Zadowolenie komórkowcow

Komórki otaczają Nas z każdej strony, więc dlaczego nie być na bieżąco z nimi ?

Zadowolenie komórkowcow

Postprzez BlueMan » 2004-10-29, 18:19:42

Marcin Opolski, DI napisał(a):Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez JD Power and Associates, wzrosło zadowolenie użytkowników telefonów komórkowych i to w znaczącym stopniu, bo o 5%.

Badanie wykonywane jest od trzech lat i w tym roku po raz pierwszy zanotowano wzrost liczby zadowolonych klientów.

Największym powodem do zadowolenia okazują się nowe możliwości telefonów komórkowych, szczególnie w kwestii ułatwienia wpisywania wiadomości tekstowych oraz aplikacji internetowych.

Dodatkowo na poprawę nastrojów użytkowników także wpłynęła kwestia poprawionego designu telefonów oraz znaczne ograniczenie ich wagi.

W badaniu mierzono poziom satysfakcji klientów, którzy posiadali komórkę co najmniej dwa lata, opierając się na pięciu kluczowych czynnikach wpływających na ogólny odbiór jakości telefonów.

Dla ankietowanych najważniejsze okazały się: funkcjonalność (27%), trwałość (23%), wygląd zewnętrzny (19%), wydajność baterii (16%) i łatwość operowania (15%).

ÂŚrednia cena zakupu "komórki" w 2004 r wynosiła 99USD i była wyższa niż w roku poprzednim (88USD). Cena ta wzrosła po raz pierwszy od 1999r. ÂŚredni czas wymiany telefonu komórkowego to 18 miesięcy.


Ja także jestem bardziej zadowolony z usług komórkowych, ale nie przez to, że mam jakiś tam wypasiony telefon. Po prostu najbardziej dla mnie jest istiony koszt połączeń/usług jakie świadczy dana sieć GSM.

A w samych aparatach komórkowch najbardziej sobie cenie zużycie baterii i funkcjonalność.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Zadowolenie komórkowcow

Postprzez Q3lo » 2004-10-29, 23:21:15

Tak wedlog mnie takze istota jest tutaj cena/taryfa danego operatora. fakt jestem w plusie i te rozmowu są troche drogie ale smsy pisze przewaznie z http://www.mistoplusa.pl no chyba ze jestem poza kompem to z komorki. A telefon dla mnie to po to aby dzwonic i smsowac.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Komórki / GSM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości

cron