dialogi niemiecki do 21.00

Człowiek przez całe życie przecież się uczy !

Re: dialogi niemiecki do 21.00

Postprzez cre[a]tive » 2008-09-28, 17:40:43

pawelczat napisał(a):z :mur: pracy dostałem 1 dzieki


haha, sorry, ale wcale się nie dziwię, dialog który prosiłeś o przetłumaczenie był karykaturalny, nawet po polsku brzmiał okropnie stylistycznie. Zapytaj nauczycielkę, czy dostałeś 1 za tłumaczenie czy za sens dialogu i styl ;p
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: dialogi niemiecki do 21.00

Postprzez Custom » 2008-09-28, 18:14:01

WiseWoman napisał(a):evil, nie wszyscy uczniowie mają kasę na korepetycje
Otóż to...
WiseWoman napisał(a):Ja np. w pierwszej klasie miałam beznadziejną nauczycielkę od niemieckiego i kompletnie nikt nic nie rozumiał
No to my (jako cała klasa) mamy coś takiego z nauczycielem niemieckiego
evil napisał(a):a jeśli inni uczniowie rozumieją co się do nich mówi i nie mają problemu
nie rozumieją i nie mają problemów :P wszyscy sobie go już olewają, chcieliśmy się uczyć w pierwszej klasie, staraliśmy się w drugiej, w trzeciej już kończymy z nim ;/
evil napisał(a):Po za tym udowodnij nauczycielowi, że nie potrafi nauczać?
Trochę dziwna składnia zdania, ale każdy mu to udowadnia... Wyzwiska w jego stronę są kierowane przez wszystkich uczniów, wśród grona nauczycielskiego nie jest zbytnio lubiany. Nie umie nauczać i tyle ;]
evil napisał(a):nie łażą po forach internetowych i nie spychają winny na innych?
Hmmm, nie spycham nie niego winy. Winę spycham na los, który zesłał mi takiego super nauczyciela.
Jestem użytkownikiem Linuxa :D

CustomNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2008-09-21, 16:12:32
Lokalizacja: /var/www/custom/
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: dialogi niemiecki do 21.00

Postprzez evil » 2008-09-28, 18:34:10

WiseWoman napisał(a):evil, nie wszyscy uczniowie mają kasę na korepetycje.

Custom napisał(a):Otóż to...

no tak tak ktoś napisał o braku kasy i teraz wszyscy tacy biedni poszkodowani i w ogóle.
wiedziałam, że prędzej czy później zacznie się biadolenie na brak kasy... ludzie nie jesteście zaradni to pretensje miejcie do siebie ;] . Starszych koleżanek czy kolegów nie ma, którzy za dobrą kawę lub czekoladę pomogą?, czy choćby bardziej kumatych kolegów/koleżanek z klasy?...dajcie żyć.

WiseWoman napisał(a):Ja np. w pierwszej klasie miałam beznadziejną nauczycielkę od niemieckiego i kompletnie nikt nic nie rozumiał. Na szczęście ona zawsze ma tylko pierwsze klasy więc już z nią nie mam...

wyobraź sobie, że pewnie dla niej Ty byłaś beznadziejnym przypadkiem - i porównaj sobie swoją ocenę z oceną jakiejś osoby z klasy.

Custom napisał(a):No to my (jako cała klasa) mamy coś takiego z nauczycielem niemieckiego

cóż poziom dzisiejszej młodzieży zostawia wiele do życzenia...nie chce mi się wierzyć, że cała klasa z góry do dołu ma słabe oceny z tego przedmiotu.

Custom napisał(a):nie rozumieją i nie mają problemów :P wszyscy sobie go już olewają, chcieliśmy się uczyć w pierwszej klasie, staraliśmy się w drugiej, w trzeciej już kończymy z nim ;/

uważaj żeby on nie skończył z Tobą/Wami ;]

Custom napisał(a):Trochę dziwna składnia zdania, ale każdy mu to udowadnia...

nie widzę nic dziwnego w moim zdaniu - jak chcesz pokazać, że ktoś jest w błędzie to mu to udowadniasz i albo masz argumenty i dowody na to, albo nie - widać, albo nie macie stosownych dowodów, albo... nie ma żadnego problemu.

Custom napisał(a):Wyzwiska w jego stronę są kierowane przez wszystkich uczniów, wśród grona nauczycielskiego nie jest zbytnio lubiany. Nie umie nauczać i tyle ;]

Wyzwiska - faktycznie bardzo inteligentne ;] żal mi w takim razie Was.

Custom napisał(a):Hmmm, nie spycham nie niego winy. Winę spycham na los, który zesłał mi takiego super nauczyciela.

może spójrz na siebie i zastanów się czy to może nie Ty jesteś tym "super" uczniem.

ps. proszę jakiegoś moda o wydzielenie tematu ;) z góry dzięki
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: dialogi niemiecki do 21.00

Postprzez Custom » 2008-09-28, 18:39:08

evil napisał(a):nie chce mi się wierzyć, że cała klasa z góry do dołu ma słabe oceny z tego przedmiotu.

zdziwiłbyś się
Jestem użytkownikiem Linuxa :D

CustomNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2008-09-21, 16:12:32
Lokalizacja: /var/www/custom/
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: dialogi niemiecki do 21.00

Postprzez evil » 2008-09-28, 18:45:07

Custom napisał(a):zdziwiłbyś się

jak Twoja klasa jest tak samo leniwa jak Ty, żeby spojrzeć w mój profil i sprawdzić płeć to się nie dziwie, że na dwójach jedziecie ;]
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: dialogi niemiecki do 21.00

Postprzez kosmowski.be » 2008-09-28, 19:06:56

a ja proponuje zamknac skoro juz po sprawie, :hyhy: i sie nie klucic Droga Młodzieży :cisza:
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: dialogi niemiecki do 21.00

Postprzez evil » 2008-09-28, 19:29:49

noid napisał(a):a ja proponuje zamknac skoro juz po sprawie, :hyhy:

a ja proponuję rozdzielić bo rozmowa może się jeszcze przedłużyć ;]

noid napisał(a):Droga Młodzieży

miej, że litość Mateusz :zdziwko:
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: dialogi niemiecki do 21.00

Postprzez WiseWoman » 2008-09-28, 19:59:18

Custom napisał(a):Trochę dziwna składnia zdania, ale każdy mu to udowadnia... Wyzwiska w jego stronę są kierowane przez wszystkich uczniów, wśród grona nauczycielskiego nie jest zbytnio lubiany. Nie umie nauczać i tyle ;]


Mam wrażenie, że chodzimy do tej samej szkoły kiedy czytam opis tego nauczyciela. ;p

evil napisał(a):wiedziałam, że prędzej czy później zacznie się biadolenie na brak kasy... ludzie nie jesteście zaradni to pretensje miejcie do siebie ;] .


Nie chodziło mi w moim poście o to, że ja nie mam na to pieniędzy. Po prostu jeśli nauczyciel nie tłumaczy kompletnie nic i tylko wymaga, to właściwie nikt sobie nie radzi poza jedną koleżanką, której ktoś tam z rodziny jest Niemcem i ona tam spędza wakacje.

evil napisał(a):wyobraź sobie, że pewnie dla niej Ty byłaś beznadziejnym przypadkiem - i porównaj sobie swoją ocenę z oceną jakiejś osoby z klasy.


Akurat ja od czasu do czasu chodziłam na korepetycje i nie byłam dla niej beznadziejnym przypadkiem, miałam 4+ na koniec...

noid napisał(a):klucic


KłÓcić.
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Szkoła, nauka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 302 gości

cron