Kultura w internecie

Czyli co piszczy w sieci.

Kultura w internecie

Postprzez dkm1941bismarck » 2010-12-16, 01:28:23

Dobry i mocny temat więc odświeżam :dance:
Niestety - ciężko to przyznać, zwłaszcza że jestem reprezentantem tej Nacji, ale wyrasta Nam cały czas społeczeństwo analfabetów, wystarczy wejść na jakiekolwiek forum by się o tym przekonać, osobiście uważam że aby uczestniczyć w jakiejkolwiek dyskusji potrzeba argumentu - osoba, której jej brak używa inwektyw i epitetów rodem spod budki z piwem i żeby nie było że się żalę czy cokolwiek w ten deseń (Privace :pudlo: ), ale w ostatnim czasie bardzo często tego doświadczam - od prawie 2-óch lat mam neta codziennie i do tego momentu nie sądziłem że panuje taka patologia, dosłowny rynsztok moralny, pośród "przyszłości Narodu", dzięki np Blue częściowo mogę "poskromić"(forum) niektóre cięższe przypadki, ale ogólnie wysłuchiwać/czytać "łacinę kuchenną" tudzież inne podobne zdania/słowa nie jest sprawą, która powinniśmy tolerować. Nie można również zablokować takim osobom dostępu do neta i to jest najgorsze, spójrzmy na SB.pl i wyciągnijmy wnioski - to patologia. Czasem zastanawiam się czy takim "przypadkom" nie należałby się dostęp do neta po stwierdzeniu że są dojrzałe, ale psychicznie po wizycie u psychiatry.


ostrzeżenieEdytowany przez: hitman1986
Powód edycji: Wątek został wydzielony z wątku o analfabetyzmie
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-12-16, 14:30:03

dkm1941bismarck - 16 gru 2010 00:28 napisał(a):Czasem zastanawiam się czy takim "przypadkom" nie należałby się dostęp do neta po stwierdzeniu że są dojrzałe, ale psychicznie po wizycie u psychiatry.


Oj,Rafale, jesteś za wolnością i irytuje Cię chociażby konieczność posiadania DO, a dostęp do Internetu byś rozdzielał wg własnego uznania? ;) Wg mnie sedno tkwi w umiejętności ignorowania pewnych rzeczy w Internecie / na forach / grupach dyskusyjnych. Nie to, żebym była specjalistką - ja sama tego chyba nadal nie potrafię. Niektóre zachowania i postawy mnie po prostu irytują. Raz ugryzę się w język (w palce?) a kiedy indziej napiszę, co o tym myślę. I doprawdy nie wiem, która opcja w ostatecznym rozrachunku jest lepsza.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Społeczeństwo analfabetów.

Postprzez dkm1941bismarck » 2010-12-16, 15:11:41

cre[a]tive napisał(a):Wg mnie sedno tkwi w umiejętności ignorowania pewnych rzeczy w Internecie / na forach / grupach dyskusyjnych.

Przysłowiowe "wiadro pomyj" wylewane systematycznie spowoduje że opcja ignora niestety nie zadziała.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez privace » 2010-12-16, 20:23:34

Oj zmienił się ten temat, zmienił, nie o tym miało być... Co innego brak umiejętności czytania i pisania(nagły wzrost wszelkich dysortografii, i innych modnych "dys") a co innego brak kultury osobistej...
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości