[Współpraca] Szukam mentora do zarabiania w SUBSMS

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

[Współpraca] Szukam mentora do zarabiania w SUBSMS

Postprzez GerdBart » 2017-09-01, 14:55:10

Witam !

Od razu zaznaczam, że jeżeli temat pojawił się w nie odpowiednim dziale to bardzo proszę go o przeniesienie do odpowiedniego działu ponieważ treść tego tematu dla mnie osobiście jest bardzo ważna.

Z pewnością sama nazwa tematu jest intrygująca...nie będę tworzył rozprawki, postaram się w kilku treściwych zdaniach napisać kogo szukam. Kilka słów o mnie...

Mam bardzo duże doświadczenie w zarabianiu w CPA, które obecnie porzuciłem ze względu na zakończenie współpracy z wspólnikiem. Nie jestem laikiem, potrafię postawić strony WP, skonfigurować je, kupić domeny, hostingi itp. Nie chce być kojarzony z potencjalnym nowicjuszem. Po odsunięciu się od zarabiania w CPA podejmowałem również próby zarabiania na SUBSMS w różnych serwisach. Efekt był słaby zarobione kilkadziesiąt złotych.

Odnośnie tematu to sprawa wygląda następująco, że szukam osoby, która obecnie skutecznie zarabia na SUBSMS. Nie szukam osoby, która poda mi złoty środek zarabiania pieniędzy, ponieważ osobiście wiem, że takich sekretów się nie zdradza....Poszukuję raczej osoby, która odpowiednio mnie nakieruje w którą stronę w danej chwili warto iść, poprawi moje błędy i rzuci mi tylko tak zwaną wędkę dzięki której dalej będę radził sobie sam. Obecne moje próby zdobywania trafficu ograniczały się do FB ADS w którym również z pewnością popełniałem jakieś błędy. Jestem otwarty na propozycję współpracy, - bardzo poważnej współpracy z ewentualnymi inwestycjami.

Oprócz przysłowiowego Reff-a jestem w stanie za tzw. szkolenie/mentoring/coaching w SUBSMS zapłacić danej osobie, która będzie zainteresowana takim ogłoszeniem.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany pomóc mojej osobie proszę o kontakt na adres E-mail: inwesgroup@gmail.com
Proszę o nie wysyłanie PW.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
GerdBartNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-07-15, 11:33:55
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 387 gości

cron