jak to jest w autoryzowanych serwisach

Czyli wszystko co ma jakiekolwiek kółka i jeździ ;)

jak to jest w autoryzowanych serwisach

Postprzez BlueGreen » 2008-02-11, 23:27:50

Czy ktos z was korzystal z autoryzowanych serwisów samochodowych? jak wrazenia czy dobrze naprawili auto jak to wyglada cenowo? czy mozna oddac auto do aso i miec pewnosc ze robota bedzie dobrze zrobiona?
Avatar użytkownika
BlueGreenNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2007-06-18, 13:53:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jak to jest w autoryzowanych serwisach

Postprzez makoomba » 2008-02-11, 23:38:02

BlueGreen napisał(a):Czy ktos z was korzystal z autoryzowanych serwisów samochodowych? jak wrazenia czy dobrze naprawili auto jak to wyglada cenowo? czy mozna oddac auto do aso i miec pewnosc ze robota bedzie dobrze zrobiona?


Robota będzie zrobiona dobrze, ale zapłacić trzeba będzie słono i za częsci i za robociznę :zdegustowany:
Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej xD
http://makoomba.posadzdrzewo.pl/
Avatar użytkownika
makoombaNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 2007-08-19, 20:47:49
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jak to jest w autoryzowanych serwisach

Postprzez BlueGreen » 2008-02-12, 13:49:50

właśnie dla mnie najważeniejsze jest żeby robota była zrobiona dobrze choć ceny też są ważne.A co myslisz o cenach w aso volvo http://waznevolvo.pl/ warto do nich oddac fure w tej promocji?
Avatar użytkownika
BlueGreenNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2007-06-18, 13:53:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jak to jest w autoryzowanych serwisach

Postprzez BlueMan » 2008-02-12, 21:49:56

Zależy od salonu.

Mam dwa auta w domu: Citroen i Ford.

Serwis Citroena zdziera jak nie wiem na każdej części, naprawie, itp.
Dla przykładu swego czasu chciałem kupić pióra wycieraczek Valeo u nich, to powiedzieli, że ~100zł od sztuki chcą. A ja za z Allegro 100zł miałem Valeo komplet na przód ! Tak samo ze wszystkim innym u nich, dlatego nie kupuję u nich.

Serwis Forda jest bardzo tani.
Komplet wycieraczek płaskich kosztuje 150zł, a na Allegro za 151zł są - także Valeo.
Olej do silnika diesla 5W40 4 litry kosztuje tak koło 180zł (45zł/litr), u mnie wchodzi 6 litrów, więc muszę kupić 2 butle, i 2 litry będą się marnować przez trochę czasu, zanim znowu nie zmienię oleju.
W serwisie Forda sprzedadzą mi 6 litrów oleju za 30zł/litr. Co prawda zarobią trochę na filtrach (oleju, paliwa, przeciwpyłkowy), ale nie jest to aż taka różnica w cenie, aby nie wymienić u nich oleju, itp.


Ogólnie dla salonu/serwisu forda mam wielki respect teraz. Bo ceny są bardzo przystępne ! :padam:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: jak to jest w autoryzowanych serwisach

Postprzez kamil » 2008-02-13, 00:51:52

Do wszystkich francuskich samochodów części są bardzo drogie.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jak to jest w autoryzowanych serwisach

Postprzez briliant » 2008-02-13, 23:58:55

zgadzam sie z francuzami bywa roznie ale w autoryzowanym serwisie volvo raczej dobrze ci naprwia auto bo to za dobra marka samochodowa zeby cos spiep... a ceny no coz do malucha sa tansze:) ale to oczywiste mysle ze jak na volvo to i tak niewysokie a co wy myslicie?
Avatar użytkownika
briliantNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2007-03-11, 23:46:21
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jak to jest w autoryzowanych serwisach

Postprzez BlueMan » 2008-02-14, 01:12:56

briliant napisał(a):w autoryzowanym serwisie volvo raczej dobrze ci naprwia auto bo to za dobra marka samochodowa zeby cos spiep...
Wszędzie w autoryzowanym serwisie dobrze naprawią, ponieważ są w tym wyspecjalizowani i nacodzień naprawiają tylko ich auta... .
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: jak to jest w autoryzowanych serwisach

Postprzez BlueGreen » 2008-02-14, 14:51:25

z ta specjalizacja to masz racje pewnie maja dobrych fachowcow.a co myslisz o tych cench w aso volvo? bo np naprawa rozrzadu (razem z czescmi) kosztuje 850zl
Avatar użytkownika
BlueGreenNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2007-06-18, 13:53:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jak to jest w autoryzowanych serwisach

Postprzez WeaponX » 2008-07-09, 09:08:44

oj ludzie ludzie...
widze ze nie za bardzo wiecie jacy fachowcy pracuja w tych serwisach...
Najwiekszy serwis VW oraz audi w warszawie (nie chce tu robic kryptoreklamy) - pracowal tam rok czasu moj kumpel, chlopaczek po ogolniaku, znikoma stycznosc z samochodami, wczesniej wyrzucony z forda (brak umiejetnosci :/ ), dziennie reperowal 2-3 samochody z pomniejszymi usterkami, swiadomy swojej nie wiedzy gdy prosil o pomoc to z reguly jakas starszy mechanik mu nic nie mowil badz mowil tak ze nie byl w stanie tego naprawic, wedlug niego 40% mechanikow ktorzy pracuja w tych serwisach nie wiedza sa bardzo co maja tam robic. Korzystajcie tylko z naprawde sprawdzonych miejsc
Podzielmy się opłatkiem
Avatar użytkownika
WeaponXNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 91
Dołączył(a): 2008-07-07, 22:53:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Motoryzacja i Komunikacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości

cron