Co robić?

Człowiek przez całe życie przecież się uczy !

Re: Co robić?

Postprzez hitman1986 » 2008-11-07, 21:36:38

Codino napisał(a):Nie znam żadnego z nich, ale ja nie jestem znawcą gier, więc to zrozumiałe i niczego nie dowodzi. Obawiam się, że pozostali użytkownicy tego forum też gówno wiedzą z tematyki robienia gier, zatem mogą nie kojarzyć tych osób, co też nie znaczy, że nie są one słynne w pewnym środowisku.

Wiesz, nie trzeba pisać wierszy, by znać Mickiewicza. Nie trzeba malować, by znać obrazy Van Gogha. Kolega mówił o znanych twórcach gier. Znanych szerszemu ogółowi, a nie ludziom siedzącym w grach...
FallenT napisał(a):Czuje się nieswojo pracując na czyimś komputerze

A czujesz się nieswojo mieszkając w czyimś domu, korzystając z czyjejś wanny, z czyjegoś kibla ?
FallenT napisał(a):Dla mnie życie według filozofii "skończyć szkołę, kupić dom, ożenić się, zrobić dzieci, zestarzeć się i umrzeć" jest już za bardzo zużyte, znane, pospolite. Oczywiście nie jest złe. Ja po prostu taki jestem.

A czy ktoś Ci zabrania bycia tym, kim chcesz być? My staramy się tylko uzmysłowić Tobie, że bez wykształcenia nie stworzysz gier.
FallenT napisał(a):Co do wzruszenia wywołanego grami Final Fantasy VII i serią Metal Gear Solid - proszę przeczytać sobie recenzje tych gier. Element wzruszenia na pewno będzie poruszony, trzeba być człowiekiem bez serca, aby się nie wzruszyć przy czymś takim.

Być może - nie grałem, nie wiem. Ale też nie ciągnie mnie specjalnie do grania. Nie stać mnie ani na Final Fantasy, ani na MGS
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co robić?

Postprzez paimka » 2008-11-07, 23:11:57

FallenT napisał(a):
Ja tam życzę użytkownikowi FallenT sukcesów


Dziękuje za zrozumienie.



ale nikt Ci tu żle nie źyczy!
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co robić?

Postprzez Zaleva » 2008-11-26, 08:20:51

FallenT napisał(a):Może i jestem głupcem i naiwniakiem

Będziesz jak sie uczyc nie będziesz!
:)

ZalevaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 2008-08-31, 02:16:08
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co robić?

Postprzez privace » 2008-11-26, 11:14:42

FallenT napisał(a):Uczęszczał na nie najlepszy uniwersytet pod kierunkiem mechanik-inżynier. Zainteresował się grami i rzucił wszystko w cholerę. John Carmack. Chodził do uniwersytetu i rzucił to. Hideo Kojima uczęszczał do szkoły ekonomicznej.

Aha. to są argumenty nie do zbicia, inni rzucali szkołę. Ale zwróć uwagę, że rzucenie nauki na uniwersytecie to nie to samo, co olewanie liceum. To jakbyś w wieku 6 lat chciał pisać książki i postanowił nie chodzić do podstawówki, bo po co komu znajomość literek, skoro można książkę nagrać na dyktafon i dać sekretarce do przepisania?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Co robić?

Postprzez NightHunter » 2009-02-11, 16:39:28

FallenT Twoja młoda, nie wyrobiona postawa kojarzy mi się z :
http://www.youtube.com/watch?v=YbY9xkJzHI0

Nie ucz się... może samo przyjdzie xD
Dwukrotnie odznaczony orderem bana stałego I kategorii. Wielokrotny laureat multi warna w latach 2008 i 2009. Obecnie nominowany do nagrody "ofiara systemu 2010".
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NightHunterNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-05-11, 20:01:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Szkoła, nauka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości

cron