Pimp my ride

Czyli wszystko co ma jakiekolwiek kółka i jeździ ;)

Re: Pimp my ride

Postprzez okrushek » 2006-09-25, 12:13:55

e tam... ja jednak wole xzibita! :P hehe autko swoją drogą... ale jak cos to szłabym wykisac xzibita ;)
...soul of hip hop...
Avatar użytkownika
okrushekNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 2005-05-15, 18:58:27
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pimp my ride

Postprzez Cthulhu » 2006-12-06, 20:33:37

Widziałem angielską wersję. Sztywniaki z Wysp Brytyjskich to nie to samo, xzibit wymiata :D

Gdzieś słyszałem, ze jest w planach wersja polska, ale to byc moze tylko plotka... jak sobie pomysle o tych wypasionych furach na polskich drogach, i o wszystkich, ktorzy tylko czekaja zeby porysowac lakier/wyrwac wycieraczki/ukrasc tablice to zakres zwatpienie w powodzenie tego przedsiewziecia przekracza ogromne poklady nadziei...
"That is not dead which can eternal lie,
and with strange aeons even death may die..."
Avatar użytkownika
CthulhuNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2006-12-05, 19:01:43
Lokalizacja: R'lyeh
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pimp my ride

Postprzez traphezz » 2006-12-06, 23:11:58

Cthulhu napisał(a):Gdzieś słyszałem, ze jest w planach wersja polska, ale to byc moze tylko plotka...

To na bank jest plotka powiedz mi kto to zasponsoruje ;) ? A w ogole to pimp my ride na pewno nie dorowna. Wystarczy spojrzec na takiego automaniaka i top gear ;]

traphezzNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:49:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Re: Pimp my ride

Postprzez Cthulhu » 2006-12-08, 08:35:28

traphezz napisał(a):To na bank jest plotka powiedz mi kto to zasponsoruje ;) ? A w ogole to pimp my ride na pewno nie dorowna. Wystarczy spojrzec na takiego automaniaka i top gear ;]


Ze sponsorem może rzeczywiście mógłby być problem, choć jakby wzięła się za to jakaś większa komercyjna stacja telewizyjna, to kto wie...

A co do samego programu - tutaj też widzę szanse na znalezienie kogoś z inwencją i pomysłami ;) Choć zapewne taki, powiedzmy, "maluchowy amator tuningu" miałby zapewne niemałe trudności aby dorównać ekipie xzibita ;)
"That is not dead which can eternal lie,
and with strange aeons even death may die..."
Avatar użytkownika
CthulhuNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2006-12-05, 19:01:43
Lokalizacja: R'lyeh
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Motoryzacja i Komunikacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości

cron