Informatyka

Człowiek przez całe życie przecież się uczy !

Re: Informatyka

Postprzez privace » 2006-10-28, 00:20:35

traphezz napisał(a):sumator zas sluzyl po prostu do sumowania. Byl sobie od taki program: wpisz jakas liczbe podajesz 3 drugi raz wpisz jakas liczbe 10 trzeci raz wpisz 7 i sumator zlicza te liczby i wychodzi 20 zas licznik ilosc wklepanych liczb czyli 3.

i o to właśnie chodzi- proste jak drut i w koncu wiem o co chodzi w tych kretyńskich definicjach, które muszę zakuć. traphezz, dzięki wielkie i oczywiście za najprostsze wytłumaczenie dwóch kolejnych pojęć pomógł :D
Teraz (jak na razie) to wszystko, z czym miałam problem :yahoo: Ale jak będę miała znów problem, to już wiem, do kogo się dobijać, żeby wytłumaczył. Dziękuję wszystkim - chłopcy jesteście :super:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Informatyka

Postprzez Ahl-I-Batini » 2006-11-02, 13:42:05

BlueMan napisał(a):Do dzisiaj bramki (operatory logiczne) typu OR AND XOR, itp są uzywane do sterowania oswietleniem skrzyżowania ulicznego w Seattle ;)

A co niby ma kierowac? Murzyn w sygnalizatorze? Bramki skladaja sie na komputer a komputery steruja wszedzie swiatlami ...
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Informatyka

Postprzez privace » 2006-11-15, 19:48:08

A to się wam teraz pochwalę, ze dzięki prostemu wytłumaczeniu podstaw nie mam problemów ze zrozumieniem plików wsadowych i tworzeniem algorytmów. Właśnie dostałam piąteczkę i to na pierwszych zajęciach z tego tematu :D Chłopcy, no po prostu kocham Was :padam:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Informatyka

Postprzez BlueMan » 2006-11-17, 19:43:12

Polecamy się na przyszłość :) razem każdy z Nas da radę :D
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Szkoła, nauka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 189 gości

cron