[ NEOBUX ] - Sposób Zarabiania w Internecie

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

[ NEOBUX ] - Sposób Zarabiania w Internecie

Postprzez Maestro_PL » 2015-07-24, 16:44:16

Witam

Obrazek

Jeżeli ktoś z was spędza często czas przed komputerem jest osobą kreatywną i cierpliwą to ma możliwość zarabiania przez internet po przez klikanie w reklamy, wypełnianie zadań, a także wiele innych sposobów. Zarobki są naliczane w dolarach strona nazywa się NeoBux jest to zaufana, wypłacalna amerykańska firma mało znana w Polsce tak zwany PTC site, który oferuje możliwość zarobków po przez internet. Jeżeli uważasz siebie za osobę przedsiębiorczą, kreatywną i otwartą to jest to coś w sam raz dla Ciebie:

NeoBux – Najlepsza strona PTC do zarabiania w internecie

NeoBux istnieje od 2008 roku. Jest tak jak ClixSense Gigantem Internetowym. Wypłaca błyskawicznie na konto PayPal , Payza i Neteller z którego bez problemów można przelać sobie pieniądze na konto bankowe w Polsce czy innym państwie. Pierwsza wypłata możliwa od 2$, druga 3$,trzecia od 4$ i tak do 10$, bo później zawsze minimum 10$. Aby zacząć zarabiać potrzebny jest tylko komputer i internet. Strona nie jest po Polsku, ale tutaj można sobie pomóc instalując Google Chrome, które automatycznie tłumaczy obcojęzyczne strony.

Jak się zarabia w NeoBux ?

–> Klikanie w reklamy – Za jedną od 0,001 do 0,01$
–> Robienie minijobs ( łatwe zadania polegające na przeglądaniu, lub szukaniu stron internetowych i np. –> wpisywaniu w odpowiednich polach odpowiedzi na pytania. Lub adresów odpowiednich stron.) Za jedno od 0,01 – 0.90$
–> Wypełnianie sondaży. Za jeden do 850 Coints. (co to Coins później)
–> AdPrize – forma loterii jak w ClixSense ClixGrid, z tą różnicą, że ma się więcej szans na wygrane i wygrane są większe.

W żadnej innej stronie tego typu nie ma tak częstych i tak wysokich wygranych.

–> Wygrane pieniężne do 50$
–> Możliwość wygrania konta premium na rok wartości 90$
–> Wygranie do 10.000 Points. (co to jest opisze dalej).

Za kliknięcie w jedną reklamę dostaje się 3 szanse w AdPrize i ma się 90 minut na ich wykorzystanie. Dziennie wpada około 30/40 reklam to razy 3 …. jest dużo szans. Aby mieć dużo reklam polecam zainstalować sobie mały dodatek AdAlert. Informuje o każdej nowej reklamie. Reklamy pojawiają się całą dobę.

–> Zdobywanie referrals (poleconych).
–> Wynajmowanie referrals. (o tym później)

Aby naliczało nam kliknięcia poleconych musimy codziennie wyklikać pomarańczowe reklamy. Konto Standardowe 4, a Premium (Gold) 9 reklam. W NeoBux można bardzo dużo zarabiać. Bardzo ważna jest tam odpowiednia taktyka. Najlepiej zacząć nie inwestując nic i się najpierw dobrze o wszystkim poinformować. Nic się nie ryzykuje, bo nie trzeba nic inwestować i można w każdej chwili przestać. Po 3 miesiącach nieobecności usuwają konto automatycznie.

Opis krok po kroku

Aby się zarejestrować: kliknij tutaj

Obrazek

Obrazek

Po Kliknięciu na continue OTWORZY SIĘ NOWE OKNO I PROSZE GO NIE ZAMYKAĆ. Proszę sprawdzić skrzynkę pocztową (e-mail może być też w spamie). Kod weryfikacyjny zkopiować i wkleić w odpowiednie pole. Po naciśnięciu ,,finish registration,, można się zameldować i zacząć zarabiać.

Obrazek

Jeszcze dodam że jeżeli chce ktoś sobie zainstalować wcześniej wspomniany przez emnie dodatek AdAlert, powiadamiający o nowych reklamach, to znajduje się on na stronie NeoBux na samym dole po prawej stronie. Po zainstalowaniu wygląda tak:

Obrazek

To 14 to liczba reklam. Aby wejść na stronę klika się na to.

Obrazek

Po kliknięciu otworzy się takie okienko z opcjami. Aby np. przejść do reklam, klika się tam w kwadracik z cyferką.

Zarabianie

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Po kliknięciu w reklamę, pokaże się czerwony punkt, na który należy kliknąć. Co wywoła otwarcie reklamy.

Obrazek

I po upływie kilku sekund na górze wyskoczy taki napis. Gotowe! Można klikać w następna. Zawsze tylko jedną naraz. Za każdą reklamę dostaje się oprócz pieniędzy 1 Points. Opis Points opiszę dalej. To tyle co do reklam. Teraz, ponieważ kliknięcie w jedną reklame daje nam także 3 szanse w AdPrize, napiszę jak to działa.

AdPrize

Obrazek

AdPrize znajduje się na tej samej stronie co reklamy. Na dole po prawej stronie. Tu tak samo jak z reklamami. Klika się na to. W zielonym prostokącie pokazuje nam zawsze liczbę szans na wygrane jakie opisałem na początku opisu NeoBux. Może tylko przypomnę, że ma się 90 minut na ich wykorzystanie.

Obrazek

kliknięciu otworzy się reklama, czeka się kilka sekund i wyskakuje napis czy się wygrało, czy nie.

Zarabianie – Offers – Mini Jobs

Obrazek

Offers – Są trzy rodzaje.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

To powyżej, to Mini Jobs. A co do dwóch pozostałych, to należy dokładnie czytać opisy, zanim się cokolwiek zacznie robić. Ja osobiście polecam tam sondaże i video. Tam nie trzeba podawać numeru telefonu i nie wpadnie się w pułapkę jakiejś umowy. Proszę zawsze dokładnie czytać w ofertach points i coins co jest wymagane! Jak się nie jest czegoś pewnym, nie robić. Zapytać lepiej np. tu lub na NeoBux – Forum (jest tam Polsko-języczne Subforum.)

Obrazek

Co to są Points i Coins ?

Co to są Point? Points mogą być konwertowane do zakupu niektórych z usług w NeoBux. Obecnie, można zarobić Points przez:

Każda reklama = 1 Point
Wygrać w AdPrize.
Points można stosować do:
Złote Członkostwo: 30000 Points = 1 rok Złote Członkostwo
Recykling i / lub rozszerzyć swoich wynajmowanych poleconych.
Powiększenie Limitu bezpośrednich poleconych. :
500 Points = Zwiększa limit o 1 bezpośredniego poleconego.

Co to są Coins?

Coins są walutą NeoBux , która jest przekształcana w pieniądze. Obecnie, można zarobić Coins przez:

Oferty za Coins.

Oferty Coin zostaną przelane po 30 dniach, po udanej realizacji oferty. Czas ten jest potrzebny ze względów bezpieczeństwa.(Tak pisze w FAQ).
Coins można od 5000 wymienić na pieniądze. Ponadto, użytkownik dostaje 20% prowizji z ofert zakończonych przez swoich bezpośrednich poleconych. Jeśli bezpośredni polecony,na przykład, zdobył 20,000 Coins, dostaje się 4,000 Coins. Liczba Coins jaką można zarobić przez poleconych jest nieograniczona.

Zasady prowizji Coin:

Uznanie po 30 dniach.
Użytkownik musi być Twoim poleconym po 30 dniach.
Jeżeli polecony zostanie unieważniony, punkty przepadają.

Jak wymienić Coins ?

Po uzbieraniu 5000 Coins, pojawia się opcja wymiany na pieniądze.(Na koncie ,,golden,, od 2500 Coins). Jak robi się sondaże, można szybko nazbierać.

Jak wymienić 30.000 Coins na konto Golden ?

Trzeba napisać do NeoBux, z prośbą o wymianę.

Referrals – zarabianie poprzez Poleconych.

W NeoBux są dwa rodzaje Referrals.

(Ale pamiętajcie o tym, że najpierw trzeba być 3 tygodnie tam zameldowanym, żeby zacząć z direct poleconymi.)

Direct – Osoba która zameldowała się bezpośrednio z Twojego Ref/Linka.

Reflink można znaleźć klikając na górze strony w swój nick i po lewej stronie w banners.

Obrazek

W NeoBux nie trzeba wykupować konta Gold, aby zarabiać z direct referral pod warunkiem, że robią offers i mini jobs. Tu jest obojętne jakie ma się konto. Zarobki z poleconych, są zawsze takie same. (Minijobs,Offers) Za offers poleconych dostaje się 20%, a za mini jobs 12%. Tak że opłaca się mieć pracowitych poleconych. Jeżeli tylko klikają w reklamy wygląda to już inaczej. Pod spodem widać w tabelce.

Obrazek

Ważne jest wiedzieć, że jeżeli nasz direct referral / polecony, zrobi jakieś płatne zadanie, to my dostaniemy z tego nasze procenty dopiero po upływie 30 dni, od zrobienia zadania. I pod warunkiem, że jest jeszcze naszym poleconym.

Rented / Czyli wynajmowani. Za których się płaci.

Tutaj nie trzeba czekać, można sobie wynająć poleconych od razu jak ktoś chce. Pieniądze można najpierw zarobić w NeoBux na wynajem, lub wpłacić przez na przykład Paypal. Zanim się ktoś tym zajmie, powinien się najpierw dobrze zapoznać z NeoBux np: poczytać o tym na forum NeoBux. Ogólnie rzecz biorąc obsługa panelu NeoBux jest intuicyjna i prosta, a do samych czynności podejść jak do zabawy. Jest to przeznaczone dla kogoś kto i tak często siedzi przed komputerem, a dzięki temu ma możliwość zarabiania. Wiadomo, że na początku kokosy nie spadną ale po dłuższym czasie awansuje się na wyższe rangi, które umożliwiają już zdobywanie większego profitu za kliknięcie reklamy. W Polsce ten portal jest jeszcze mało znany dopiero od niedawna pojawiły się o nim słuchy w Polskim internecie. Na starcie będziesz zarabiać tylko kilka centów – ale bądź cierpliwy! trzeba będzie trochę poczekać, aż dojdziesz do większych ilości profitu. Możesz przyśpieszyć ten proces jeśli zainwestujesz w to z własnej kieszeni co oczywiście przyspieszy seans zarabiania, ale to zależy wyłącznie od Ciebie.

WAŻNE!

Aby zaliczało nam kliknięcia poleconych, musimy wyklikać codziennie pomarańczowe reklamy! Standardowe konto ma ich dziennie 4, a Gold (Złote) 9. Na złote konto awansuje się automatycznie po 3 tygodniach. Jest jeszcze konto “Ultimate” ale jej osiągnięcie wymaga znacznie dłuższej przygody na NeoBux. Poza tym do założenia konta w neobux wymagana jest rejestracja w PayPay.pl. Jest to firma oferująca usługi płatnicze umożliwiające firmom i klientom indywidualnym posiadającym adres e-mail wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet. PayPal działa na zasadzie wirtualnej portmonetki i jest to potrzebne jeżeli chcemy otrzymywać zarobione pieniądze w neobux. Zarobiony profit wypłaca się na nasze konto PayPal, a stąd następnie transferuje bezpośrednio na nasze konto bankowe. Dane do konta bankowego podaję się w PayPal podczas rejestracji.

Obrazek

Niżej znajduje się tabelka ze szczegółowym opisem zarobków w NeoBux w zależności od tego jaką posiada się rangę:

Obrazek

Życzę przyjemnej zabawy i wysokich zarobków!!!

Jeżeli chcesz się w to pobawić to zapraszam do rejestracji. Nic nie tracisz, a możesz sporo zarobić jeżeli poświecisz swój czas. Jeżeli jesteś osobą, która i tak często spędza czas przed komputerem to jest to w sam raz dla Ciebie. Czas zainwestowany w NeoBux można potraktować jak partie rozegraną w pasjansa z tą różnicą, że tutaj wchodzą pieniądze.
Avatar użytkownika
Maestro_PLNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2015-07-24, 14:44:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Wzorowy » 2017-12-19, 00:38:25

Ten serwis to faktycznie król programów typu PTC. Aby jednak efektywnie tutaj zarabiać, dobrze jest mieć jakiś Neobux poradnik lub kogoś, kto wszystko dobrze wyjaśni.
Avatar użytkownika
WzorowyNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2017-12-12, 20:40:02
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Karol


  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

cron