Ateizm - pewne interesujące opinie

Człowiek przez całe życie przecież się uczy !

Ateizm - pewne interesujące opinie

Postprzez Gerno » 2008-05-20, 22:40:16

Nie jestem do końca pewny czy to dobry dział, ale nie mogłem tego tematu przyporządkować nigdzie indziej.Może po wysłuchaniu tych opinii zmienią się Wasze poglądy na pewne zagadnienia? Ulegnie zmianie Wasz światopogląd? Wiara? Czyli czegoś się nauczycie.A że dział jest częściowo o nauce to myślę, że temat pasuje.Jeśli nie no to wiadomo, ktoś tam, gdzieś tam, go przeniesie.Do rzeczy...

Trafiłem dziś na krótkie filmiki pana Pat'a Condell'a, którego, nie wiem czy wstyd się przyznać, czy nie, ale "poznałem" dopiero dziś.Owe filmiki, mini-wykłady, monologi, czy jak to nazwać, na temat nienawiści(?) tego pana do religii, bardzo mi się spodobały i pomyślałem że warto Wam to podrzucić i poznać Waszą opinię.
Ja nie mam tu nic do gadania, bo ten pan przedstawia moją opinię w czyściutkiej postaci, więc po wysłuchaniu go poznacie również mój, prawie identyczny punkt widzenia.W pełni się z tym panem zgadzam.Tylko że on mówi to otwarcie i czasem ostro, a ja nie często wyrażam swoją opinię na temat wiary, a raczej jej braku.
Linki:
Dlaczego wiara zasługuje na szacunek?
W imię Jezusa
Boże, pobogosław ateizm!

Nie będę podawał linków do wszystkich, jeśli chcecie obejrzeć więcej filmików, znajdziecie je u użytkownika który dodał te powyżej.On również zajmuje się ich tłumaczeniem.
Avatar użytkownika
GernoNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 767
Dołączył(a): 2007-04-18, 20:56:01
Lokalizacja: Toruń
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ateizm - pewne interesujące opinie

Postprzez michaelxp91 » 2008-08-16, 20:21:27

Znalazłem temat i muszę tutaj jeden link dorzucić, każdy pewnie tego pana już zna.

http://pl.youtube.com/watch?v=u1nx_8R9nV8
Obrazek
Avatar użytkownika
michaelxp91None specified
Expert
Expert
 
Posty: 1299
Dołączył(a): 2005-10-09, 22:07:29
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Szkoła, nauka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 296 gości

cron