LG Swift L7 czy Samsung Galaxy S Plus

Komórki otaczają Nas z każdej strony, więc dlaczego nie być na bieżąco z nimi ?

LG Swift L7 czy Samsung Galaxy S Plus

Postprzez Palio » 2012-09-05, 00:49:35

Który telefon wybrać?
Swift L7 P700 - Galaxy S Plus GT-i9001



Na moje oko wizualnie ładniejszy jest LG ma też najnowszego Androida i lampę błyskową w aparacie. Samsung kręci natomiast lepsze filmy i ma wyjście TV (mało użyteczne ale przemawia na plus Samsunga).
Można też ewentualnie zwrócić uwagę na Nokię Lumia 710 - rewelacyjne video z lampą błyskową. Wyświetlacz wykonany jest jednak w technologii bardziej "zwykłej" co objawia się mniejszymi kątami widzenia niż konkurenci. System operacyjny Windows Phone, czyli kafelki. Jest to dla mnie opcja nr 3

Operator daje mi telefon i muszę coś wybrać. Z długiej listy słuchawek do ostatecznego finału przeszły te 3 urządzenia. Na liście były oczywiście znacznie lepsze telefony, nie zamierzam jednak do telefonu dopłacać (te 3 są za złotówkę (S Plus za 50zł ale tyle ewentualnie mogę dorzucić))

Ktoś kto się zna proszony jest o radę
Avatar użytkownika
PalioNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 426
Dołączył(a): 2008-01-20, 17:36:41
Lokalizacja: (LUBLINIEC)
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Mrówa » 2016-07-06, 20:21:48

A o którym modelu piszesz bo autor postu wymienił 2 modele. Cena jest ważnym wyznacznikiem, ale warto też zwracać uwagę na to jakie parametry ma telefon. Np. Samsung Galaxy A3 (2016), jest w przystępnej cenie, a do tego ma dobry design, jak to w telefonach Samsunga do wykonania użyto dużo szkła i metalu. Wyświetlacz 4,7”, co ciekawe telefon zawiera funkcję findmymobile, co oznacza, że po kradzieży telefonu mamy możliwość całkowitego zablokowania telefonu, usunięcia wszystkich danych, wyświetlenia informacji, komu oddać telefon. Ambasador Marki Samsung.
Avatar użytkownika
MrówaNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 326
Dołączył(a): 2009-01-09, 22:38:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Komórki / GSM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 206 gości

cron