Allegro.pl sprzedane

Czyli co piszczy w sieci.

Re: Allegro.pl sprzedane

Postprzez kamil » 2008-03-13, 14:32:30

Lary, sprzedaż banków w latach 90 nie była opłacalna tak jak allegro. Taka jest moja opinia, że nie było sensu, ze względu na duże zyski. Czego tu nie rozumieć. :kwasny:

thalcave napisał(a):Ja jednego nie rozumiem, że ludzie nie mający pojęcia o biznesie itp. próbują udowodnić, że tranzakcja jest bezsensu.


Jeżeli to do mnie, to po piersze nie próbuje tu nikomu udowadniać że tranSakcja była bezsensu, tylko wyraziłem swoje zdanie. Po drugie, nie mów mi o czym mam pojęcie.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Allegro.pl sprzedane

Postprzez Lary » 2008-03-13, 18:47:58

Lary, sprzedaż banków w latach 90 nie była opłacalna tak jak allegro. Taka jest moja opinia, że nie było sensu, ze względu na duże zyski. Czego tu nie rozumieć. :kwasny:


Może tego, że Allegro to prywatna inicjatywa... mieli pomysł, mieli kasę, zrealizowali, zarobili, teraz sprzedają... czego dopiero tu można nie zrozumieć... ni cholery nie widzę związku z jakimikolwiek bankami... Natomiast... "opłacalne" to kwestia umowna... opłacalne jest to co oni uważają za dobre i stosowne. Twoje zdanie czy to jest opłacalne w tej kwestii nie jest warte żadnej uwagi. Jeżeli uznaliby, ze chcą sprzedać allegro nie za 1,5mld a za 1 mln pln. i taką transakcję by zrobili to to też było by opłacalne, bo to ich firma i mogą z nią robić co chcą i decyzja zależy tylko i wyłącznie od nich.

Zresztą tak jak napisałem... zyski przynosi teraz.. w świecie biznesu nic wieczne nie jest... czasem lepiej sie wycofać...

Tak jak z Zieloną Budka... xD
"A government big enough to give you everything you want, is strong enough to take everything you have." by Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
LaryNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 713
Dołączył(a): 2006-12-20, 18:56:25
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Allegro.pl sprzedane

Postprzez Meth » 2008-03-13, 19:00:15

Byli właściciele allegro na pewno lepiej wiedzieli jakie rozwiązanie jest dla nich lepsze, dlatego bez sensu to są jakieś spekulacje na forum, czy to im się opłacało, czy nie.
Meth.
Avatar użytkownika
MethNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 824
Dołączył(a): 2004-10-31, 13:22:13
Lokalizacja: z Daleka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Allegro.pl sprzedane

Postprzez hitman1986 » 2008-03-13, 19:08:53

Meth napisał(a):Byli właściciele allegro na pewno lepiej wiedzieli jakie rozwiązanie jest dla nich lepsze, dlatego bez sensu to są jakieś spekulacje na forum, czy to im się opłacało, czy nie

Dokładnie. Od podejmowania takich decyzji są wyselekcjonowani, wyuczeni ludzie, managerowie, analitycy rynku, ekonomiści... Bez urazy, ale Kamil masz o tym takie pojęcie, jak łysy o czesaniu się...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości

cron