Androidowy MUST HAVE

Komórki otaczają Nas z każdej strony, więc dlaczego nie być na bieżąco z nimi ?

Androidowy MUST HAVE

Postprzez półprzysiad » 2014-05-29, 12:22:19

Witam,
otóż szukam i szukam i nie mogę znaleźć jakieś takiej jednej listy co na androida by się przydało. Otóż ja jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu z androidem (xperia z androidem z wersją 4.2.2), natomiast moja dziewczyna ma tableta (z wersją chyba też coś koło 4.2). Poniżej widnieje temat z 2012 roku, więc były by trudności z jego odświeżeniem a dwa lata dla technologii to przecież kawał czasu. I dlatego też jestem ciekaw co bardziej doświadczeni forumowicze mogą mi podpowiedzieć w tym zakresie. Jakie apki wgrywać na mój telefon? Co mogłoby się przydać mojej dziewczynie na tablecie (zajmuję się grafiką i czasami opiekuję się 10 letnim dzieckiem)? A może jakieś gry biją rekordy grywalności na androidzie? Może jakieś ciekawe edukacyjne apki czy do nauki języków? Ucieszę się z każdej propozycji, choć nie ukrywam, że darmowe, dobre apki wzbudzą we mnie więcej radości niż te płatne, choć żadnej nie skreślam na starcie.Za wszelkie propozycję będę niezmiernie wdzięczny :)
Avatar użytkownika
półprzysiadNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2014-04-24, 11:41:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Androidowy MUST HAVE

Postprzez Gocha » 2014-06-13, 15:05:31

Hej, nie kojarzę w tej chwili dla twojej dziewczyny żadnej apki, ale dla tego podopiecznego - 10latka to jak najbardziej jest taka świetna (darmowa) aplikacja od National Geogrphisc Odkrywca https://play.google.com/store/apps/deta ... ywca&hl=pl . NA pewno mu się spodoba, a Twojej dziewczynie pozwoli podczas pilnowania "złapać" chwilę" oddechu.
Avatar użytkownika
GochaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2013-12-08, 16:39:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez półprzysiad » 2014-06-26, 13:00:47

Za propozycję bardzo dziękuje. Przetestowaliśmy na małym i sprawdziło się znakomicie. Oczywiście nadal dużo bardziej woli jakieś kulki pacać ale NG Odkrywca przyciągnął go na dość długie chwilę. Czy może jeszcze jakieś propozycje macie? Bo skoro ta była super trafiona to może i inne się sprawdzą :)
Avatar użytkownika
półprzysiadNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2014-04-24, 11:41:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Babyblue » 2014-07-01, 16:28:58

Odkrywca jest fajny, sama sobie zainstalowalam ten numer z hipopotamem, bo nie ukrywam, ze sama wielu z tych rzeczy nie wiem i odkurzam sój angielski, bo ostatnio 12latek mnie zagiął...
A teraz totalnym must have to jest apka Fify na mundial ;)
"Jest już za późno
-nie jest za późno..."
Avatar użytkownika
BabyblueNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 263
Dołączył(a): 2011-11-23, 16:13:02
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez pomocny87 » 2014-07-17, 17:40:38

Tą aplikację Odkrywca to bardzo polubił bardzo mój młodszy brat. Od zawsze interesował się geografią, to teraz ma swój ulubiony magazyn. Ja z różnych appek to przede wszystkim Janosika jak jeżdżę samochodem, a Endomondo jak uprawiam sporty.
No love, no glory...
Avatar użytkownika
pomocny87None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2012-05-16, 11:15:47
Lokalizacja: Kostrzyn n. Odrą
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez MagicznySkoczek » 2014-07-28, 15:23:10

Janosik jest najlepszym programem dla kierowców ;) Jednak dla mnie najważniejsza jest aplikacja Spotify. Muzyka za darmo z całego świata :)
Avatar użytkownika
MagicznySkoczekNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2014-06-20, 09:04:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


  • Inne

Powrót do Komórki / GSM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron