Maszyny rolnicze

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

Maszyny rolnicze

Postprzez riffle » 2016-07-06, 22:50:07

Mascus, najszybciej rozwijająca się internetowa giełda używanych maszyn budowlanych, ciężarówek, maszyn rolniczych, wózków widłowych i maszyn leśnych, buduje serię narzędzi remarketingowych dla sieci dealerów Hitachi Construction Machinery (Europe) NV (HCME).

40 dealerów w Europie i Afryce, działających w ponad 50 krajach, sprzedających używany sprzęt, zostanie wysposażonych przez HCME w najlepsze na rynku narzędzie, które wzmocni działania remarketingowe w na tych kontynentach.

"Będąc producentem musimy dostarczać naszm dealerom narzędzia, które pomogą im skuteczne działać na rynku. Ponieważ sprzęt używany jest istotną częścią naszej działalności, musieliśmy znaleźć rozwiązanie, które ułatwi naszym delarom zarządzanie sprzedażą oraz łatwy dostęp do informacji pomiędzy naszymi dealerami”, mówi Tom van Wijlandt, Assistant Manager Service Business Support.

Mascus tworzy obecnie system zarządzania sprzętem (Intranet) dla HCME, dzięki któremu dealerzy będą mogli zarządzać sprzedażą maszyn używanych, wystawiając je na sprzedaż w serwisie Mascus oraz na stronie HCME z używanym sprzętem, która również została zbudowana przez Mascus.

“Intranet jest jednym z najbardziej złożonych produktów w naszym portfolio, stworzonym z myślą o producentach maszyn. Swoją funkcjonalnością wykracza poza podstawowe zarządzanie posiadanym sprzętem, zawiera bowiem dodatkowe funkcjonalności takie jak: możliwość tworzenia katalogów ze sprzętem na sprzedaż, narzędzia do tworzenia i rozsyłania ofert mailem bezpośrednio do klientów, analiza historii sprzedaży czy też szczegółowe statystyki i wiele innych. Najważniejszą jednak funkcjonalnością Intranetu jest możliwość rozsyłania ogłoszeń ze strony internetowej Hitachi, którą również zbudowaliśmy, do serwisu Mascus oraz innych portali, jeżeli będzie taka potrzeba. Jesteśmy dumni, że Hitachi jest kolejną dużą firmą korzystającą z naszych produktów i usług. Oznacza to, ze nasza praca jest doceniana, ale przede wszystkim, że nasze produkty i usługi przynoszą klientom wymierną korzyść, i są skutecznym wsparciem w prowadzeniu codziennego biznesu”, podkreśla Rickard Krøtø, Dyrektor Operacyjny Mascus.

Strona www: http://www.mascus.pl/rolnictwo/uzywane- ... -rolnictwo
Avatar użytkownika
riffleNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-06-04, 19:08:14
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Postprzez Hugofirst1994 » 2021-02-15, 07:48:00

this will help operate effectively in the market :ok:
Avatar użytkownika
Hugofirst1994None specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2021-02-15, 05:59:36
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Ada


  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości