tel z allegro

Komórki otaczają Nas z każdej strony, więc dlaczego nie być na bieżąco z nimi ?

tel z allegro

Postprzez kitkat » 2015-05-22, 16:17:41

Sluchajcie, znalazłem super iphonea na allegro do licytacji, okazja jest super, może się udac wylicytować dużo taniej ten tel niż npormalnie kosztuje. Czy waszym zdaniem to jest bezpieczne, w sensie kupowanie przez allegro takiego sprzętu? Jakie macie doświadczenie?
Avatar użytkownika
kitkatNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2015-01-18, 18:42:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: tel z allegro

Postprzez luxtorp » 2018-04-18, 13:33:42

kitkat napisał(a):Sluchajcie, znalazłem super iphonea na allegro do licytacji, okazja jest super, może się udac wylicytować dużo taniej ten tel niż npormalnie kosztuje. Czy waszym zdaniem to jest bezpieczne, w sensie kupowanie przez allegro takiego sprzętu? Jakie macie doświadczenie?

Hej, zawsze jest ryzyko ze kupisz podróbe albo telefon ktory byl juz uzywany / wczesniej zniszczony i naprawiony po taniosci. Jesli mega zalezy ci na cenie to lepiej pojsc do jakiegos sprawdzonego serwisu/komisu i pogadac ze sprzedawca (tez istnieje jakies ryzyko ze bedzie niekomentetenty ale generalnie mozesz ocenic to "na zywo") ;) Nie wiem z jakiego jestes miasta ale w Warszawie polecam Techmac, mi juz sie przydal pare razy - przy wymianie szyby do iphone i zakupie uzywanego dysku. Sprawdz jesli nie masz jeszcze innej opcji a jesli wawa ci nie pasuje to szukaj dalej, powodzenia
Avatar użytkownika
luxtorpMale
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-07-27, 13:39:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Paweł

Re: tel z allegro

Postprzez broszka26 » 2018-05-14, 09:24:55

luxtorp napisał(a):
kitkat napisał(a):Sluchajcie, znalazłem super iphonea na allegro do licytacji, okazja jest super, może się udac wylicytować dużo taniej ten tel niż npormalnie kosztuje. Czy waszym zdaniem to jest bezpieczne, w sensie kupowanie przez allegro takiego sprzętu? Jakie macie doświadczenie?

Hej, zawsze jest ryzyko ze kupisz podróbe albo telefon ktory byl juz uzywany / wczesniej zniszczony i naprawiony po taniosci. Jesli mega zalezy ci na cenie to lepiej pojsc do jakiegos sprawdzonego serwisu/komisu i pogadac ze sprzedawca (tez istnieje jakies ryzyko ze bedzie niekomentetenty ale generalnie mozesz ocenic to "na zywo") ;) Nie wiem z jakiego jestes miasta ale w Warszawie polecam Techmac, mi juz sie przydal pare razy - przy wymianie szyby do iphone i zakupie uzywanego dysku. Sprawdz jesli nie masz jeszcze innej opcji a jesli wawa ci nie pasuje to szukaj dalej, powodzenia

Hej, jestem z Warszawy i rozwaliła mi się szybka w SE. W tym techmacu wymiana w cenie w granicach rozsądku? :) Z góry dzięki za odpowiedź. Wiem, że to nigdy nie będzie tanie, po prostu pytam czy spodziewać się regularnej ceny czy wyższej.
Avatar użytkownika
broszka26None specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2018-05-14, 09:18:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Wiktoria


  • Inne

Powrót do Komórki / GSM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 223 gości

cron