[OFERTA] Earner szuka pozycjonera do współpracy w zespole

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

[OFERTA] Earner szuka pozycjonera do współpracy w zespole

Postprzez BadEarner » 2017-06-24, 10:55:47

Witam wszystkich, którzy przeglądają aktualnie ten temat.

Jestem earnerem, który ponad pół roku temu tworząc współpracę z inną osobą zarabiał w formach incentu, cpa i innych sieciach zagranicznych. Udało nam się wspólnie zarobić fajną sumę pieniędzy. Niestety współpraca musiała zostać przerwana z mojego powodu(wyjazd służbowy na ponad 6 miesięcy). Obecnie wspólnik działa indywidualnie(trzymam za niego kciuki).

Teraz wróciłem i ponownie chce wrócić do tego co miałem, albo nie...chce zarabiać jeszcze więcej. Udało mi się nawiązać nową, fajną i konkretną współpracę z nowym wspólnikiem, który zajmuje się pozycjonowaniem na globalne frazy. Wystartowaliśmy z kilkoma projektami, które obecnie rozwijamy ale to zbyt świeży temat aby mówić o zarobkach. Wszystko przed nami.

Po co jest ten temat ? Mamy tyle pomysłów i koncepcji na kolejne projekty, które zmusiły nas do poszukiwania kolejnej osoby do zespołu a dokładnie kolejnego pozycjonera. Zainteresowana osoba musi koniecznie dysponować czasem oraz POSIADAĆ UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZĘ ZAGRANICZNEGO (GLOBALNEGO) POZYCJONOWANIA. Nie będę tutaj udzielał konkretów, bo te udzielę wyłącznie osobą spełniającym powyższe warunki i które napiszą do mnie na E-mail - w grę wchodzi tylko długoterminowa współpraca. Podział przyszłych zysków jest równy dla wszystkich a możliwości zarobkowe są bardzo duże - wszystko jest w naszych rękach. Ok czas to pieniądz więc poniżej pozostawiam dla zainteresowanych swój adres E-mail.

Adres Email: badearner@gmail.com

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
BadEarnerNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2017-06-21, 22:01:23
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alina

  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 325 gości

cron