Bajaj - pytania i odpowiedzi

Czyli wszystko co ma jakiekolwiek kółka i jeździ ;)

Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 2018-04-12, 22:11:15

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji wszystkich zainteresowanych motocyklami oraz tematami skorelowanymi.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
www.testujdominar400.pl
DoradcaOnlineBajajNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Piotr

Postprzez polkar » 2018-04-13, 09:42:06

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A2 i przymierzam się do kupna pierwszej maszyny, ale szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze o Bajaj u. Mógłby pan przybliżyć ofertę i powiedzieć coś więcej o waszym sprzęcie ?
polkarNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Imię: Adam

Postprzez arex » 2018-04-15, 16:17:01

I jak to u Was z płatnościami, czy jest możliwość kupienia na raty ?
arexNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Imię: Aleksander

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 2018-04-16, 20:30:35

polkar - 2018-04-13, 09:42:06 napisał(a):Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A2 i przymierzam się do kupna pierwszej maszyny, ale szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze o Bajaj u. Mógłby pan przybliżyć ofertę i powiedzieć coś więcej o waszym sprzęcie ?

Witaj,

Bajaj jest indyjskim przedsiębiorstwem będącym na rynku od przeszło 70 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ich aktualne motory są dopracowane i zachwycają nie tylko stylistyka ale także osiągami. Jeżeli jesteś zainteresowany nowym motocyklem to zachęcam to odwiedzenia strony ---> http://testujdominar400.pl/ i zapisania się na jazdę testową. Tak najlepiej przekonasz się o tym czym jest Dominar 400 i jak dobrze radzi sobie na drodze! :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
www.testujdominar400.pl
Podglądacz
Podglądacz

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 2018-04-16, 20:31:59

arex - 2018-04-15, 16:17:01 napisał(a):I jak to u Was z płatnościami, czy jest możliwość kupienia na raty ?

Witaj,

Oczywiście, jest możliwość zakupu Dominara400 w ofercie ratalnej. Skorzystałeś już z jazdy testowej?

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
www.testujdominar400.pl
Podglądacz
Podglądacz

Re:

Postprzez arex » 2018-04-17, 16:32:37

=

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Oczywiście, jest możliwość zakupu Dominara400 w ofercie ratalnej. Skorzystałeś już z jazdy testowej?

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
http://www.testujdominar400.pl

jeszcze nie ,ale czy na jazdę testową może przyjść każdy czy są jakieś określone wymagania ?
arexNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Re:

Postprzez arex » 2018-04-17, 16:35:05

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Bajaj jest indyjskim przedsiębiorstwem będącym na rynku od przeszło 70 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ich aktualne motory są dopracowane i zachwycają nie tylko stylistyka ale także osiągami. Jeżeli jesteś zainteresowany nowym motocyklem to zachęcam to odwiedzenia strony ---> http://testujdominar400.pl/ i zapisania się na jazdę testową. Tak najlepiej przekonasz się o tym czym jest Dominar 400 i jak dobrze radzi sobie na drodze! :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj

ale czy te motory staną się popularne na polskim rynku ? jak z wymiennymi częściami czy są dostępne u nas w Polsce czy trzeba skądś importować ?
arexNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Re: Re:

Postprzez polkar » 2018-04-17, 21:22:38

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Bajaj jest indyjskim przedsiębiorstwem będącym na rynku od przeszło 70 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ich aktualne motory są dopracowane i zachwycają nie tylko stylistyka ale także osiągami. Jeżeli jesteś zainteresowany nowym motocyklem to zachęcam to odwiedzenia strony ---> http://testujdominar400.pl/ i zapisania się na jazdę testową. Tak najlepiej przekonasz się o tym czym jest Dominar 400 i jak dobrze radzi sobie na drodze! :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj

Bardzo dziękuję za odpowiedź :D Ale zastanawia mnie to jak produkty z indyjskiego rynku przyjmą się w Polsce, czy jest duże zainteresowanie ?

arex napisał(a):jeszcze nie ,ale czy na jazdę testową może przyjść każdy czy są jakieś określone wymagania ?

No na pewno musisz mieć prawko :D ale jest gdzieś jakaś lista miast w których można przetestować motocykl ? Interesuje mnie Łódź. :D
polkarNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Imię: Adam

Postprzez arex » 2018-04-18, 10:10:09

polkar napisał(a):Bardzo dziękuję za odpowiedź :D Ale zastanawia mnie to jak produkty z indyjskiego rynku przyjmą się w Polsce, czy jest duże zainteresowanie ?

właśnie mnie też to bardzo interesuje, ten stosunek polaków do indyjskiej marki, choć nie powiem ten silnik z KTM'a 390 Duke'a to bardzo kusząca opcja za te pieniądze

polkar napisał(a):No na pewno musisz mieć prawko :D ale jest gdzieś jakaś lista miast w których można przetestować motocykl ? Interesuje mnie Łódź. :D

no bez prawka to ani rusz :rotfl: a jak długa jest gwarancja ?
arexNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 2018-04-20, 11:33:15

arex - 2018-04-17, 16:32:37 napisał(a):jeszcze nie ,ale czy na jazdę testową może przyjść każdy czy są jakieś określone wymagania ?

Witaj,
Wymogi, które należy spełnić to oczywiście aktualne prawo jazdy kat. A2 i zapis na jazdę próbną przy pomocy formularza.

arex - 2018-04-17, 16:35:05 napisał(a):ale czy te motory staną się popularne na polskim rynku ? jak z wymiennymi częściami czy są dostępne u nas w Polsce czy trzeba skądś importować ?

Motory Bajaj z całą pewnością zyskają grono oddanych fanów ze względy na ich jakość oraz atrakcyjną cenę! Nowy motocykl za 14.999 zł to na prawdę dobra oferta :)
Jeżeli chodzi o części zamienne, informacje podam jak tylko uzyskam oficjalne potwierdzenie, ponieważ zależy mi aby każdy zainteresowany motocyklem Dominar 400 uzyskał w pełni satysfakcjonującą odpowiedź.

polkar - 2018-04-17, 21:22:38 napisał(a):Bardzo dziękuję za odpowiedź Ale zastanawia mnie to jak produkty z indyjskiego rynku przyjmą się w Polsce, czy jest duże zainteresowanie ?

Witaj,
Oczywiście, zainteresowanie motocyklem jest i z całą pewnością będzie rosło. Przede wszystkim ze względu na to, że motocykl pasuje do różnych stylów jazdy, a także jest doskonałą propozycją dla amatorów jak i doświadczonych motocyklistów.

polkar - 2018-04-17, 21:22:38 napisał(a):No na pewno musisz mieć prawko ale jest gdzieś jakaś lista miast w których można przetestować motocykl ? Interesuje mnie Łódź.

Zapraszam do wypełnienia arkusza związanego z jazdą testową ---> testujdominar400.pl . Masz tam możliwość wskazania miasta, które Cię interesuje :).

arex - 2018-04-18, 10:10:09 napisał(a):właśnie mnie też to bardzo interesuje, ten stosunek polaków do indyjskiej marki, choć nie powiem ten silnik z KTM'a 390 Duke'a to bardzo kusząca opcja za te pieniądze

Widzę, że wiesz już coś więcej o specyfice technicznej Domianar 400! Motor jest bardzo dobrą propozycją przez wzgląd na parametry techniczne, które są połączeniem dwóch kluczowych czynników czyli szybkości i ekonomiczności jazdy :).
arex - 2018-04-18, 10:10:09 napisał(a):no bez prawka to ani rusz a jak długa jest gwarancja ?

Oczywiście, prawo jazdy kat. A2 uprawnia do poruszania się Dominarem 400. Gwarancja przewidziana jest na okres 2 lat.

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
www.testujdominar400.pl
Podglądacz
Podglądacz

Re:

Postprzez arex » 2018-04-21, 20:42:52

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Wymogi, które należy spełnić to oczywiście aktualne prawo jazdy kat. A2 i zapis na jazdę próbną przy pomocy formularza.

no wiadomo że bez prawka się nie obejdzie :D W sumie fajnym i ciekawym pomysłem też jest ten konkurs, mam nadzieję że jak się w końcu zdecyduje to coś jeszcze zgarne ;p

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Motory Bajaj z całą pewnością zyskają grono oddanych fanów ze względy na ich jakość oraz atrakcyjną cenę! Nowy motocykl za 14.999 zł to na prawdę dobra oferta :)
Jeżeli chodzi o części zamienne, informacje podam jak tylko uzyskam oficjalne potwierdzenie, ponieważ zależy mi aby każdy zainteresowany motocyklem Dominar 400 uzyskał w pełni satysfakcjonującą odpowiedź.

w sumie miło że ktoś zainteresowałam się mniejszym rynkiem :) czekam na odpowiedź

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Widzę, że wiesz już coś więcej o specyfice technicznej Domianar 400! Motor jest bardzo dobrą propozycją przez wzgląd na parametry techniczne, które są połączeniem dwóch kluczowych czynników czyli szybkości i ekonomiczności jazdy :).

właśnie czytałem że jest bardzo ekonomiczny chyba jakoś 4 listy spala więc malutko, ale to chyba tylko przy ekonomicznej jeździe

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Oczywiście, prawo jazdy kat. A2 uprawnia do poruszania się Dominarem 400. Gwarancja przewidziana jest na okres 2 lat.

Czyli standardowo, fajną opcją że jest możliwość na raty i z tego co kojarzę to 0 % zgadza się?
arexNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Postprzez vitamina » 2018-04-23, 22:12:03

arex napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Wymogi, które należy spełnić to oczywiście aktualne prawo jazdy kat. A2 i zapis na jazdę próbną przy pomocy formularza.

no wiadomo że bez prawka się nie obejdzie :D W sumie fajnym i ciekawym pomysłem też jest ten konkurs, mam nadzieję że jak się w końcu zdecyduje to coś jeszcze zgarne ;p

o jakim konkursie mowa? Można gdzieś wygrać ten motocykl?

arex napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Motory Bajaj z całą pewnością zyskają grono oddanych fanów ze względy na ich jakość oraz atrakcyjną cenę! Nowy motocykl za 14.999 zł to na prawdę dobra oferta :)

w sumie miło że ktoś zainteresowałam się mniejszym rynkiem :) czekam na odpowiedź

masz na myśli polski rynek motocykli? Dominar ma niezłe opinie w całej europie z tego co widziałem

arex napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Widzę, że wiesz już coś więcej o specyfice technicznej Domianar 400! Motor jest bardzo dobrą propozycją przez wzgląd na parametry techniczne, które są połączeniem dwóch kluczowych czynników czyli szybkości i ekonomiczności jazdy :).

właśnie czytałem że jest bardzo ekonomiczny chyba jakoś 4 listy spala więc malutko, ale to chyba tylko przy ekonomicznej jeździe

co to jest jazda ekonomiczna? Z jaką prędkością jest mowa o jeździe ekonomicznej?

arex napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Oczywiście, prawo jazdy kat. A2 uprawnia do poruszania się Dominarem 400. Gwarancja przewidziana jest na okres 2 lat.

Czyli standardowo, fajną opcją że jest możliwość na raty i z tego co kojarzę to 0 % zgadza się?

też to widziałem - w każdym sklepie, który sprzedaje dominara są raty 0% czy trzeba jakoś bezpośrednio w bajaj zamówić?
vitaminaNone specified
Nowy

Imię: Artur

• Inne

Powrót do Motoryzacja i Komunikacja