Smartfon do 600 zł

Komórki otaczają Nas z każdej strony, więc dlaczego nie być na bieżąco z nimi ?

Smartfon do 600 zł

Postprzez Melita » 2016-02-11, 00:51:32

W cenie do 600 zł jakim smartfonem warto się zainteresować?
Avatar użytkownika
MelitaNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-02-11, 00:46:03
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Marlena

Postprzez sylwestrus » 2016-02-13, 11:00:38

Wszyscy teraz polecają P8. Tani i dobry sprzet.
You can have religion with spirituality. You can also have religion without spirituality.
Avatar użytkownika
sylwestrusMale
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2015-05-24, 08:58:21
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Krystyna

Postprzez tar123 » 2016-02-19, 10:59:32

Może być na abonament? Jeżeli nie, to porównywarka lub odpowiednie filtry na allegro.
Avatar użytkownika
tar123None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2010-12-15, 11:04:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Mrówa » 2016-07-06, 20:36:42

Moim zdaniem w dzisejszych czasach smartfon do 600 zł może nie spełniać najwższych oczekiwań użytkownika, zawsze koszt telefonu można ominąć biorąc go w abonamencie, wtedy płacimy mniej za jego posiadanie. Ze swojej srony mogę Ci polecić Samsunga Galaxy A3. Bardzo eleganckie urządzenie, stylowa obudowa wykonana z wysokiej jakości metalu oraz wytrzymałego szkła Gorilla Glass 4. Telefon posiada pojemną baterię, która pozwoli dłużej cieszyć się możliwościami telefonu tj. oglądanie filmów w
rozdzielczości HD, granie, słuchanie muzyki w wysokiej jakości i korzystanie z aplikacji bez obaw o stan naładowania baterii. Ambasador Marki Samsung.
Avatar użytkownika
MrówaNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 326
Dołączył(a): 2009-01-09, 22:38:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez Kelen » 2016-08-21, 17:03:51

sylwestrus napisał(a):Wszyscy teraz polecają P8. Tani i dobry sprzet.

Tak, lecz ten telefon nie jest zbyt wytrzymały. Jeden upadek i szybka rozbita.

Mrówa napisał(a):Moim zdaniem w dzisejszych czasach smartfon do 600 zł może nie spełniać najwższych oczekiwań użytkownika, zawsze koszt telefonu można ominąć biorąc go w abonamencie, wtedy płacimy mniej za jego posiadanie. Ze swojej srony mogę Ci polecić Samsunga Galaxy A3. Bardzo eleganckie urządzenie, stylowa obudowa wykonana z wysokiej jakości metalu oraz wytrzymałego szkła Gorilla Glass 4. Telefon posiada pojemną baterię, która pozwoli dłużej cieszyć się możliwościami telefonu tj. oglądanie filmów w
rozdzielczości HD, granie, słuchanie muzyki w wysokiej jakości i korzystanie z aplikacji bez obaw o stan naładowania baterii. Ambasador Marki Samsung.

Masz rację, lecz za niższą cenę można mieć dobry pancerny telefon, może jest nieco większy jak typowe smartfony, ale naprawdę warto.
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-24, 02:55:21

Kelen napisał(a):
sylwestrus napisał(a):Wszyscy teraz polecają P8. Tani i dobry sprzet.

Tak, lecz ten telefon nie jest zbyt wytrzymały. Jeden upadek i szybka rozbita.

Szybka szybką ale to przede wszystkim telefon klejony jeśli się nie mylę także nawet jak coś walnie to nie można samemu nic naprawić tylko trzeba wydawać bardzo baaaardzo duże pieniądze na naprawy. https://www.militaria.pl/evolveo/smartf ... p65392.xml to jest świetna alternatywa ale jednak już powyżej 600 zł - z resztą tak samo jak i p8 ale dużo bardziej wytrzymały.
Kelen napisał(a):
Mrówa napisał(a):Moim zdaniem w dzisejszych czasach smartfon do 600 zł może nie spełniać najwższych oczekiwań użytkownika, zawsze koszt telefonu można ominąć biorąc go w abonamencie, wtedy płacimy mniej za jego posiadanie. Ze swojej srony mogę Ci polecić Samsunga Galaxy A3. Bardzo eleganckie urządzenie, stylowa obudowa wykonana z wysokiej jakości metalu oraz wytrzymałego szkła Gorilla Glass 4. Telefon posiada pojemną baterię, która pozwoli dłużej cieszyć się możliwościami telefonu tj. oglądanie filmów w
rozdzielczości HD, granie, słuchanie muzyki w wysokiej jakości i korzystanie z aplikacji bez obaw o stan naładowania baterii. Ambasador Marki Samsung.

Masz rację, lecz za niższą cenę można mieć dobry pancerny telefon, może jest nieco większy jak typowe smartfony, ale naprawdę warto.

Jeśli wyjeżdżasz lub pracujesz gdzieś np na budowie to na pewno masz rację ale niestety z tego co zaobserwowałem kobiety wolą mieć "ładne" i kolorowe telefony a nie wytrzymałe co jest wg mnie głupie ;/
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Kelen » 2016-08-24, 20:51:05

jarecki80 napisał(a):Szybka szybką ale to przede wszystkim telefon klejony jeśli się nie mylę także nawet jak coś walnie to nie można samemu nic naprawić tylko trzeba wydawać bardzo baaaardzo duże pieniądze na naprawy. https://www.militaria.pl/evolveo/smartf ... p65392.xml to jest świetna alternatywa ale jednak już powyżej 600 zł - z resztą tak samo jak i p8 ale dużo bardziej wytrzymały.

Sama naprawa ekranu w telefonie może się równoważyć z jego wartością.
jarecki80 napisał(a):Jeśli wyjeżdżasz lub pracujesz gdzieś np na budowie to na pewno masz rację ale niestety z tego co zaobserwowałem kobiety wolą mieć "ładne" i kolorowe telefony a nie wytrzymałe co jest wg mnie głupie ;/

Dlaczego głupie? przecież trzeba się pochwalić lustro-telefonem przed koleżankami na imprezie ;p
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-25, 16:39:23

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Szybka szybką ale to przede wszystkim telefon klejony jeśli się nie mylę także nawet jak coś walnie to nie można samemu nic naprawić tylko trzeba wydawać bardzo baaaardzo duże pieniądze na naprawy. https://www.militaria.pl/evolveo/smartf ... p65392.xml to jest świetna alternatywa ale jednak już powyżej 600 zł - z resztą tak samo jak i p8 ale dużo bardziej wytrzymały.

Sama naprawa ekranu w telefonie może się równoważyć z jego wartością.

dokładnie. A przynajmniej z połową wartości. Teraz wszystkie popularne telefony są klejone więc ciężko się takie rzeczy naprawia.
Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Jeśli wyjeżdżasz lub pracujesz gdzieś np na budowie to na pewno masz rację ale niestety z tego co zaobserwowałem kobiety wolą mieć "ładne" i kolorowe telefony a nie wytrzymałe co jest wg mnie głupie ;/

Dlaczego głupie? przecież trzeba się pochwalić lustro-telefonem przed koleżankami na imprezie ;p

Głupie bo wydają kase na nietrwałe rzeczy, które długo nie pociągną. To jest telefon, on ma dzwonić, mieć możliwość pisania smsów a nie wyglądać. No ale cóż - ich wybór.
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Kelen » 2016-08-26, 09:22:56

jarecki80 napisał(a):dokładnie. A przynajmniej z połową wartości. Teraz wszystkie popularne telefony są klejone więc ciężko się takie rzeczy naprawia.

Nawet te najdroższe flagowe telefony są po prostu klejone... Toż to żenujące.

jarecki80 napisał(a):Głupie bo wydają kase na nietrwałe rzeczy, które długo nie pociągną. To jest telefon, on ma dzwonić, mieć możliwość pisania smsów a nie wyglądać. No ale cóż - ich wybór.

Zgadzam się. Pewnie ludzie nie są świadomi.
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re:

Postprzez Valerianka » 2016-08-29, 19:56:04

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):dokładnie. A przynajmniej z połową wartości. Teraz wszystkie popularne telefony są klejone więc ciężko się takie rzeczy naprawia.

Nawet te najdroższe flagowe telefony są po prostu klejone... Toż to żenujące.

To bardzo pomysłowe i przynosi zyski tym firmom. Jak się coś zepsuje, a jesteś po gwarancji, to kupujesz nowy telefon. Konsument też musi być pomysłowy i kupować takie telefony, które się nie psują.
Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Głupie bo wydają kase na nietrwałe rzeczy, które długo nie pociągną. To jest telefon, on ma dzwonić, mieć możliwość pisania smsów a nie wyglądać. No ale cóż - ich wybór.

Zgadzam się. Pewnie ludzie nie są świadomi.

Faceci też kupują telefony, żeby zaimponować. Każdy pancerniak ma więcej możliwości niż wymieniliście :D
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-29, 23:43:00

Valerianka napisał(a):To bardzo pomysłowe i przynosi zyski tym firmom. Jak się coś zepsuje, a jesteś po gwarancji, to kupujesz nowy telefon. Konsument też musi być pomysłowy i kupować takie telefony, które się nie psują.

Fakt ale myślę, że pancerniaki niedługo wymuszą na producentach jakieś zmiany jeśli o to chodzi bo są coraz bardziej popularne.

Valerianka napisał(a):Faceci też kupują telefony, żeby zaimponować. Każdy pancerniak ma więcej możliwości niż wymieniliście :D

Czy ja wiem? Faceci są raczej bardziej praktyczni.
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez tar123 » 2016-09-05, 08:26:32

jarecki80 - 2016-08-24, 02:55:21 napisał(a):Jeśli wyjeżdżasz lub pracujesz gdzieś np na budowie to na pewno masz rację ale niestety z tego co zaobserwowałem kobiety wolą mieć "ładne" i kolorowe telefony a nie wytrzymałe co jest wg mnie głupie ;/

Podejrzewam, że na budowach pracuje stosunkowo mała ilość osób, więc większości pancerniaki nie są potrzebne.
Avatar użytkownika
tar123None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2010-12-15, 11:04:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Compact » 2016-12-08, 20:28:33

tar123 - 2016-09-05, 08:26:32 napisał(a):Podejrzewam, że na budowach pracuje stosunkowo mała ilość osób, więc większości pancerniaki nie są potrzebne.

Ale jest za to sporo osób chodzących po górach, a takie telefony są znacznie bardziej wydajne w takim terenie. Nawet jak upadnie nic mu nie jest jak nas ulewa złapie nie martwisz się o telefon. Jest sporo zastosowań dla pancerniaka. Moim zdaniem warto mieć nawet w szufladzie i używać na wyjścia terenowe.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez jupix2 » 2016-12-11, 15:40:10

kupuj prosto z Chin np sklep banggood (nie chcę wstawiać linka) za 600 zl kupisz telefon który ma 4gb ram. A że będzie on mało znanej firmy - nie szkodzi, będzie dobrze wykonany, spasowany, szybki i tani.
Avatar użytkownika
jupix2Male
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-12-11, 15:26:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez tar123 » 2016-12-12, 09:14:10

Compact - 2016-12-08, 20:28:33 napisał(a):Ale jest za to sporo osób chodzących po górach, a takie telefony są znacznie bardziej wydajne w takim terenie. Nawet jak upadnie nic mu nie jest jak nas ulewa złapie nie martwisz się o telefon. Jest sporo zastosowań dla pancerniaka. Moim zdaniem warto mieć nawet w szufladzie i używać na wyjścia terenowe.

Lubię chodzić po górach i to nie zmienia mojego podejścia do tematu. Oczywiście, jak ktoś ma "dziurawe" ręce, to wytrzymalszy smartfon na pewno się przyda.
Avatar użytkownika
tar123None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2010-12-15, 11:04:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Bogdan » 2017-01-26, 18:20:21

Jeśli chodzi o telefony z Windowsem to wybór jest raczej niewielki i dosyć łatwy. Jeśli chodzi o Androida to Motorola Moto G3 jest bardzo fajnym telefonem.
Mój blog
Hosting
Avatar użytkownika
BogdanNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:15:40
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Bogdan

Postprzez tomekromek » 2018-04-22, 21:34:45

Obecnie sporo jest smartfonów bo producenci "sztucznie" nakręcają ich przydatność produkując to nowsze modele. Dążą byśmy częściej je kupowali !
https://potencja.net.pl/kamagra-super-100-mg-60-mg
Avatar użytkownika
tomekromekMale
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2018-04-20, 22:10:06
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam


  • Inne

Powrót do Komórki / GSM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości

cron