej różczki jesteśmy zakochani. często sam człowiek nie wie czemu właśnie ta kobieta/ ten mężczyzna a nie ktoś inny. miłość ze zdrowym rozsądkiem ma niewiele wspólnego, toteż sposób na rozkochanie próżno szukać.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez Kamil888 » 2008-01-05, 17:56:33

dziwny ten temat, dziwne pytanie- jak można rozkochać kobietę. na rozkochanie w sobie czy to mężczyzny czy też kobiety nie ma żadnych sprawdzonych recept, sposobów. to się dzieje samo, działa chemia, coś niewidzialnego, przyciąga osobowość partnera, jego sposób bycia, ujmuje nas coś w tej drugie osobie, i jak za dotykiem czarodziejskiej różczki jesteśmy zakochani. często sam człowiek nie wie czemu właśnie ta kobieta/ ten mężczyzna a nie ktoś inny. miłość ze zdrowym rozsądkiem ma niewiele wspólnego, toteż sposób na rozkochanie próżno szukać.

Amen! (:
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez Madzias » 2008-01-05, 18:49:27

Jak rozkochać w sobie kobiete? Proste...trzeba najpierw trafic na podatny grunt...trzeba widziec, że tej kobiecie nie jest się obojętnym. Róże, prezenty, miłe słówka...to wszystko jest sympatyczne ale najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i bliskośc, którego to kobiety pragną najbardziej. Czasem trafi się na zły grunt i konczy się nie zbieraniem plonów miłości tylko chwastów rozczarowań...ale cóż takie jest życie. Próbować, szukać tej kobiety i nie poddawać się.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez cre[a]tive » 2008-01-05, 18:57:53

Madzias napisał(a):najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i bliskośc, którego to kobiety pragną najbardziej.


skoro ta kwestia została już poruszona, chętnie kontynuowałabym dyskusję w tym kierunku. powszechnie twierdzi się, że kobiety oczekują od swych partnerów bezpieczeństwa, mi natomiast wydaje się to być jakąś abstrakcją, bowiem od żadnego mężczyzny nigdy nie oczekiwałam, że zapewni mi poczucie bezpieczeństwa, czy też coś podobnego. i dlatego też zastanawiam się, czy to ja jestem jakaś dziwna, czy to powszechne twierdzenie o poczuciu bezpieczeństwa jest nieco przesadzone i wcale nie jest tak, że każda kobieta tego oczekuje, lecz np. tylko jakiś odsetek.
co sądzicie o tym panie i panowie, jaki Wasz pogląd na ten aspekt?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez Kamil888 » 2008-01-05, 19:09:31

kobieta napisał(a):i dlatego też zastanawiam się, czy to ja jestem jakaś dziwna

Nie jesteś dziwna. Jak już pisałem wcześniej - różni ludzie, różne potrzeby. Każdy z nas jest inny i każdy oczekuje czegoś innego od swojego partnera, a mówienie, że każda kobieta potrzebuje czuć się bezpiecznie jest uogólnianiem. ;] Cały czas pozostaję przy zaufaniu i wzajemnej tolerancji. Takie jest moje zdanie.
Ostatnio edytowano 2008-01-05, 19:12:31 przez Kamil888, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez Madzias » 2008-01-05, 19:10:09

Wydaje mi się, że wszystkie ogólniki są krzywdzące. Zazwyczaj dotyczą większej części osób i tak też pewnie jest w tym przypadku. Natomiast ja oczekuję poczucia bezpieczeństwa, przeświadczenie, że jak mi źle, to moge ukryc się w ramionach męża, że nie pozwoli mnie skrzywdzić. Nie oznacza to, że jestem słabiutką kobietą. Potrafię działać samodzielnie, wlaczyć i nie poddawać się ale lubię mieć świadomość, że jakby co, to jest ktoś koło mnie komu moge ufać i wiem, że dzięki niemu przejdę w miarę bezpiecznie przez zycie.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez paimka » 2008-01-06, 00:03:58

BlueMan napisał(a):Nie ma reguły do tego, ale na pewno różyczka, dobre perfumy u faceta i czułe słówka mogą pomóc w tym

Macho expert ;)
BlueMan napisał(a):Chyba żabą a tylko ta jedna dla Nas będzie księżniczką

Wyrwaleś zdanie z kontekstu ;]

Poczucie bezpieczeństwa...
Moim zdaniem to ma 2 strony.. aspekt fizyczny i psychiczny. Ale są one ze sobą mniej lub bardziej powiązane.
Skwituje to tak.. kazdy jest inny i ma inne potrzeby.
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez puszka » 2008-01-06, 00:17:25

To poczucie bezpieczeństwa to jest po prostu chyba oczekiwanie, że druga połowa będzie wspierać, pomagać, dawać coś z siebie.
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez cre[a]tive » 2008-01-06, 00:20:52

puszka napisał(a):To poczucie bezpieczeństwa to jest po prostu chyba oczekiwanie, że druga połowa będzie wspierać, pomagać, dawać coś z siebie.



w takim razie powinno się równie powszechnie mówić o męskiej potrzebie bliskości, której to szukają u kobiet, a jednak to tylko kobietom przyczepia się taką etykietkę, twierdząc, że każda potrzebuje poczucia bezpieczeństwa.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez privace » 2008-01-06, 00:30:15

paimka napisał(a):Skwituje to tak.. kazdy jest inny i ma inne potrzeby.

paimka, bardzo trafne. Na jedną kobietę zadziałają te różyczki, druga zakocha się, bo facet jest przystojny i jego pasją są motory, trzecia woli chamów. Nie ma recepty ani prostej instrukcji obsługi.
Jest też inna strona medalu- czy zależy facetowi na wyrwaniu, czy poważnie chce miłości. Bo "sztuczki" nie da się stosować całe życie, kiedyś okaże się, że to była maska nałożona dla niej i co wtedy?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez WiseWoman » 2008-01-06, 13:24:12

Co do poczucia bezpieczeństwa... Wydaje mi się, że różni się tak jakby poczucie bezpieczeństwa materialne i niematerialne. Co do tego pierwszego- znam sporo kobiet, które są uzależnione finansowo od swoich partnerów, dla mnie jest to dziwne i ja w przyszłości na pewno nie będę brała z nich przykładu (przynajmniej się postaram). A co do niematerialnego to chyba podświadomie każdy tego potrzebuje, nieważne czy mężczyzna czy kobieta. Będąc z kimś chcemy czuć się przy nich bezpiecznie, mieć do nich zaufanie i wspierać się nawzajem- to moim zdaniem jest w związku najważniejsze. ;)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez Nygus » 2008-01-07, 10:16:39

WiseWoman napisał(a):Może źle zrozumiałam, ale czy według Ciebie ''pokazanie, że na kimś nam zależy'' jest związane bezpośrednio i tylko z seksem? :|


Dlaczego wszyscy mysla ze jak komus na kims zalezy to wszystko sie kreci wokol sexu ? :|
Ostatnio edytowano 2008-01-07, 10:27:49 przez Nygus, łącznie edytowano 1 raz
"Powiedziano, że coś tak nieznaczącego jak trzepotanie skrzydła motyla...
może spowodować tajfun w zupełnie innej części świata"
Avatar użytkownika
NygusNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2006-12-02, 20:40:03
Lokalizacja: Nibylandia
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak rozkochać w sobie kobiete ?

Postprzez WiseWoman » 2008-01-07, 20:47:06

Nygus napisał(a):WiseWoman napisał/a:

Może źle zrozumiałam, ale czy według Ciebie ''pokazanie, że na kimś nam zależy'' jest związane bezpośrednio i tylko z seksem? :|


Dlaczego wszyscy mysla ze jak komus na kims zalezy to wszystko sie kreci wokol sexu ? :|


Bo napisałeś:
''Dostajemy buziaka w policzek i sie rozchodzimy do domu. Wielu z nas chcialoby cos wiecej...poczuc sie ze w koncu jest ktos na kim nam zalezy.''

Ja nie uważam, że wszystko kręci się wokół seksu... Chciałam tylko dowiedzieć się o co Ci chodzi w tym poście, który podałam wyżej. :)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 279 gości

cron