Ile cukru w cukrze?

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez ET » 2007-11-28, 14:52:13

Generalnie nie mam problemu z mówieniem i pisaniem o sobie, czasem piszę wręcz za dużo. Wszystkie moje dane oraz zdjęcie są prawdziwe. :]
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez młoda » 2007-11-28, 18:10:39

Jacek i Agatka napisał(a):Co to znaczy "mówić co się chce" ?
Oczywiście każdy "mówi to co che", ale czy zawsze to co myśli, zawsze prawde?

ja jednak, pomimo że to forum, staram się pisać prawdę... i wyrażać mój prawdziwy pogląd na świat...

a to moje stwierdzenie 'mówię to co chcę'... chodziło mi o to, iż powiem tyle ile będę chciała..ile uważam za stosowne...
jak nie chce na jakiś temat się wypowiadać, to tego nie robię...
Avatar użytkownika
młodaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 178
Dołączył(a): 2007-06-24, 11:17:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-28, 20:54:57

młoda napisał(a):ja jednak, pomimo że to forum, staram się pisać prawdę...

a dlaczego "pomimo" Forum to miejsce publicznych wystąpień i przemówień, nigdzie w definicji nie pisze, że nieprawdziwych :)

To jest oczywiste, że każdy pisze prawdę wyrażając jakieś swoje zdanie ale ile jest "cukru w cukrze" ile jest prawdy o sobie , w profilach, w naszych historiach tu opowiadanych. o nas samych.
Pogląd może być oczywiście prawdziwy ale wyrażany anonimowo może budzić jednak różne odczucia. Osobiście wolę rozmawiać z kimś kogo kolor oczu znam niż gdy kryje się za diabelską maską ... :)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez MissIndependent » 2007-11-28, 21:28:58

Jacek i Agatka napisał(a):Osobiście wolę rozmawiać z kimś kogo kolor oczu znam

moje oczy są niebieskie - to tak żeby było jasne :]

ja raczej historyjek ze swojego życia nie zamieszczam (jak na razie), ale jeśli pisze cokolwiek to najczęściej (powinnam napisać zawsze :luka: )jest to zgodne z prawdą. czemu miałabym coś podkoloryzować albo posunać się dalej i pisać o czymś, co się naprawdę nie zdarzyło? trochę tego nie rozumiem, czułabym się jak mitomanka :niepewny: choć przyznam, że zarejestrowałam się kiedyś na forum katolickim i swojego faceta nazywałam narzeczonym, żeby lepiej wyglądało... :zawstydzony: ale co tam, niewiele nam brakuje do zaręczyn :mrgreen:
Avatar użytkownika
MissIndependentNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2007-11-18, 11:40:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez smoczyca » 2007-11-28, 21:48:44

Jacek i Agatka, nawet jesli jesteś miodkiem w pupie lukrowanego cukierka mam to gdzies. nie interere mnie czy jesteś Jacek czy Lucynka czy Robocik. od czasu gdy tu zaistnieliście znów zrobiło się ciekawiej, wreszcie mam coś ludzkiego do czytania:)

i tak jak na powitaniu :) bywaj czesto pisz dużo AMEN ;)
[*] Zamglone Twe oczy widziały tylko ciemne smugi... i Nas...[*]
Kocham Cię Ś.P MAMUSIU
Avatar użytkownika
smoczycaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1624
Dołączył(a): 2007-07-04, 09:30:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez młoda » 2007-11-28, 22:19:54

Jacek i Agatka napisał(a):a dlaczego "pomimo" Forum to miejsce publicznych wystąpień i przemówień, nigdzie w definicji nie pisze, że nieprawdziwych :)

bo z reguły jestem skryta i nieufna...
i w takich miejscach jak to forum... jest mi czasem łatwiej o czymś opowiedzieć...

Jacek i Agatka napisał(a):Osobiście wolę rozmawiać z kimś kogo kolor oczu znam niż gdy kryje się za diabelską maską ... :)

tego nie rozkminiam..
co z tego, że wiesz jak ta osoba wygląda.. przecież z charakteru i tak może zgrywać komgoś kim wcale nie jest...
może pisać 'swoje' wymyślony poglądy...
Avatar użytkownika
młodaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 178
Dołączył(a): 2007-06-24, 11:17:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-28, 22:26:54

No niekoniecznie... ale jednak wolę....patrzeć głęboko w oczy :)
I to połowa sukcesu, a druga to interesująca lektura wszystkich postów adwersarza, wierz mi dużo daje i każdy początkujący BlueForumowicz ( za jakiego się uważam) ;)powinien od tego zacząć
Ja tak zrobiłem i już mam namalowane porteciki coniektórych Miłych Userów :)
Między wierszami można tak duuuuużo wyczytać. Niektórzy są tak przeźroczyści, że nawet nie ma co czytać ;)

Pozdrawiam i bądź z nami :)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Madzias » 2007-11-28, 22:33:24

Jacek i Agatka napisał(a):i już mam namalowane porteciki coniektórych Miłych Userów
Między wierszami można tak duuuuużo wyczytać. Niektórzy są tak przeźroczyści, że nawet nie ma co czytać


Ech...Jacku, chyba sobie zbytnio schlebiasz. Uwierz mi, człowiek ma naturę bardziej skomlikowaną niż nam się początkowo może wydawać.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-28, 22:56:50

Oczywiście... ale nie 17 letni człówieczek co kreuje się na 25 letniego człowieka, albo więcej.... :)
Miejmy tyle lat co mamy :)
Madzias napisał(a):chyba sobie zbytnio schlebiasz

Schlebiam :) kocham schlebiać i to z masełkiem i szyneczką.... ;)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Madzias » 2007-11-28, 23:00:09

Jacek i Agatka napisał(a):kocham schlebiać i to z masełkiem i szyneczką....


Na pewno nie wiesz, co to prawdziwy chleb z masłem...bez szyneczki. Najpiekniejszy zapach, to zapach chleba prosto z pieca a jego wyrafinowany smak jest nie do zastąpienia. O chlebie wiem dużo. Możemy porozmawiać.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Fantaazja » 2007-11-29, 18:49:14

:( Ile cukru w cukrze? Najpiękniej żeby 100% było. Ale tak dobrze to chyba nigdy i nigdzie nie ma.

Piszesz prawdę ktoś się czepia...... kłamiesz.....(bez komentarza)

Weszłam na to forum bo na swoim straciłam jakoś zapał do pisania (mam nadzieję że chwilowo) - chyba nie na temat piszę i wykasują.

W każdym badź razie kłamstwo zawsze wcześniej czy później wyjdzie na jaw, wydaje mi się że na Forum każdy pisze raczej prawdę, wyraża swoje prawdziwe uczucia i okazuje prawdziwe emocje, bo i po co robić inaczej......

[ Dodano: 29 Lis 2007 17:54 ]
Jacek i Agatka napisał(a):Między wierszami można tak duuuuużo wyczytać. Niektórzy są tak przeźroczyści, że nawet nie ma co czytać ;)




Straszne to co napisałeś. Może nie każdy jest bardzo inteligentny,elokwentny i oczytany ale lubi pisać....
I czasem w tych osobach jak to ująłeś "przezroczystych" jest więcej prawdy niż w tych co tak pięknie się rozwodzić nad tematem umieją.....
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko."

F. Dostojewski
Avatar użytkownika
FantaazjaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2007-11-18, 15:06:06
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Madzias » 2007-11-29, 22:09:18

Fantaazja napisał(a):Jacek i Agatka napisał/a:

Między wierszami można tak duuuuużo wyczytać. Niektórzy są tak przeźroczyści, że nawet nie ma co czytać


Straszne to co napisałeś. Może nie każdy jest bardzo inteligentny,elokwentny i oczytany ale lubi pisać....
I czasem w tych osobach jak to ująłeś "przezroczystych" jest więcej prawdy niż w tych co tak pięknie się rozwodzić nad tematem umieją.....


Według mnie, to chodzi o to, że pewna część ludzi robi z siebie kogos, kim nie jest. A żeby dobrze grać, trzeba potrafić. Nie wszystkim to wychodzi i wtedy łatwo jest to zobaczyć. Że tak naprawde, sa zwykłymi, przeciętnymi ludźmi a grają jednostki ponadprzeciętne.

Ja niestety nie nadaję się na aktorke więc nawet nie pcham się do grania. ;)
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez cre[a]tive » 2007-11-29, 22:13:44

Madzias napisał(a):Według mnie, to chodzi o to, że pewna część ludzi robi z siebie kogos, kim nie jest. A żeby dobrze grać, trzeba potrafić.


w takim razie ja jestem chyba naiwna, bo nikogo takiego nie widzę :zdziwko:
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-29, 22:18:30

WiaTam Dobrzy Ludzie :)
Cieszę się że dyskusja się rozkęca ... :)
Ja nie ujmując nikomu inteligencji, mądrości i wszystkiego czego tak pragniemy w sobie mieć tak bardzo kobieta, ... ja widzę ...
kobieta napisał(a):bo nikogo takiego nie widzę
Ostatnio edytowano 2007-11-29, 22:32:34 przez Jacek i Agatka, łącznie edytowano 1 raz
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez cre[a]tive » 2007-11-29, 22:19:14

Jacek i Agatka, skoro rzucasz takie oskarżenia to może dobry człowieku podaj nicki, chętni wszyscy zobaczymy.
ciągle o tym czy tamtym, obsesję za to widzę bardzo wyraźnie :)
Ostatnio edytowano 2007-11-29, 22:19:59 przez cre[a]tive, łącznie edytowano 1 raz
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Madzias » 2007-11-29, 22:19:26

kobieta napisał(a):w takim razie ja jestem chyba naiwna, bo nikogo takiego nie widzę


Ja wiem, że jestem naiwna i tez mi nikt na takiego nie wyglada. To była tylko moja interpretacja, tego co napisał Jacek. Z tego, co mozna przeczytac, to on chyba widzi takie osoby.
Z drugiej strony jestem tutaj zaledwie 2 miesiące i może za jakiś czas bede miała wyraźniejszy obraz osób, udzielających się na forum.
Na przykład Ty, Kobieto na samym początki potwornie mnie wnerwiałaś a teraz lubię czytac twoje posty. Uważam, że jesteś sensowna ale czy to prawda. Ja tego nie moge być poprostu pewna.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez cre[a]tive » 2007-11-29, 22:26:23

Madzias napisał(a):Na przykład Ty, Kobieto na samym początki potwornie mnie wnerwiałaś a teraz lubię czytac twoje posty. Uważam, że jesteś sensowna ale czy to prawda. Ja tego nie moge być poprostu pewna.


heh, no fajnie się czyta, że się kogoś wnerwiało ;) bez zgryźliwości to piszę. a mogę spytać czym konkretnie? :) czasem bywam impulsywna i o ile w życiu staram się hamować, pewnie na forum czasem to widać, choć staram się tego nie okazywać. lecz cóż nikt nie jest idealny. niektórzy tu na forum czepiają się słówek, inni celowo prowokują, inni się wywyższają i uważają za najinteligentniejszych na świecie, jeszcze inni nie potrafią napisać ani jednego posta bez ironii i są też tacy, którzy piszą posty bez sensu i ich działalność na forum ogranicza się do wyżymaczki. ja pewnie jestem nerwowa, być może inne rzeczy też można mi zarzucić, nie wiem. różne są osobistości na forum, do każdej wymienionej przeze mnie kategorii mogłabym wymienić parę nicków. lecz cóż staram się jednego nie robić, nie zarzucać nikomu głupoty, ale niektórzy i od takich rzeczy powstrzymać się nie mogą, szkoda :)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Madzias » 2007-11-29, 22:38:22

Kobieta,powiem szczerze. Uważam, że niepotrzebnie podkreślasz swoje wykształecenie. Uważam, że najlepiej jeśli twoje posty, twoje zdanie na dany temat i wiedza ukazana powoduje, że człowiek stwierdza, ta babka musi być naprawdę mądra. Uważam, że jest to zbyteczne. Niech mądrosc wychodzi z nas. Co nie oznacza, że się czepiam. Mam szacunek do nauki, do ludzi, którzy sie temu poświęcają.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-29, 22:39:21

Oj Drogie Kobiety :)
a o co ta wojna?
kobieta napisał(a): to może dobry człowieku podaj nicki, chętni wszyscy zobaczymy.

No i było by po zabawie :) Ja wiem , Agatka wie :) bo jej powiedziałem, a kto boi się to już jego sprawa :)
Ja Was lubię Wszystkich tylko z jednymi porozmawiam sobie na PW albo na GG, a z innym nie , a tu... tu jest wyżymaczka :)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez cre[a]tive » 2007-11-29, 22:47:32

Madzias, cóż, jestem osobą, która przyjmuje krytykę może nie z pokorą, ale zawsze zastanawia się nad jej powodem. tak więc pomimo iż przyznam, że kompletnie mnie zaskoczyłaś akurat tym zarzutem, bo spodziewałam się już raczej czegoś w stylu: czasem rzucasz się jak wesz na grzebieniu. to mimo to przejrzę większość swoich postów, bo być może to Twoje subiektywne odczucie lecz może być tak, że masz rację, a ja pewnych rzeczy nie dostrzegam jeśli chodzi o moją osobę.

Jacku, żadna wojna, ja spytałam, Madzias odpowiedziała.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 220 gości

cron