ÂŚciągi i ściąganie

Człowiek przez całe życie przecież się uczy !

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Suceed » 2006-03-26, 20:45:29

BlueMan napisał(a):Suceed, co ci się stało ? :]

Poprostu nie mogę uwierzyć, że potrafią być tacy nauczyciele ;)
Chociaż nasza katechetka osttanio powiedziała że na jej lekcjach możemy ściagać bo wtedy to na dłużej zapamiętamy :P
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez kamil » 2006-03-26, 21:13:06

Moja szkoła nazywana jest klasztorem bo nic w niej nie wolno, a już napewno ściągać.
Takie numery nie przechodzą ze ściąganiem.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Ahl-I-Batini » 2006-04-02, 16:09:39

Jak bylem maly to krecilo mnie prestidigitatorstwo, to sie nauczylem troche. Az zal nie wykorzystac tego na sprawdzianie ;]
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Oyen » 2006-04-02, 17:29:21

Ja nie jestem zwolennikiem ściągania od deski do deski bo to ąz żal d**ę ściska. Porprostu to niemoralne... A jeżeli uczyłeś/łaś się przez całą noc a ktoś ci tylko podpowie to mniej boli. Bo to tylko i wyłącznie wina stresu. Takie coś jeszcze bym zaakceptował. Najczęściej taką pomoc oferują mi koledzy na historii bo wystrczy zakapowaćo co chodzi i można pisać książki, no może przesadziłem ale można napisać naprawdę wiele :D

Pozdrawiam
///Ogras
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez BlueMan » 2006-04-02, 21:33:46

Jeśli mi się coś nie przyda w życiu, a muszę to zaliczyć to po co się męczyć... :padam:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Oyen » 2006-04-03, 11:42:36

Zgodzę się z przedmówcą, po co się uczyć bzdetów. Ale jeszcze nikt nie dogodził wszystkim dlatego trzeba się męczyć z niektórymi przediotami.
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Revolt » 2006-04-03, 13:19:53

Ogras nie żebym się czepiał ale walisz smuty :super: Żyjemy w czasach w których każdy orze jak może...
Nie będę się uczył niczego co mnie nie interesuje (chyba że sytuacja mnie do tego zmusza) niestety liceum wymaga nauki wszystkiego więc jakoś sobie trzeba radzić.
W gimnazjum starałem się nie ściągać i co ? Ci którzy to robili wyszli na tym o 20% lepiej niż ja. Z posta którego wyskrobałeś o motywacji wiem że właśnie kończysz gimnazjum. W Liceum (lub tech.) przekonasz się że w niektóre sytuacje wymagają ściągania ... Ale każdy się uczy na błędach ...
Egoista który rozbiera swoją dusze na kawałki, Egoista myślący o niej...
Avatar użytkownika
RevoltNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 850
Dołączył(a): 2006-03-14, 16:00:59
Lokalizacja: Enchanted Lands
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Cassida » 2006-04-03, 13:24:32

ÂŚciaganie mam w jednym paluszku. ÂŚciagam kiedy tylko się da a anwet jak sie nie da to próbuję. Takie czasy, że uczą mase niepotrzebnych rzeczy.
Byc sobą... Sobą być :)
Avatar użytkownika
CassidaNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2006-04-03, 12:54:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Suceed » 2006-04-03, 17:22:20

Jak to mówia "Ry(d)zyk fizyk" :P :D najczęsciej ściagam an Fizce i Historii
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez traphezz » 2006-04-03, 18:30:04

Ja dzisiaj na biologii na sprawdzianie jechalem ze sciagi ;] a na fizie nie sciagam bo to 'izy' jest ;]

traphezzNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:49:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Ahl-I-Batini » 2006-04-03, 20:48:27

Revolt napisał(a):Nie będę się uczył niczego co mnie nie interesuje (chyba że sytuacja mnie do tego zmusza) niestety liceum wymaga nauki wszystkiego więc jakoś sobie trzeba radzić.


Liceum _Ogolnoksztalcace_ Jak sie to nie podoba to wypad do profilowanego, zeby przypadkiem swiadomosci sobie nie wyrobic.

Co dla Ciebie takie niepotrzebne jest? Hmm?
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Revolt » 2006-04-03, 22:52:43

Poczytaj o kształceniu w Stanach zjednoczonych. Co niepotrzebne? połowa przedmiotów. Liceum powinno być przygotowaniem głównie pod maturę czyli pod te kilka przedmiotów. Miesiąc temu nauczyciele prosili o deklaracje uczniów co do przedmiotów zdawanych na maturze. Nikt nie pisze matmy, fizyki, chemii i histerii dlaczego więc poziom nauczania tych przedmiotów zamiast maleć stoi w miejscu lub rośnie. Może moja szkoła jest dziwna. Ale do cholery po co mam się uczyć po 1h dziennie matmy jeśli jej nie będę zdawał. Wiesz co wydaje mi się że temu kto tworzył ustawę o nowej maturze zabrakło pier**** konsekwencji żeby ją dopracować ale nie rozpisuje się na ten temat bo rozpocząłeś offtopa a ja w tym drążę
Egoista który rozbiera swoją dusze na kawałki, Egoista myślący o niej...
Avatar użytkownika
RevoltNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 850
Dołączył(a): 2006-03-14, 16:00:59
Lokalizacja: Enchanted Lands
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Ahl-I-Batini » 2006-04-03, 23:10:33

No to jak nie chcesz posiasc szerokiej wiedzy to idz do profilowanego.

Przyklad ze stanami zjednoczonymi piekny ... czlowieku, tam nikt nie jest w stanie na mapie pokazac Polski!

To jest liceum _ogolnoksztalcace_ - rozumiesz ten przymiotnik? Masz po nim miec szeroka wiedze, a nie byc wyspecjalizowanym klepaczem guzikow. Wybacz, sa ludzie, ktorzy sobie cenia madrosc i wiedze. Chca wiedziec duzo o swiecie, by przypadkiem jak niektorzy tutaj nie gadac, ze Islam ma prezydenta albo temu podobne kwiatki. Wyspecjalizowane sa zawodowki. Akurat reformy edukacji w strone zachodu sprowadzaja nasz poziom wiedzy do parteru.
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Revolt » 2006-04-04, 09:46:55

:offtopic:

Temat: ÂŚciągi i ściąganie. Jeśli masz jeszcze coś do powiedzenia na ten temat to powiedz to teraz lub zamilcz na wieki...
Egoista który rozbiera swoją dusze na kawałki, Egoista myślący o niej...
Avatar użytkownika
RevoltNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 850
Dołączył(a): 2006-03-14, 16:00:59
Lokalizacja: Enchanted Lands
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez privace » 2006-09-18, 10:58:04

W moim ukochanym starym liceum niektorzy nauczyciele oficjalnie wychodzili z klasy na sprawdzianie, jak to mówili: "dla podniesienia poziomu" ;)
Osobiscie niezbyt czesto sciagalam. Najczesciej pisanie siag tak mnie angazowalo, ze wszystko zapamietywalam. Czesto na klasowkach jak czegos nie wiedzialam, to probowalam siegnac po pomoc naukowa. Ale zwykle mialam tyle sciag, ze musialam zastanawiac sie, na ktorym karteluszku mam potrzebne informacje. A gdy to sobie przypomnialam, to wiedzialam od razu, co tam nagryzmolilam i sciaga byla mi niepotrzebna :)
Raz o malo nie zostalam przylapana na fizyce. Nauczyciel dokladnie obszukal mnie, piornik, lawke.A ja sciage trzymalam w rece, o czym cala klasa wiedziala :hyhy: Wszyscy sie smiali, a fizyka do dzis pewnie gryzie, gdzie schowalam sciage :rotfl2:

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Oyen » 2006-09-18, 16:37:51

Ja postanowiłem że kończę ze ściąganiem w liceum. Gimnazjum obijałem się całe 3 lata. ściągałem, nie robiłem zadań domowych. Wszystko na żywca. Teraz już czeka mnie prawdziwa praca z książką i zeszytem. Oby tylko nasza współpraca dobrze się miała :)
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez Ahl-I-Batini » 2006-09-18, 21:03:39

Oyen napisał(a):Ja postanowiłem że kończę ze ściąganiem w liceum. Gimnazjum obijałem się całe 3 lata. ściągałem, nie robiłem zadań domowych. Wszystko na żywca. Teraz już czeka mnie prawdziwa praca z książką i zeszytem.

Przejdzie Ci po miesiacu i wrocisz do sciagania i robienia zadan w autobusie. ;]
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez BlueMan » 2006-09-18, 22:28:50

Dokładnie ;) każdy ma ambitne plany, a potem idzie się i tak nałatwiejszą drogą :yahoo:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez shz » 2006-09-19, 15:25:12

A ja kiedys na niemcu jak wiedzialem, ze bedzie trzeba wypisac panstwa, to w domciu juz je napisalem i tylko kartke odwrocilem. :rotfl:

Btw:
A dzisiaj z niemca 6 dostalem !! :super:
Pro PK
Avatar użytkownika
shzNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 936
Dołączył(a): 2006-05-19, 17:05:14
Lokalizacja: brać kasę?
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ÂŚciągi i ściąganie

Postprzez privace » 2006-09-25, 22:00:47

Shz, to jeszcze maly numer. Gotowce to numer stary jak swiat, sa nauczyciele, ktorzy sa przewidywalni. W naszej szkole ktos dorobil klucz do pracowni fizycznej. Po sprawdzianie pytalismy nauczyciela, jak nalezalo prawidlowo odpowiedziec na pytania. Wszyscy pilnie notowali na kartkach, z czego fizyk sie niezmiernie cieszyl. Po dzwonku fizyk chowal sprawdziany do kantorka i zamykal klase. A my na przerwie podpisywalismy "notatki", zbieralismy je i uzywajac podrobionego klucza zamienialismy kartkowki :hyhy: Oczywiscie nie wyglupilismy sie za bardzo, wiec kazdy robil kilka bledow, zeby nie bylo 100% geniuszy w klasie.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Szkoła, nauka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 162 gości

cron