Młodość to nie tylko Twoja klasa

Czyli co piszczy w sieci.

Młodość to nie tylko Twoja klasa

Postprzez cre[a]tive » 2009-07-19, 12:29:56

Ostatnio miał premierę nowy portal społecznościowy dla tych, których ogarnia czasem nostalgia za dawnymi czasami, czasami "młodości", a może raczej w naszym przypadku - dzieciństwa. Portal mieści się pod adresem: http://mlodelata.pl/

Zapytacie czym różni się ten nowy twór od starej, poczciwej i już nieźle skomercjalizowanej Naszej Klasy, otóż jak idea przewodnia portalu "młode lata" brzmi - młodość to nie tylko Twoja klasa. I w tym tak naprawdę tkwi cały sens. Na portalu można dołączyć do różnych grup, ale co najciekawsze moim zdaniem - to tzw. Eksponaty. Są to zarówno zdjęcia, filmy jak i muzyka z 'dawnych' czasów.

Pamiętasz z dzieciństwa różne fajne kawałki, których słuchałeś z zapartym tchem, ale dziś nie pamiętasz ani wykonawcy ani tytułu? Zajrzyj do eksponatów - może je odnajdziesz ;-) Mi udało się znaleźć parę utworów z czasów dzieciństwa.

Ale na szczególną uwagę moim zdaniem zasługują Zdjęcia- można zobaczyć (przypomnieć sobie raczej) jak wyglądały historyjki z gumy Turbo, albo Donald - kto ich nie zbierał? ;P Stare monety, aparaty fotograficzne, albo zegarki elektroniczne. I wiele wiele innych ciekawych rzeczy.

Polecam, ten portal naprawdę przywołuje wspomnienia.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Młodość to nie tylko Twoja klasa

Postprzez hitman1986 » 2009-07-19, 14:37:44

Nudzą mnie już powoli te portale społecznościowe... Ile można ich tworzyć ? Nasza-klasa, grono, facebook, studentix, teraz to...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Młodość to nie tylko Twoja klasa

Postprzez yagodowy_yogurt » 2009-07-19, 14:41:00

Dużo ostatnimi czasy porobiło się tych portali społecznościowych, ale czy każdy z nich wnosi coś nowego ?
Wracam po długiej przerwie. ;)
Avatar użytkownika
yagodowy_yogurtNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1202
Dołączył(a): 2007-01-11, 16:16:22
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Młodość to nie tylko Twoja klasa

Postprzez evil » 2009-07-19, 19:26:15

Pomijając fakt, że takie portale społecznościowe się wysypują co chwile to pomysł całkiem fajny - taki powrót do młodzieńczych lat ;)
Widzę ładną kolekcję muzyki z poprzednich dekad ;D dla mnie pozytywnie.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Młodość to nie tylko Twoja klasa

Postprzez cre[a]tive » 2009-07-19, 19:57:06

hitman1986 napisał(a):Nudzą mnie już powoli te portale społecznościowe... Ile można ich tworzyć ? Nasza-klasa, grono, facebook, studentix, teraz to...



Tyle, że to nie jest zwykły portal społeczności, on ma jakiś cel - powrót do lat dzieciństwa.
Ja osobiście z chęcią zobaczyłam jeszcze raz taki telewizor, jaki mieliśmy w domu, gdy byłam bardzo mała, albo butelki od syfonu - teraz już takich nie ma, kiedyś się z takimi śmigało po syfon, a punkty napełniania były na prawie każdym osiedlu :) Miło powspominać.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Młodość to nie tylko Twoja klasa

Postprzez kosmowski.be » 2009-07-19, 20:15:31

z tymi portalami spolecznosciowymi to jest tak ze po jakims czasie tworcy zapominaja o pierwotnym zamysle serwisu a skupiaja sie na zyskach. jeszcze troche i moze sie okazac ze za obejrzenie zdjec albo osluchanie muzyki bedzie trzeba wyslac sms'a. nie mowie ze tak bedzie ale obserwujac co sie dzieje w portalach tego typu jest niewielka szansa ze tu bedzie inaczej niz wszedzie.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Młodość to nie tylko Twoja klasa

Postprzez Madzias » 2009-07-20, 21:55:51

Jak dla mnie super. Płakac mi się zachciało, jak popatrzyłam na Krzysia Antkowiaka i jego "zakazany owoc". Masa wspomnień i "Nasza Klasa" się chowa. Nie ważne jest jak kto wygląda, jaki jest piękny i bogady i ile ma samochodów i i nie wiadomo czego jeszcze, ważne jest, jak smakowała guma turbo i oranżada z woreczka. Pierwsze wrażenie pozytywne.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Młodość to nie tylko Twoja klasa

Postprzez cre[a]tive » 2009-07-21, 02:31:22

Madzias napisał(a):Jak dla mnie super. Płakac mi się zachciało, jak popatrzyłam na Krzysia Antkowiaka i jego "zakazany owoc". Masa wspomnień i "Nasza Klasa" się chowa.


Mam takie same odczucia odnośnie tego portalu :) Stąd moja reklama tej strony na forum.. choć sama nie założyłam tam konta, jednak uważam, że chociaż zajrzeć tam warto. A na pewno to wartościowszy portal niż NK ;]
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Młodość to nie tylko Twoja klasa

Postprzez Amas » 2009-07-21, 12:17:27

Społecznościówek jest od groma, ale ta mnie przyciągnęła :) Przeglądałem sobie zdjęcia na tej stronie i moim oczom ukazało się marzenie wielu ludzi... Syrena :D Przy okazji przypomniała mi się świetna piosenka, której lubiłem słuchać jak byłem mały :)
http://w580.wrzuta.pl/audio/28eHmsg58ne ... iczka_szos
Netbooki
Forum o netbookach
Blog Amasa

AmasNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2009-01-31, 02:28:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Młodość to nie tylko Twoja klasa

Postprzez zuyboy » 2009-07-21, 21:18:29

kobieta napisał(a):A na pewno to wartościowszy portal niż NK ;]

Nasza Klasa odnawiała znajomości po latach i nie zmieni tego moda na narzekanie na NK. Dla mnie w tych Młodych Latach nie ma nic wartościowego. Nie ma tam nic co by mnie dotyczyło, a czego bym nie znalazł dzięki google.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości