Tusze do drukarek, Tanie zamienniki tuszy, zamienniki tuszy

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

Tusze do drukarek, Tanie zamienniki tuszy, zamienniki tuszy

Postprzez Magiccolor » 2012-09-10, 13:18:21

Tusze do drukarek, Tanie zamienniki tuszy, zamienniki tuszy super jakości, Tusze Magiccolor, wydruk cyfrowy zdjęć, druk cyfrowy Katowice, wysokiej jakości tusze
Firma Krist oferuje Państwu pod nową marką Magiccolor wysokiej jakości tusze oraz druk cyfrowy.
Nasze produkty są w pełni poddawane szczegółowej kontroli jakości. Znajdziecie u nas zamienniki do najpopularniejszych drukarek. Nasze tusze są w 100% nowe (nie napełniane ponownie), oryginalnie oraz hermetycznie zapakowane. Wydruki naszymi tuszami niczym nie różnią się od oryginału. U nas wysoka jakość tuszy idzie w parze z niską ceną. Wystawiamy zarówno faktury Vat jak i paragony.
Naszą specjalnością jest również wyduk cyfrowy zdjęć w róznych formatu od małych do A0. Drukujemy: fotografie, obrazy, plakaty, projekty, prace licencjackie jak i magisterskie oraz wiele innych. Zachęcamy do zkupu naszych tuszy oraz skorzystania z naszych usług drukarskich, gwarantując Państwa zadowolenie. Transakcje z naszą firmą przebiegają bez przeszkód, są szybkie, jak również korzystne cenowo. .
ZAPRASZAMY!!!
http://www.magiccolor.pl
Avatar użytkownika
MagiccolorNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2012-09-10, 13:14:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez joker66 » 2012-10-22, 23:17:44

Korzystam tylko z zamienników renomowanych marek. Polecałbym markę Active Jet gdzie na tusz otrzymałem 3 letnią gwarancję.
Avatar użytkownika
joker66None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2012-03-12, 13:44:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez lokart5151 » 2012-10-26, 13:59:17

Ja nie korzystam z zamienników do drukarki, ponieważ znajomy powiedział mi, że takie zamienniki szkodzą drukarce oraz jakość drukowania jest bardzo słaba.
Biuro rachunkowe Trójmiasto
Avatar użytkownika
lokart5151None specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2012-10-26, 13:16:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez tadelka » 2015-03-15, 17:14:37

Jak słaby zamiennik, to faktycznie może drukarkę uszkodzić. Ja już kilka lat na zamiennikach drukuję i nic się z drukarką nie dzieje.
Avatar użytkownika
tadelkaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2011-09-23, 20:40:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 358 gości

cron