[Oferta] Pozycjonowanie sprawia Ci przyjemność ? Zobacz to

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

[Oferta] Pozycjonowanie sprawia Ci przyjemność ? Zobacz to

Postprzez Krissu » 2017-04-28, 18:10:37

Cześć,

Moją charakterystyczną cechą jest ogromne doświadczenie w zarabianiu online. Przez ostatnie lata zarabiałem pieniądze w sieciach tj: CPA/PPA/PPI. Efekt – krótki czas, minimum wysiłku i naprawdę godziwe pieniądze.

W swojej pracy skupiłem się na zagranicznych sieciach. Ich oferty są o wiele bardziej korzystne aniżeli polskie sieci. Z łatwością mogłem zyskać satysfakcjonujące pieniądze, jednak coś mnie ograniczało - pozycjonowanie. Chciałbym jednak wrócić i uzyskać większe efekty i do tego potrzebuję prawej ręki/wspólnika – pozycjonera Globalnego.

A teraz oferta dla Ciebie. Jeżeli potrafisz zdobyć wysoką pozycję w Google, pozyskać ruch zagraniczny i jesteś zainteresowany podjęciem długiej współpracy to zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do współpracy osoby, które:

⦁ Cechują się pasją ale i odpowiedzialnością
⦁ są wytrwałe, skuteczne i kreatywne
⦁ Dysponują wolnym czasem
⦁ Chcą wspólnie zarobić duże pieniądze
⦁ Posiadają odpowiednie umiejętności SEO/ Pozycjonowania - Globalnego
⦁ Potrafią pracować w grupie i są zaangażowane

Jeśli chcesz wspólnie ze mną zarabiać na sieciach CPA/PPI, wystarczy że napiszesz maila i przedstawisz mi swoją osobę.

Szczegółowe informację udzielę każdej osobie wstępnie zainteresowanej projektem.

Adres E-mail: topelitevip@gmail.com

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
KrissuNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-04-27, 20:38:21
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Angelika

  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 395 gości

cron