części samochodowe valeo - pytania do doradcy

Czyli wszystko co ma jakiekolwiek kółka i jeździ ;)

Postprzez Bepok » 2019-10-02, 23:31:13

Tomek Doradca Valeo - 2019-09-06, 11:56:02 napisał(a):Jeśli jednak będą wymagane jakiekolwiek adaptery to na pewno dostaniesz je w komplecie z wycieraczkami. Kupując wycieraczki Valeo zawsze otrzymujesz w zestawie wszystko to co jest niezbędne do zamontowania nowych wycieraczek.

Też już to właśnie ustaliłem sobie. No i zawsze podobno są wymagane adaptery szczególnie przy starszych autach.

Tomek Doradca Valeo - 2019-09-06, 11:56:02 napisał(a):Bepok, na naszej stronie internetowej https://www.valeoservice.pl w zakładce kontakt.

Po rozmowie z kolegami stwierdziłem że odpuszczam temat. Nie ma co się tyle przejmować zwykłymi wycieraczkami. Ale dzięki za informacje.
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2019-10-03, 14:12:49

Bepok napisał(a):
Tomek Doradca Valeo - 2019-09-06, 11:56:02 napisał(a):Jeśli jednak będą wymagane jakiekolwiek adaptery to na pewno dostaniesz je w komplecie z wycieraczkami. Kupując wycieraczki Valeo zawsze otrzymujesz w zestawie wszystko to co jest niezbędne do zamontowania nowych wycieraczek.

Też już to właśnie ustaliłem sobie. No i zawsze podobno są wymagane adaptery szczególnie przy starszych autach.

Czy kupiłeś w związku z tym jakieś wycieraczki?

Bepok napisał(a):
Tomek Doradca Valeo - 2019-09-06, 11:56:02 napisał(a):Bepok, na naszej stronie internetowej https://www.valeoservice.pl w zakładce kontakt.

Po rozmowie z kolegami stwierdziłem że odpuszczam temat. Nie ma co się tyle przejmować zwykłymi wycieraczkami. Ale dzięki za informacje.

Oczywiście, jeśli będzie coś jeszcze w czym będę mógł Ci pomóc to daj znać a postaram się udzielić odpowiedzi na kolejne pytania. I nie bagatelizuj tematu wycieraczek, to bardzo ważny element wyposażenia.

Tomek
Doradca online Valeo Polska
https://www.valeoservice.pl
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Re: Re:

Postprzez Bepok » 2019-10-06, 21:32:16

Tomek Doradca Valeo napisał(a):Też już to właśnie ustaliłem sobie. No i zawsze podobno są wymagane adaptery szczególnie przy starszych autach.

Czy kupiłeś w związku z tym jakieś wycieraczki?[/quote]
Kupiłem póki co zwykłe wycieraczki ii zobaczymy co będzie z tego przez zimę.
Tomek Doradca Valeo napisał(a):Oczywiście, jeśli będzie coś jeszcze w czym będę mógł Ci pomóc to daj znać a postaram się udzielić odpowiedzi na kolejne pytania. I nie bagatelizuj tematu wycieraczek, to bardzo ważny element wyposażenia.

Niby tak ale szkoda mi juz czasu na szukanie najlepszego rozwiązania więć kupiłem zwykłe chyba to jest ta podstawowa gama i po kłopocie.
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2020-01-09, 16:21:37

Bepok napisał(a):Kupiłem póki co zwykłe wycieraczki ii zobaczymy co będzie z tego przez zimę.

Bepok, chętnie przeczytam Twoją opinię zatem koniecznie daj znać czy jesteś zadowolony.

Bepok napisał(a):Niby tak ale szkoda mi juz czasu na szukanie najlepszego rozwiązania więć kupiłem zwykłe chyba to jest ta podstawowa gama i po kłopocie.

Zapewne masz na myśli gamę First.

Tomek
Doradca online Valeo Polska
valeoservice.pl
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Motoryzacja i Komunikacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 204 gości

cron