Bajaj - pytania i odpowiedzi

Czyli wszystko co ma jakiekolwiek kółka i jeździ ;)

Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 2018-04-12, 22:11:15

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji wszystkich zainteresowanych motocyklami oraz tematami skorelowanymi.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
www.testujdominar400.pl
Avatar użytkownika
DoradcaOnlineBajajNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2018-04-12, 22:10:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Piotr

Postprzez polkar » 2018-04-13, 09:42:06

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A2 i przymierzam się do kupna pierwszej maszyny, ale szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze o Bajaj u. Mógłby pan przybliżyć ofertę i powiedzieć coś więcej o waszym sprzęcie ?
Avatar użytkownika
polkarNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2018-04-13, 09:22:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Postprzez arex » 2018-04-15, 16:17:01

I jak to u Was z płatnościami, czy jest możliwość kupienia na raty ?
Avatar użytkownika
arexNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-04-15, 16:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 2018-04-16, 20:30:35

polkar - 2018-04-13, 09:42:06 napisał(a):Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A2 i przymierzam się do kupna pierwszej maszyny, ale szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze o Bajaj u. Mógłby pan przybliżyć ofertę i powiedzieć coś więcej o waszym sprzęcie ?

Witaj,

Bajaj jest indyjskim przedsiębiorstwem będącym na rynku od przeszło 70 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ich aktualne motory są dopracowane i zachwycają nie tylko stylistyka ale także osiągami. Jeżeli jesteś zainteresowany nowym motocyklem to zachęcam to odwiedzenia strony ---> http://testujdominar400.pl/ i zapisania się na jazdę testową. Tak najlepiej przekonasz się o tym czym jest Dominar 400 i jak dobrze radzi sobie na drodze! :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
www.testujdominar400.pl
Avatar użytkownika
DoradcaOnlineBajajNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2018-04-12, 22:10:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Piotr

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 2018-04-16, 20:31:59

arex - 2018-04-15, 16:17:01 napisał(a):I jak to u Was z płatnościami, czy jest możliwość kupienia na raty ?

Witaj,

Oczywiście, jest możliwość zakupu Dominara400 w ofercie ratalnej. Skorzystałeś już z jazdy testowej?

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
www.testujdominar400.pl
Avatar użytkownika
DoradcaOnlineBajajNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2018-04-12, 22:10:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Piotr

Re:

Postprzez arex » 2018-04-17, 16:32:37

=

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Oczywiście, jest możliwość zakupu Dominara400 w ofercie ratalnej. Skorzystałeś już z jazdy testowej?

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
http://www.testujdominar400.pl

jeszcze nie ,ale czy na jazdę testową może przyjść każdy czy są jakieś określone wymagania ?
Avatar użytkownika
arexNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-04-15, 16:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Re:

Postprzez arex » 2018-04-17, 16:35:05

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Bajaj jest indyjskim przedsiębiorstwem będącym na rynku od przeszło 70 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ich aktualne motory są dopracowane i zachwycają nie tylko stylistyka ale także osiągami. Jeżeli jesteś zainteresowany nowym motocyklem to zachęcam to odwiedzenia strony ---> http://testujdominar400.pl/ i zapisania się na jazdę testową. Tak najlepiej przekonasz się o tym czym jest Dominar 400 i jak dobrze radzi sobie na drodze! :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
http://www.testujdominar400.pl

ale czy te motory staną się popularne na polskim rynku ? jak z wymiennymi częściami czy są dostępne u nas w Polsce czy trzeba skądś importować ?
Avatar użytkownika
arexNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-04-15, 16:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Re: Re:

Postprzez polkar » 2018-04-17, 21:22:38

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Bajaj jest indyjskim przedsiębiorstwem będącym na rynku od przeszło 70 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ich aktualne motory są dopracowane i zachwycają nie tylko stylistyka ale także osiągami. Jeżeli jesteś zainteresowany nowym motocyklem to zachęcam to odwiedzenia strony ---> http://testujdominar400.pl/ i zapisania się na jazdę testową. Tak najlepiej przekonasz się o tym czym jest Dominar 400 i jak dobrze radzi sobie na drodze! :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
http://www.testujdominar400.pl


Bardzo dziękuję za odpowiedź :D Ale zastanawia mnie to jak produkty z indyjskiego rynku przyjmą się w Polsce, czy jest duże zainteresowanie ?


arex napisał(a):jeszcze nie ,ale czy na jazdę testową może przyjść każdy czy są jakieś określone wymagania ?


No na pewno musisz mieć prawko :D ale jest gdzieś jakaś lista miast w których można przetestować motocykl ? Interesuje mnie Łódź. :D
Avatar użytkownika
polkarNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2018-04-13, 09:22:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Re: Re:

Postprzez arex » 2018-04-18, 10:10:09

polkar napisał(a):Bardzo dziękuję za odpowiedź :D Ale zastanawia mnie to jak produkty z indyjskiego rynku przyjmą się w Polsce, czy jest duże zainteresowanie ?

właśnie mnie też to bardzo interesuje, ten stosunek polaków do indyjskiej marki, choć nie powiem ten silnik z KTM'a 390 Duke'a to bardzo kusząca opcja za te pieniądze

polkar napisał(a):No na pewno musisz mieć prawko :D ale jest gdzieś jakaś lista miast w których można przetestować motocykl ? Interesuje mnie Łódź. :D

no bez prawka to ani rusz :rotfl: a jak długa jest gwarancja ?
Avatar użytkownika
arexNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-04-15, 16:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 2018-04-20, 11:33:15

arex - 2018-04-17, 16:32:37 napisał(a):jeszcze nie ,ale czy na jazdę testową może przyjść każdy czy są jakieś określone wymagania ?

Witaj,
Wymogi, które należy spełnić to oczywiście aktualne prawo jazdy kat. A2 i zapis na jazdę próbną przy pomocy formularza.

arex - 2018-04-17, 16:35:05 napisał(a):ale czy te motory staną się popularne na polskim rynku ? jak z wymiennymi częściami czy są dostępne u nas w Polsce czy trzeba skądś importować ?

Motory Bajaj z całą pewnością zyskają grono oddanych fanów ze względy na ich jakość oraz atrakcyjną cenę! Nowy motocykl za 14.999 zł to na prawdę dobra oferta :)
Jeżeli chodzi o części zamienne, informacje podam jak tylko uzyskam oficjalne potwierdzenie, ponieważ zależy mi aby każdy zainteresowany motocyklem Dominar 400 uzyskał w pełni satysfakcjonującą odpowiedź.

polkar - 2018-04-17, 21:22:38 napisał(a):Bardzo dziękuję za odpowiedź Ale zastanawia mnie to jak produkty z indyjskiego rynku przyjmą się w Polsce, czy jest duże zainteresowanie ?

Witaj,
Oczywiście, zainteresowanie motocyklem jest i z całą pewnością będzie rosło. Przede wszystkim ze względu na to, że motocykl pasuje do różnych stylów jazdy, a także jest doskonałą propozycją dla amatorów jak i doświadczonych motocyklistów.

polkar - 2018-04-17, 21:22:38 napisał(a):No na pewno musisz mieć prawko ale jest gdzieś jakaś lista miast w których można przetestować motocykl ? Interesuje mnie Łódź.

Zapraszam do wypełnienia arkusza związanego z jazdą testową ---> testujdominar400.pl . Masz tam możliwość wskazania miasta, które Cię interesuje :).

arex - 2018-04-18, 10:10:09 napisał(a):właśnie mnie też to bardzo interesuje, ten stosunek polaków do indyjskiej marki, choć nie powiem ten silnik z KTM'a 390 Duke'a to bardzo kusząca opcja za te pieniądze

Widzę, że wiesz już coś więcej o specyfice technicznej Domianar 400! Motor jest bardzo dobrą propozycją przez wzgląd na parametry techniczne, które są połączeniem dwóch kluczowych czynników czyli szybkości i ekonomiczności jazdy :).
arex - 2018-04-18, 10:10:09 napisał(a):no bez prawka to ani rusz a jak długa jest gwarancja ?

Oczywiście, prawo jazdy kat. A2 uprawnia do poruszania się Dominarem 400. Gwarancja przewidziana jest na okres 2 lat.

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
www.testujdominar400.pl
Avatar użytkownika
DoradcaOnlineBajajNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2018-04-12, 22:10:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Piotr

Re:

Postprzez arex » 2018-04-21, 20:42:52

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Wymogi, które należy spełnić to oczywiście aktualne prawo jazdy kat. A2 i zapis na jazdę próbną przy pomocy formularza.

no wiadomo że bez prawka się nie obejdzie :D W sumie fajnym i ciekawym pomysłem też jest ten konkurs, mam nadzieję że jak się w końcu zdecyduje to coś jeszcze zgarne ;p

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Motory Bajaj z całą pewnością zyskają grono oddanych fanów ze względy na ich jakość oraz atrakcyjną cenę! Nowy motocykl za 14.999 zł to na prawdę dobra oferta :)
Jeżeli chodzi o części zamienne, informacje podam jak tylko uzyskam oficjalne potwierdzenie, ponieważ zależy mi aby każdy zainteresowany motocyklem Dominar 400 uzyskał w pełni satysfakcjonującą odpowiedź.

w sumie miło że ktoś zainteresowałam się mniejszym rynkiem :) czekam na odpowiedź

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Widzę, że wiesz już coś więcej o specyfice technicznej Domianar 400! Motor jest bardzo dobrą propozycją przez wzgląd na parametry techniczne, które są połączeniem dwóch kluczowych czynników czyli szybkości i ekonomiczności jazdy :).

właśnie czytałem że jest bardzo ekonomiczny chyba jakoś 4 listy spala więc malutko, ale to chyba tylko przy ekonomicznej jeździe

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Oczywiście, prawo jazdy kat. A2 uprawnia do poruszania się Dominarem 400. Gwarancja przewidziana jest na okres 2 lat.

Czyli standardowo, fajną opcją że jest możliwość na raty i z tego co kojarzę to 0 % zgadza się?
Avatar użytkownika
arexNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-04-15, 16:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Re: Re:

Postprzez vitamina » 2018-04-23, 22:12:03

arex napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Wymogi, które należy spełnić to oczywiście aktualne prawo jazdy kat. A2 i zapis na jazdę próbną przy pomocy formularza.

no wiadomo że bez prawka się nie obejdzie :D W sumie fajnym i ciekawym pomysłem też jest ten konkurs, mam nadzieję że jak się w końcu zdecyduje to coś jeszcze zgarne ;p

o jakim konkursie mowa? Można gdzieś wygrać ten motocykl?

arex napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Motory Bajaj z całą pewnością zyskają grono oddanych fanów ze względy na ich jakość oraz atrakcyjną cenę! Nowy motocykl za 14.999 zł to na prawdę dobra oferta :)
Jeżeli chodzi o części zamienne, informacje podam jak tylko uzyskam oficjalne potwierdzenie, ponieważ zależy mi aby każdy zainteresowany motocyklem Dominar 400 uzyskał w pełni satysfakcjonującą odpowiedź.

w sumie miło że ktoś zainteresowałam się mniejszym rynkiem :) czekam na odpowiedź

masz na myśli polski rynek motocykli? Dominar ma niezłe opinie w całej europie z tego co widziałem

arex napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Widzę, że wiesz już coś więcej o specyfice technicznej Domianar 400! Motor jest bardzo dobrą propozycją przez wzgląd na parametry techniczne, które są połączeniem dwóch kluczowych czynników czyli szybkości i ekonomiczności jazdy :).

właśnie czytałem że jest bardzo ekonomiczny chyba jakoś 4 listy spala więc malutko, ale to chyba tylko przy ekonomicznej jeździe

co to jest jazda ekonomiczna? Z jaką prędkością jest mowa o jeździe ekonomicznej?

arex napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Oczywiście, prawo jazdy kat. A2 uprawnia do poruszania się Dominarem 400. Gwarancja przewidziana jest na okres 2 lat.

Czyli standardowo, fajną opcją że jest możliwość na raty i z tego co kojarzę to 0 % zgadza się?

też to widziałem - w każdym sklepie, który sprzedaje dominara są raty 0% czy trzeba jakoś bezpośrednio w bajaj zamówić?
Avatar użytkownika
vitaminaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2018-04-23, 22:06:37
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Artur

Re: Re:

Postprzez arex » 2018-04-24, 11:22:34

vitamina napisał(a):o jakim konkursie mowa? Można gdzieś wygrać ten motocykl?

tutaj masz co nieco o tym napisane na dole http://testujdominar400.pl/ :) możesz wygrać ale najpierw trzeba kupić

vitamina napisał(a):masz na myśli polski rynek motocykli? Dominar ma niezłe opinie w całej europie z tego co widziałem

tak chodzi mi o polski rynek, a tak w ogóle ktoś wie w jakim czasie się rozpędza do 100 ?

vitamina napisał(a):co to jest jazda ekonomiczna? Z jaką prędkością jest mowa o jeździe ekonomicznej?

pewnie żeby nie miał za dużych obrotów, z tego co wiem motocykl jest wyposażony z diodę która zaczyna się świecić kiedy powinno się zmienić bieg
Avatar użytkownika
arexNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-04-15, 16:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Re: Re:

Postprzez vitamina » 2018-04-24, 13:15:35

arex napisał(a):
vitamina napisał(a):o jakim konkursie mowa? Można gdzieś wygrać ten motocykl?

tutaj masz co nieco o tym napisane na dole http://testujdominar400.pl/ :) możesz wygrać ale najpierw trzeba kupić

hmmm całkiem fajny konkurs, zwłaszcza jeśli kogoś druga połówka też lubi jeździ na motorach! Chociaż zwrot kasy przez co wychodzi darmowy dominar dla nas to też fajna rzecz :D

arex napisał(a):
vitamina napisał(a):masz na myśli polski rynek motocykli? Dominar ma niezłe opinie w całej europie z tego co widziałem

tak chodzi mi o polski rynek, a tak w ogóle ktoś wie w jakim czasie się rozpędza do 100 ?

widziałem w necie różne filmy i artykuły. Na niektórych filmach widziałem, że w 7 sek ale większość pisze, że w 8 i pół

arex napisał(a):
vitamina napisał(a):co to jest jazda ekonomiczna? Z jaką prędkością jest mowa o jeździe ekonomicznej?

pewnie żeby nie miał za dużych obrotów, z tego co wiem motocykl jest wyposażony z diodę która zaczyna się świecić kiedy powinno się zmienić bieg

hehehe to już prawie jak automat :D Nie trzeba wiedzieć samemu, fajna sprawa dla laików ale każdy kto ma prawo jazdy raczej czegoś takiego nie potrzebuje. Chociaż w sumie wiadomo jak niektórzy u nas jeżdżą...
Avatar użytkownika
vitaminaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2018-04-23, 22:06:37
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Artur

Re: Re:

Postprzez polkar » 2018-05-02, 12:11:57

vitamina napisał(a):hmmm całkiem fajny konkurs, zwłaszcza jeśli kogoś druga połówka też lubi jeździ na motorach! Chociaż zwrot kasy przez co wychodzi darmowy dominar dla nas to też fajna rzecz :D


Dokładnie, a wiadomo jak z gwarancją tego " wygranego" modelu ? Czy on również może być reklamowany jak coś się uszkodzi ?

vitamina napisał(a):widziałem w necie różne filmy i artykuły. Na niektórych filmach widziałem, że w 7 sek ale większość pisze, że w 8 i pół


Wydaje mi się że jak na potrzeby jazdy po mieście to jest to w pełni wystarczające a na autostradach też można spokojnie pojechać.

vitamina napisał(a):hehehe to już prawie jak automat :D Nie trzeba wiedzieć samemu, fajna sprawa dla laików ale każdy kto ma prawo jazdy raczej czegoś takiego nie potrzebuje. Chociaż w sumie wiadomo jak niektórzy u nas jeżdżą...

W sumie na początku to bywa pomocne, zanim wyczujemy maszynę i poznamy ją na wylot to taka mała podpowiedź, uważam że jest pomocna.
Avatar użytkownika
polkarNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2018-04-13, 09:22:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Re: Re:

Postprzez arex » 2018-05-07, 16:49:49

polkar napisał(a):Dokładnie, a wiadomo jak z gwarancją tego " wygranego" modelu ? Czy on również może być reklamowany jak coś się uszkodzi ?


myślę że spokojnie będzie miał gwarancję i będzie go można serwisować, no takiego bubla to by raczej nie strzelili :p

polkar napisał(a):Wydaje mi się że jak na potrzeby jazdy po mieście to jest to w pełni wystarczające a na autostradach też można spokojnie pojechać.


myślę że tak i tak sporo wariatów na drodze, chociaż na takiej maszynie to fajnie sobie depnąć czasami :D

polkar napisał(a):W sumie na początku to bywa pomocne, zanim wyczujemy maszynę i poznamy ją na wylot to taka mała podpowiedź, uważam że jest pomocna.

to prawda pomocne, ale z czasem może być denerwujące, bo jak już pisałem takimi maszynami to warto tez sobie depnąć i zapomnieć o ekonomicznej jeździe :D
Avatar użytkownika
arexNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-04-15, 16:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Re: Re:

Postprzez vitamina » 2018-05-15, 11:56:37

arex napisał(a):
polkar napisał(a):Dokładnie, a wiadomo jak z gwarancją tego " wygranego" modelu ? Czy on również może być reklamowany jak coś się uszkodzi ?


myślę że spokojnie będzie miał gwarancję i będzie go można serwisować, no takiego bubla to by raczej nie strzelili :p

obyś miał rację, myślę tak samo jak Ty ale takie obawy przy sprzęcie produkowanym w indiach są jak najbardziej uzasadnione
arex napisał(a):
polkar napisał(a):Wydaje mi się że jak na potrzeby jazdy po mieście to jest to w pełni wystarczające a na autostradach też można spokojnie pojechać.

myślę że tak i tak sporo wariatów na drodze, chociaż na takiej maszynie to fajnie sobie depnąć czasami :D

jestem ciekaw bardzo jak ten sprzęt sprawdza się na torze bo wiadomo - w mieście raczej nie chce się aż tak depnąć jak na torze :)
arex napisał(a):
polkar napisał(a):W sumie na początku to bywa pomocne, zanim wyczujemy maszynę i poznamy ją na wylot to taka mała podpowiedź, uważam że jest pomocna.

to prawda pomocne, ale z czasem może być denerwujące, bo jak już pisałem takimi maszynami to warto tez sobie depnąć i zapomnieć o ekonomicznej jeździe :D

pod warunkiem, że nie narażamy przy tym siebie oraz innych. Ciekawe czy ciężko takiego rozpędzonego Dominara zatrzymać i czy bardzo szarpie przy chamowaniu
Avatar użytkownika
vitaminaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2018-04-23, 22:06:37
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Artur

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 2018-05-23, 10:33:05

arex - 2018-04-21, 20:42:52 napisał(a):w sumie miło że ktoś zainteresowałam się mniejszym rynkiem czekam na odpowiedź

Jeżeli zdecydujesz się na zakup Dominara400 to oprócz gwarancji otrzymujesz także opiekę po-sprzedażową dealera.
vitamina - 2018-05-15, 11:56:37 napisał(a):jestem ciekaw bardzo jak ten sprzęt sprawdza się na torze bo wiadomo - w mieście raczej nie chce się aż tak depnąć jak na torze

Jeżeli chcesz sprawdzić Dominara 400 na torze to zapraszam do skorzystania z takowych jazd na łódzkim torze pod okiem specjalistów z Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy :)
vitamina - 2018-05-15, 11:56:37 napisał(a):obyś miał rację, myślę tak samo jak Ty ale takie obawy przy sprzęcie produkowanym w indiach są jak najbardziej uzasadnione

Obawy są bezzasadne, ponieważ Bajaj jest jednym z liderów, a wieloletnia tradycja i doświadczenie sprawia, że motocykle są dopracowane w każdym detalu - również tym formalnym :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
www.testujdominar400.pl
Avatar użytkownika
DoradcaOnlineBajajNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2018-04-12, 22:10:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Piotr

Re:

Postprzez vitamina » 2018-06-30, 17:21:07

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):
arex - 2018-04-21, 20:42:52 napisał(a):w sumie miło że ktoś zainteresowałam się mniejszym rynkiem czekam na odpowiedź

Jeżeli zdecydujesz się na zakup Dominara400 to oprócz gwarancji otrzymujesz także opiekę po-sprzedażową dealera.

A czym jest ta "opieka po-sprzedażowa"? Czym to się różni od gwarancji?
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):
vitamina - 2018-05-15, 11:56:37 napisał(a):jestem ciekaw bardzo jak ten sprzęt sprawdza się na torze bo wiadomo - w mieście raczej nie chce się aż tak depnąć jak na torze

Jeżeli chcesz sprawdzić Dominara 400 na torze to zapraszam do skorzystania z takowych jazd na łódzkim torze pod okiem specjalistów z Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy :)

Super, że jest taka możliwość ale szkoda, że aż w łodzi. Chyba pozostanie u mnie tylko na teście w okolicach wrocławia poza torem
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):
vitamina - 2018-05-15, 11:56:37 napisał(a):obyś miał rację, myślę tak samo jak Ty ale takie obawy przy sprzęcie produkowanym w indiach są jak najbardziej uzasadnione

Obawy są bezzasadne, ponieważ Bajaj jest jednym z liderów, a wieloletnia tradycja i doświadczenie sprawia, że motocykle są dopracowane w każdym detalu - również tym formalnym :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
http://www.testujdominar400.pl

a to nie wiedziałem tego. Widzę swoją drogą, że też nie ma problemu z kupnem części na własną rękę w internecie
Avatar użytkownika
vitaminaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2018-04-23, 22:06:37
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Artur


  • Inne

Powrót do Motoryzacja i Komunikacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 281 gości

cron