Serwis blogowy Na Temat.

Czyli co piszczy w sieci.

Serwis blogowy Na Temat.

Postprzez privace » 2012-02-24, 15:10:36

Kilka dni temu ruszył serwis Na Temat współtworzony przez Tomasza Lisa, Tomasza Machałę i firmę Next Web Media. O ile sam serwis p nie budzi mojego zachwytu( jakieś to wszystko wielkie i nachalne, to ciekawe wydają się blogi które mają prowadzić
-politycy (m.in. Leszek Miller, Aleksander Kwaśniewski, Waldemar Pawlak, Dariusz Rosati, Janusz Palikot, Beata Kempa, Paweł Piskorski, Marek Siwiec, Krzysztof Bosak, Wojciech Olejniczak)
-publicyści i dziennikarze (m.in. Kuba Wojewódzki, Tadeusz Bartoś, Piotr Milewski)
-eksperci ekonomiczni i przedsiębiorcy (Ryszard Petru, Andrzej Blikle, Irena Eris, Magda Gessler)
-sportowcy (m.in. Justyna Kowalczyk, Marcin Gortat, Mariusz Czerkawski, Maja Włoszczowska, Tomasz Sikora)
oraz artyści (m.in. Agnieszka Holland, Adam „Nergal” Darski, Krystyna Kofta, Borys Szyc, Natalia Lesz, Jacek Dehnel).
Poza tym blogować będą mniej znani eksperci w swoich dziedzinach - od kulinariów do nowych technologii.

Jak wam się podoba? Macie zamiar poobserwować czyjeś blogowe wynurzenia?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2012-02-24, 22:29:32

Nie sądzę bym poświęcała takim blogom czas. Gdy mam wolną chwilę czytam artykuły na wszystkich interesujących mnie portalach, a tych jest dość dużo, na opinie publicystów raczej brakuje mi czasu, nie licząc publicystów publikujących w Newsweeku bądź Polityce. Natomiast na blogi na pewno się nie skuszę i raczej jeśli zajrzę raz to będzie już wyróżnienie ;)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


  • Inne

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron