Kupno opon

Czyli wszystko co ma jakiekolwiek kółka i jeździ ;)

Kupno opon

Postprzez m.i.a » 2009-06-28, 16:10:07

Zakup nowych opon... Czy mogę dokonać go w Internecie?
Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać, gdyż pierwszy raz muszę zrobić to sama:) Moje auto nie dawno wróciło z naprawy i muszę zakupić nowe opony. Zwykle, gdy nie mam czasu na tradycyjne zakupy szukam produktów w sieci. Ale opony? Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek kupić w ten sposób?
Zależy mi na cenie, ale w moim przypadku na szybkiej przesyłce i fachowej poradzie.
Słyszeliście o oponywysylka.pl?
Ten sklep znalazłam podczas moich poszukiwań.
Wypowiedzcie się proszę, ponieważ muszę dokonać szybkiego zakupu. Idą wakacje, trzeba gdzieś jechać:))
"Jest super, jest super więc o co ci chodzi?"
Avatar użytkownika
m.i.aNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009-05-26, 22:30:06
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kupno opon

Postprzez Masaccio » 2009-06-28, 17:30:10

Kupowałem opony przez internet, nie pamiętam w którym dokładnie sklepie, po prostu w tym interesujący mnie model opon (Yokohama A.drive) w moim rozmiarze był najtańszy. Opłacało się, bo zapłaciłem sporo taniej niż w tradycyjnym sklepie, pomijając nawet fakt, że ciężko było znaleźć ten model w tradycyjnym serwisie oponiarskim. Brałem płatność przy odbiorze, gdyż nie było różnicy w cenie.
To nie jest o miłości /loving.blog/
reklama na samochodach
Avatar użytkownika
MasaccioNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2005-09-23, 17:02:01
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kupno opon

Postprzez m.i.a » 2009-06-28, 18:10:11

Dzięki Masaccio. Potrzebuję żeby ktoś jak to się mówi "zaprowadził mnie za rączkę" i wypowiadając swoje opinie skłonił mnie do podjętego wcześniej pomysłu. Więc pozytywna odpowiedź jak najbardziej mi pomaga:) Ja słyszałam jak na razie tylko o oponywysylka.pl - bo brałam pod uwagę opinie - oczywiście szukając pozytywnych, ale jeżeli coś jeszcze znajdę - będę rozważać. Czasu dużo nie ma. Może ktoś tutaj na forum jeszcze się wypowie:)
"Jest super, jest super więc o co ci chodzi?"
Avatar użytkownika
m.i.aNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009-05-26, 22:30:06
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Motoryzacja i Komunikacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 444 gości

cron