Ktoś z Was wybaczył zdradę?

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Postprzez DaroDG111 » 2015-04-19, 16:57:34

Ja znam wiele rodzai zdrady bo moja kobita wiecznie mnie o to oskarżała ja zaś twierdze że nigdy jej nie zdradziłem, ona chyba sama zdaje sobie z tego sprawę bo nie jedno krotnie znudzony oskarżeniami chciałem jej zwrócić wolność ale nigdy mi na to nie pozwoliła. Czy to że ktoś obejrzy się na ulicy za atrakcyjną dziewczyną to zaraz zdradzi partnerkę? nigdy w takim przypadku nie pada spokojne pytanie czy ją znam tylko zwykle to brzmi "idź sobie do niej jak masz się oglądać za nią!" To tylko jeden z wielu przypadków który mógł bym przytoczyć. Mojej kobiecie już trochę przeszło z wiekiem ale po alkoholu wraca małpi rozum na szczęście rzadko pije. Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
DaroDG111Male
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2008-07-09, 11:49:08
Lokalizacja: Gardeja
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Dariusz

Postprzez aszusa » 2015-05-02, 17:05:22

Uważam że zdrada=koniec. I nie jestem nastolatką, mam męża już 7 lat i niezwłocznie byłby wypad z mojego życia.
Avatar użytkownika
aszusaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2015-04-27, 14:01:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez JoannaBialo » 2015-06-09, 12:31:38

Osobiście myślę, że czasami po prostu lepiej nie wiedzieć. Jak to był jednorazowy "wybryk" to chyba lepiej się żyje w nieświadomości.... Mimo to z drugiej strony nie jest fajnie być oszukanym :(
"Bona valetudo melior est quam maximae divitiae."
Dobry stan zdrowia jest lepszy niż największe bogactwo.
Avatar użytkownika
JoannaBialoFemale
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2015-06-09, 12:04:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez szafirenka » 2015-10-02, 14:39:33

mam w swoim środowisku kilka osób które zostały zdradzone ale wybaczyły i dalej są ze swoimi partnerami. Bardzo ich za to podziwiam bo ja bym tak nie potrafiła, nie umiałabym na nowo zaufać i zapomnieć.
Avatar użytkownika
szafirenkaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2015-07-28, 11:26:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości