[Zlecę] Odbieranie telefonów - PRACA

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

[Zlecę] Odbieranie telefonów - PRACA

Postprzez EPN » 2018-08-20, 13:14:57

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.

Mam do zaoferowania "mini pracę/zlecenie" dla osób, które dysponują czasem wolnym, są kreatywne, uczciwe i dyspozycyjne. Sama praca w sobie jest bardzo przyjemna, łatwa i z pewnością nie utrudnia trybu życia. Jestem przekonany, że każda osoba spokojnie sobie z nią poradzi. Nie ukrywam, że oczekuję pracy długo terminowej dlatego proszę o kontakt wyłącznie osoby zdecydowane i takie, które spełniają poniższe warunki.

Na czym polega zlecenie:

Zadaniem osoby będzie tylko odbieranie telefonów, więc dobrze byłoby żeby osoba dysponowała drugim telefonem. Czas rozmowy waha się między 30 sek - 3 min. Co trzeba mówić, jak ? Wszystko przedstawię po kontakcie z moją osobą. Warunki i sama rozmowa jest banalna.

Wymagania:

- Rzetelność - każda rozmowa będzie przeze mnie weryfikowana
- Uczciwość
- Dyspozycyjność
- Wolny Czas(pojęcie względne, po prostu należy mieć telefon przy sobie między 8-16)
- Chęci
- Zakup 2 startówek na start(koszt 2 zł), następne startówki przez całą współpracę dostarczam osobiście.
- Osoby, które nie mają problemów z rozmową przez telefon
- Śmiałe i zdecydowane, które po 2-4 dniach mi nie zrezygnują lub zapadną się pod ziemie. Tylko takie proszę o kontakt.
- Nikomu nic nie sprzedajemy, nie oferujemy, nie kupujemy itp itd. Nic z tych rzeczy. Więcej informacji udzielę po kontakcie z moją osobą.

Oferuję:

- Na sam początek testów w formie współpracy 2 zł od telefonu odebranego, który spełnił kryteria i zobowiązania. Jeżeli współpraca będzie faktycznie wyglądała fachowo i bardzo dobrze stawka oczywiście wzrośnie. Stawka oferowana jest tylko stawką startową.
- Dziennie między 9-14 telefonów.
- Telefony od poniedziałku do piątku
- Jeszcze raz przypomnę szukam poważnej i stałej współpracy - dzieciakom dziękuje.

Nie reprezentuję żadnej firmy, jestem osobą prywatną, dlatego szukam maksymalnie 2 osób do współpracy. Jeszcze raz przypomnę, praca jest naprawdę przyjemna i bardzo prosta. Oczywiście nie oferuję fortuny, ale ten kto chce sobie dorobić z pewnością dzięki współpracy z moją osobą będzie zadowolony.

Zdecydowane osoby proszę o kontakt tylko poprzez adres E-mail: epnaliex@gmail.com

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
EPNNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-10-13, 21:36:55
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alina

  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 327 gości

cron