Audi A6 - wgranie softu w nawi

Czyli wszystko co ma jakiekolwiek kółka i jeździ ;)

Audi A6 - wgranie softu w nawi

Postprzez evil » 2011-03-17, 00:21:15

Siema, pytam w kilku miejscach na raz to i tutaj uderzę:
Znajomy kupił samochód z fabryczną nawigacją, sprawna itp. Ostatnio podczas podróży padła mu elektronika (tak mi tłumaczy na samochodach się kompletnie nie znam) i cały soft padł... oczywiście płytę z oprogramowaniem wyrzucił i robi się problem.
Mam od poniedziałku suszoną głowę żeby to zrobić, bo przecież trochę dłubię w nawigacjach... problem w tym, że nigdy w życiu nie miałam styczności z taką nawi, nie wiem czym się sugerować przy wyborze softu?, czy mogę go pobrać legalnie, bezpłatnie z jakiejś strony?. Niestety w mieście nie ma żadnego mechanika, który podjąłby się takiej rzeczy, a autoryzowany serwis po za miastem zaśpiewał 600zł...

Podobno wystarczy wypalić płytę CD ze stosownym softem i samo wszystko pójdzie.
Miał ktoś styczność z taką nawi?.

Sporo tu samców więc liczę, że mi pomożecie, bo google bardzo mało mówi na temat przeprowadzenia samej operacji.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2011-03-17, 07:46:23

nie wiem jak w navi w audii ale w oplu musi byc plyta oryginalna. sciagalem kilka roznych wersji jak ojciec potrzebowal i wypalalem po kilka razy kazdy. za kazdym razem czytalo nieorginalna plyte. dopiero znalezlismy znajomego ktory w oplu robi i taka plytke zalatwil za 50zl. mysle wiec ze musicie szukac kogos kto pracuje w serwisie danej marki, ktory zalatwi cos na lewo - jezeli zalezy wam na tanim koszcie.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kamil » 2011-03-17, 10:30:35

A pytałaś na forum Audii.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Motoryzacja i Komunikacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 312 gości

cron