Firefox 4

Czyli co piszczy w sieci.

Re: Firefox 4

Postprzez KenWatanabe » 2011-12-05, 01:53:09

Cóż no, grabią sobie :). Ale sam za bardzo nie mam wyjścia bo inne przeglądarki, a zwłaszcza chrome jest strasznie ubogi, poza tym zdążyłem się już przyzwyczaić. Ale masz rację Szymonie, też mi się wydaje, że jakaś część użytkowników się od FF odwróci.

A macie w ogóle jakiś pomysł, gdybym jednak się uparł na ósemkę? Dobrą opcją mogłoby być odinstalowanie całego FF i zainstalowanie nowej wersji. Tyle, że jak by to wpłynęło na wtyczki? Bo ustawienia można sobie zachować ale cały support też się objawi po reinstalacji?
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2011-12-05, 16:29:12

W miarę dobrym rozwiązaniem na te niestabilne wersje jest korzystanie z "betowego" albo nawet "alphowego" źródła aktualizacji.
Niektórym to podobno pomaga... .
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości

cron