Potrzebuje zwolnienie z wf

Człowiek przez całe życie przecież się uczy !

Re: Potrzebuje zwolnienie z wf

Postprzez KLON » 2007-09-20, 09:05:47

no tak ale czy wypisze od razu zwolnienie całkowite na WF na cały rok?? nie wydaje mi sie... proponował bym bardziej w tym momencie bazować na neurologi... łatwiej uzyskać zwolnienie... ale tez ciężko zdobyć skierowanie i czeka sie długo na wizytę ale powinno być jej łatwiej bo miała wypadek wiec niech sie uzbroi w ładne "kłamstewko" i niech rusza w wycieczkę po lekarzach hehe...
http://www.trimek.pl

KLONNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2007-09-11, 13:09:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Potrzebuje zwolnienie z wf

Postprzez Lawenda » 2007-09-20, 09:09:16

ja dostałam zwolnienie na cały rok , z tym że ja nie symulowałąm i jak szłam to nie myślałam o zwolnieniu sam mi taki przykaz dał.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Potrzebuje zwolnienie z wf

Postprzez KLON » 2007-09-20, 09:11:34

hmm o tym nie wiedziałem... ale wiesz to chyba tez w sporym stopniu zależy od lekarza... a symulować to trzeba jeszcze umieć ;)
http://www.trimek.pl

KLONNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2007-09-11, 13:09:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Potrzebuje zwolnienie z wf

Postprzez thalcave » 2007-09-20, 09:15:16

KLON napisał(a):ale tez ciężko zdobyć skierowanie i czeka sie długo na wizytę

ja dostałem się to neurologa. Tyle, że całodobowe bóle głowy zlekceważyła mówiąc, że to stres.
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards
Avatar użytkownika
thalcaveNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 4328
Dołączył(a): 2005-12-28, 20:02:55
Lokalizacja: odległa galaktyka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Potrzebuje zwolnienie z wf

Postprzez Lawenda » 2007-09-20, 09:19:05

ale niech dziewczyna próbuje taka opcja jest zawsze ;)
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Potrzebuje zwolnienie z wf

Postprzez KLON » 2007-09-20, 09:30:15

thalcave, ja miałem wypadek w efekcie którego miałem wstrząs mózgu przeleżałem w szpitalu ponad 2 tygodnie po czym wizyta u neurologa który popatrzał na mnie i taki tekst "pan dobrze wygląda, dobrze pan jest zbudowany to pewnie panu nic nie jest" zbadał mnie i powiedział że jest ok a dynia mnie naparzała chyba przez pół roku jeszcze... wiec wiesz chybił trafił jak w totka...
http://www.trimek.pl

KLONNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2007-09-11, 13:09:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Potrzebuje zwolnienie z wf

Postprzez Kropelka » 2007-10-04, 10:51:54

tez mialam beznadziejne babki od wfu ale cwiczylam zawsze, kurde jak nie bedziesz cwiczyc a po szkole tez zero sportu to za 10 lat tysiac chorob poczawszy od miazdzycy, nie mozesz uciekac od sportu, bez jaj!
Love Me or Hate Me
Avatar użytkownika
KropelkaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2007-05-22, 19:01:38
Lokalizacja: england
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Potrzebuje zwolnienie z wf

Postprzez kejra » 2008-10-29, 00:51:52

warto znaleźć sobie fajny klub sportowy, zapisać sie na siłownie, tam sa świetne maszyny, (nie trezba podnosic ciężarów) siłowe i aerobowe, sa instruktorzy, można w godzine lekcyjna naprawde zrelaksowac się i sporo sie nauczyc, a jakie ciało bedzie jędrne, mniam.. :luka: ., klub wystawia zaświadczenie, że dana osoba uczęczcza do klubu i ćwiczy i taki dokument z reguły szkoła przyjmuje i zwalnia z lekcji wf, warto spróbować... :cool:
Ma być taniej
Avatar użytkownika
kejraNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 87
Dołączył(a): 2008-10-28, 23:43:50
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Potrzebuje zwolnienie z wf

Postprzez cre[a]tive » 2008-10-31, 00:02:50

kejra napisał(a):klub wystawia zaświadczenie, że dana osoba uczęczcza do klubu i ćwiczy i taki dokument z reguły szkoła przyjmuje i zwalnia z lekcji wf, warto spróbować..


Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Jeśli nie są to tylko puste słowa, proszę przedstaw link do ustawy, która dopuszcza takie rozwiązanie.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Potrzebuje zwolnienie z wf

Postprzez paimka » 2008-10-31, 09:37:37

kejra napisał(a):klub wystawia zaświadczenie, że dana osoba uczęczcza do klubu i ćwiczy i taki dokument z reguły szkoła przyjmuje i zwalnia z lekcji wf,


Chyba sobie żartujesz... Musisz do jakiejś prywatnej szkoły chodzić, że takie bezwartościowe papierki przyjmują lub na uczelnie i potrafisz sie odpowiednio dogadać :|
Jak grałam w klubie i nie mogłam wykonywać pewnych ćwiczeń. Z racji kontuzji to wf-istka miała mnie serdecznie gdzieś. Pod karą "pały" miałam zrobić ćwiczenie po którym wylądowałam u chirurga w szpitalu...Lekarz póżniej mi wystawił zwolnienie na cały rok. Grałam dalej w klubie i miałam zwolnienie z wf-u. Taki paradox.

Druga sprawa byla taka, że moja mama pracuje w szpitalu w krórym wylądowałam więc nie było problemu z wypisaniem takiego zaświadczenia. Jednakźe nie wiem co by było gdyby zupełnie "obca" osoba chciała taki świstek.

:zab:
thalcave napisał(a):[mod]A mnie może ktoś załatwić zwolnienie z egzaminu magisterskiego... mam ostrego promotora, ale nic mi nie dolega - po prostu chcę mieć zaliczony mgr, ale nie chce mi się uczyć
PO-MÓ-Ż-CIE

BlueMan[/mod]
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Szkoła, nauka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 264 gości

cron