Ile cukru w cukrze?

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-29, 23:36:55

kobieta napisał(a):Jacku, żadna wojna

;) Podgrzewam atmosfere dbając o ciągłość tematu ....

Wasze wypowiedzi są bardzo interesujęce i ....prawdziwe właśnie.
pozdrawiam;)

Jacek

[ Dodano: 29 Lis 2007 22:38 ]
Fantaazja napisał(a):Straszne to co napisałeś

prawda bywa straszna
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Madzias » 2007-11-30, 00:11:36

Kobieta to, że się rzucasz, to inna sprawa ale to akurat jest dobre. Widać, że masz swoje zdanie i potrzebujesz silnych argumentów, żeby je zmienić. Rzucasz się, bo wierzysz w to, co piszesz. Bardzo dobra cecha. :) Nie jesteś jak chorągiewka na wietrze.
Mie pamiętam już z kim toczyłas "wojnę" i własnie ta osoba określiła, że "machasz jej dyplomem".

Jacek i Agatka napisał(a):Wasze wypowiedzi są bardzo interesujęce i ....prawdziwe właśnie.
pozdrawiam;)


Staram się jak mogę. ;)
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-12-01, 12:03:02

WiTajcie Dobrzy Ludzie :)

Widzę, że mój "zamysł w pomyśle" powstania tego tematu, został troszkę wypaczony i niezrozumiany. Nie chciałem tu nikomu udowadniać,że ktoś z Drogich Userów jest "bezwzględnie nieprawdziwy', że jest taką "lucynką" wyśmienitą zabawką kilku pomysłodawców, choć twierdzę, że ...spartoloną :)

Akurat dołączyłem do grona Bluforumowiczów w momencie gdy dopalały się popioły "lucynki" i jako że jestem raczej nieufny co do "prawdziwości" osób skrywających się pod różnymi nikami, avatarami i tego co piszą w profilach to lubie wpierw poczytać kto siedzi i co pisze (posty tematy) na forum do którego miałem czelnośc zawitać, a wierzcie, że na różnych forach w całym tym diabelskim urządzeniu jakim jest net, jest mnie sporo.
Wogóle jestem człowiekiem otwartym na ludzi i chętnie słucham ( dużo się z tego uczę ), czasem powiem coś mądrego...czasem coś głupiego. Ale nie kreuję się na kogoś innego niż jestem. Nieraz od Agatki dostaję po głowie, że za bardzo podnoszę "tą naszą kołderkę", ale taki już jestem i nic nowego o mnie nie przeczytacie ponad to co o mnie, o nas wiedzą nasi wspólni znajomi w realnym świecie....

Jednak mój pomysł założenia tego tematu, był trochę inny. Ciekawiło mnie ile prawdy jest np. w Waszych profilach, przecież tam można napisać co się żywnie komu podoba, a cała prawda wychodzi w postach ( i tu tkwi cała moja zabawa) ;) , które kto chce edytuje na swój sposób i chyba każdy nieraz się naciął, że to troszkę nie halo, jak ktoś kto deklaruje w profilu swój dojrzały wiek nagle zaczyna bredzić jak 15 latek? ( nie mam nic przeciwko 15 latkom, nieraz prowadziłem z nimi mądre rozmowy)

Żadno z moich stwierdzeń co do prawdziwości userów na tym forum nie odnosiło się personalnie do nikogo, puki co, puki ktoś mi nie zajdzie za skórę, nie będę nikogo demaskował. I nawet nie taka moja tu rola przecież. Trzeba mieć ten dystans do tego, że forum i internet to przede wszystkim rozrywka, a nie pole do udawadniania komuś czegokolwiek.

Kiedyś jak zawiążą się jakieś "przyjaźnie",... a mam takich sporo zawiązanych właśnie tą drogą; spotykamy się na wakacjach, wymieniamy mails i gadulcujemy i są tacy ludzie tego warci, napewno odkryję wszystkie swoje karty, jednak komuś z kim wymieniłem kilka postów na forum na którym jestem 3 tygodnie powinno wystarczyć tyle na ile uznam to za stosowne. A jak ktoś mi "podejdzie" to różne uwagi wymienię sobie na PW, albo podam "dyżurny" gg by sobie porozmawiać, puki co.

Zróbmy więc erratę tego tematu i powróćmy do źródeł czyli profilu.

A mój jest taki:

Stały bywalec

Dołączył: 18 Lis 2007 17:38

Imię: Jacek
Skąd: I'm cosmopolitan
Pomógł: 1 raz
Zawód: wolny zawód
Zainteresowania: muzyka
Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 09 Lut 1968

I w moim profilu jest moje 90%

Numer Gadu-Gadu: 5665834


Pozdrawiam

Jacek
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Nieprzenikniona » 2007-12-08, 14:41:44

Moje motto to "Nie wiesz kim być? Bądź sobą!" {Grupa Operacyjna}.
Nie udaję tutaj kogoś, kim nie jestem.
Nie umieszczam fotek w albumie, ale za to podałam link do fotek.
To wystarczy.
Mówcie mi po imieniu.
Avatar użytkownika
NieprzeniknionaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2007-08-19, 15:47:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez nika110 » 2007-12-10, 09:16:27

Jacek i Agatka napisał(a):Osobiście wolę rozmawiać z kimś kogo kolor oczu znam


Jestem sobą tak w 95% bo idealna nie jestem. Czasem coś się powie co się nie chciało powiedzieć i żeby to tak zabrzmiało itp itd.
Look me in my eyes and promise you won't do me the same...
Avatar użytkownika
nika110None specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2007-05-03, 17:09:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Ultras » 2007-12-29, 01:35:08

Człowiek sam do końca nie zna własnej osoby, więc pisanie 100% prawdy jest niemożliwe :)
Aby całkowicie odkryć samego siebie, trzeba by postawić się we wszystkich możliwych sytuacjach...co również jest niemożliwe:) Tak uważam...
Kościół < to oni sprzedali Boga.
---
"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Avatar użytkownika
UltrasNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2007-12-29, 00:25:57
Lokalizacja: Kłodzko
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Artsf » 2007-12-29, 03:37:21

Ultras napisał(a):Człowiek sam do końca nie zna własnej osoby, więc pisanie 100% prawdy jest niemożliwe

I tak jest...a dokładniej można zobaczyć w tzw. oknie Johariego
Kiedyś miałem o tym wykład na szkoleniu z profilaktyki o rozwiązywaniu problemów alkoholowych.
Obrazek
aby było jaśniej to wykonałem poniższy obraz
Obrazek
Ostatnio edytowano 2007-12-29, 03:45:33 przez Artsf, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ArtsfNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1344
Dołączył(a): 2006-01-08, 19:36:40
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ile cukru w cukrze?

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-08-30, 08:44:41

W nudny sobotni poranek czytam to tu i tam. Postanowiłem odświeżyć stary temat i to co ciekawie napisał Artsf, ( narysował )
Potrafimy wpisać w te cztery pola coś o sobie?
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 453 gości

cron