[Szukam] Osoby która zna się na HTML i Java Script

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

[Szukam] Osoby która zna się na HTML i Java Script

Postprzez grangames » 2015-08-14, 14:47:01

Witam !

Szukam osoby, która jednocześnie zna się na html i Java Script. Jakiś pewien czas temu został dla mnie stworzony Generator Online. Jego działanie dla przykładu możecie znaleźć pod tym linkiem:

www.grangames.com/pes-16

Zależy mi na zmodyfikowaniu ostatniego etapu czyli w chwili gdy musimy pobrać klucz licencyjny. Aby tak się stało wyświetli się użytkownikowi obrazek z ofertami które trzeba wypełnić i teraz sprawa wygląda mi na to że chciałbym aby wyświetlał się inny obrazek, który nazywany jest gateway z innego serwisu.

Czyli mówiąc prosto trzeba podmienić odpowiednie kody, niestety ja tego nie potrafię a kody nowe które trzeba wprowadzić wyglądają następująco:

Include this on your website:

<script type="text/javascript" src="
http://astrocash.org/js/widgetapi.js
"></script>


And use following code in onclick event of HTML element to open widget:


openGatewayACAPI(9798, '75928')


Or if you want your visitors to be able to close the widget with "X" button:


openGatewayACAPI(9798, '75928', true)

Niestety nie mam pojęcia gdzie te kody wstawić a dla osoby obeznanej to chwila pracy i wiem, że może być to banalnie proste ale ja niestety nie znam się na tym a zależy mi na efekcie aby nowy gateway czyli obrazem z ofertami się wyświetlał. Zdaje sobie sprawę że jest to małe zadanie więc proszę również odpowiednie propozycje cenowe za to małe zlecenie. Oczywiście dana osoba dostanie dostęp do kodu całego generatora.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail:

E-mail: grangamess@gmail.com

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
grangamesNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2015-06-23, 16:54:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 420 gości

cron