Potrzebuję wypracowań, referatów itp. na dowolny temat

Człowiek przez całe życie przecież się uczy !

Potrzebuję wypracowań, referatów itp. na dowolny temat

Postprzez Wero.pl » 2005-12-28, 15:40:50

Witam
Jak zapewne niektórzy z was wiedzą jestem administratorem portalu Wero.pl. Za około 2-3 miesiące zamierzamy otworzyć serwis, w którym znajdą się szkolne wypracowania, ściągi itp. Wiem, że na tym forum jest dużo osób młodych, większość się jeszcze uczy (gimnazjum, liceum) lub studiuje ;) i właśnie do tych osób mam prośbę. Jeśli ktoś ma swoje wypracowania, referaty itp. i mógłby je nam udostępnić bylibyśmy wdzięczni :) każda nadesłana praca zostanie podpisana (imieniem i nazwiskiem, samym imieniem lub nickiem jak wolicie ;) ).
Pracę proszę przysyłać na adres admin @ wero.pl (proszę usunąć przerwy przed i po @), każda praca powinna mieć tytuł, przedmiot (np. matematyka, fizyka, ekonomia itd. ;) ) oraz informację jak ma być podpisana.

Dokładna data startu serwisu nie jest znana, jest to uzależnione od ilości prac jakie uda nam się zebrać (nie chcemy otwierać pustego serwisu).

Jeśli ktoś ma więcej prac (kilka, kilkanaście lub jeszcze więcej) to w zamian za udostępnienie ich możemy zaproponować reklamę w portalu (jeśli posiadasz własną stronę www) lub konto e-mail.

Do moderatorów nie jestem pewien czy założyłem ten temat w odpowiednim dziale, jeśli nie proszę go przenieść ;)

Pozdrawiam
Widziałeś już nowy portal? - Wero.pl
Chcesz dołączyć do ekipy portalu? Zapraszam
Teksty piosenek |
Avatar użytkownika
Wero.plNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2005-01-09, 14:10:34
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

  • Inne

Powrót do Szkoła, nauka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 192 gości

cron