Pierwszy przegląd po gwarancji…

Czyli wszystko co ma jakiekolwiek kółka i jeździ ;)

Pierwszy przegląd po gwarancji…

Postprzez mono » 2008-06-03, 14:51:03

Tak jak w temacie mam volvo i nie wiem gdzie zrobić przegląd bo niby już nie jestem związany gwarancją prawda ? czy może się mylę?
Avatar użytkownika
monoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2008-06-03, 14:38:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwszy przegląd po gwarancji…

Postprzez Q3lo » 2008-06-03, 15:02:29

Najlepiej przegląd w autoryzowanym serwisie. Lub poprostu w stacji przeglądów pojazdów. SpeedCar masz u siebie? Tam zawsze dają prezent przy przeglądzie.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwszy przegląd po gwarancji…

Postprzez BlueMan » 2008-06-03, 16:01:26

Przegląd, tzn?
Ten "zalecany" przez producenta po gwarancji? Ja zawsze olewam sprawę, bo to po prostu wyciąganie kasy od ludzi. W nowym aucie co może się zepsuć niby?

Jak ten okresowy przegląd pojazdu w stacji kontroli pojazdów, to tylko w autoryzowanych punktach można go robić, a nie u producenta. No i jest on wymagany
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Pierwszy przegląd po gwarancji…

Postprzez mono » 2008-06-04, 17:43:25

Skończył mi się okres tej 3 letniej gwarancji przez który musiałem jeździć do aso ale i nie narzekałem jakoś zbytnio z tego powodu. W końcu jak kupowałem ten samochód to wiedziałem na co się decyduje teraz się t6ylko zastanawiam czy jest sens dalej jeździć do aso?? I jak wygląda dalsza gwarancja może się ktoś orientuje?? A na przegląd taki do pieczątkę to wiem gdzie się robi ;)
Avatar użytkownika
monoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2008-06-03, 14:38:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwszy przegląd po gwarancji…

Postprzez BlueGreen » 2008-06-05, 12:33:53

Jak dopiero co skończyła ci się 3 letnia gwarancja i chcesz mieć dalszą ta dłuższą to powinieneś moim zdaniem jeździć do aso ale jeszcze się upewnij dokładnie. A cos mi się obiło o uszy że volvo ma rabaty w serwisach w jakieś gazecie było sprawdź sobie może warto.
Obrazek
Avatar użytkownika
BlueGreenNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2007-06-18, 13:53:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwszy przegląd po gwarancji…

Postprzez mono » 2008-06-13, 16:14:44

No właśnie się dowiedziałem o tej promocji volvo i wygląda to całkiem nie źle musze tylko zobaczyć dokładnie co będzie do wymiany w moim samochodzie. Bo w sumie chyba lepiej mieć robiony przegląd w Aso i mieś dokładną historie napraw nie?
Avatar użytkownika
monoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2008-06-03, 14:38:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwszy przegląd po gwarancji…

Postprzez BlueMan » 2008-06-13, 16:47:50

mono, to zależy.
Z własnego doświadczenia wiem, że mimo robionych przeglądów w salonie Ford ani razu nie był wymieniany filtr przeciwpyłkowy. Mimo, że niby za każdym razem na rachunku opiewa kwota za to... .

Prywaciarz nie będzie chciał Cię oszukać, bo mu się to nie opłaca, skoro szybko renomę może stracić.

Ja i tak wychodzę z założenia, że do autoryzowanych salonów na przegląd i po części jeżdżą tylko dziani ludzie :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Pierwszy przegląd po gwarancji…

Postprzez mono » 2008-06-16, 14:27:13

Wiesz co w sumie to zależy od tego jaki masz samochód i co chcesz w nim zrobić i na jaką autoryzowaną stacje trafisz. A możesz mi zdefiniować dzianych ludzi? Bo rozważam wizytę w Aso bo teraz dają spore zniżki i dzięki temu nie zapłacę dużo i będę miał spokojną głowę i nie będę musiał szukać jakiegoś innego mechanika. A i będę miał stempel w książce wozu ;)
Avatar użytkownika
monoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2008-06-03, 14:38:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pierwszy przegląd po gwarancji…

Postprzez BlueGreen » 2008-06-18, 15:51:36

Nie do stacji nie jeżdżą tylko dziani ludzie ale tacy co dbają o samochód takie jest moje zdanie. A jak się ma volvo to już raczej stać ludzi i na serwis tym bardziej jak są zniżki czy coś.
Obrazek
Avatar użytkownika
BlueGreenNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2007-06-18, 13:53:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Motoryzacja i Komunikacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości

cron