Mazda CX-5 - one of the best

Czyli wszystko co ma jakiekolwiek kółka i jeździ ;)

Mazda CX-5 - one of the best

Postprzez michal86 » 2015-12-20, 15:40:11

narzeczona zrobiła mi fajną niespodziankę i zapisał mnie na jazdę próbną tym modelem Mazdy, bo ostatnio lubię poszaleć sobie w terenie z kumplami i to był zarówno najlepszy i najgorszy dzień w moim życiu, ponieważ samochód prowadziło się bajecznie, a najgorszy, bo mnie w tym momencie na niego nie stać... :(

ale to co przykłuło moją uwagę to:

1. kształty elementów oraz wszystkie elementy sterujące i wyświetlacze utrzymane są w jednolitej stylistyce, podkreślającej wrażenie niesamowicie wysokiej jakości, elegancji i dynamiki nawet we wnętrzu samochodu

2. tapicerka skórzana z perforowanej skóry naturalnej, o podwójnym szyciu i jej zapach dodawał charakteru!

3. system nagłośnienia BOSE, czyli lepiej niż w kinie :) tylko wystawić ekran przed maskę i zabrać uroczą koleżankę do kina samochodowego... <hehehe>
Avatar użytkownika
michal86None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2015-06-19, 21:36:30
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez tishia » 2015-12-28, 21:26:56

A gdzie można zapisać na taką jazdę? Zrobiłabym niespodziankę swojemu, skoro robi aż takie wrażenie. :)
Avatar użytkownika
tishiaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2014-03-21, 15:45:21
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez michal86 » 2015-12-28, 23:22:03

https://www.mazda.pl/jazda-probna/ proszę bardzo :) zapisuj, zapisuj! to naprawdę jest nisamowite przeżycie
Avatar użytkownika
michal86None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2015-06-19, 21:36:30
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Motoryzacja i Komunikacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 238 gości

cron