Evolve

Komórki otaczają Nas z każdej strony, więc dlaczego nie być na bieżąco z nimi ?

Re: Evolve

Postprzez Valerianka » 2016-11-21, 14:42:07

Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):Scyzoryk zawsze warto mieć, bo zawsze się może przydać. Moim zdaniem po prostu trzeba mieć jakieś ostrze w zasięgu ręki. A co do saperki to powinna być tak podstawowym wyposażeniem auta jak gaśnica i apteczka.

Też tak uważam, ale czego wymagać, skoro niektórzy wożą gaśnice nienadające się do użytku :mur:

No bo ludzie na co dzień nie myślą o tym, co może im się przydarzyć na drodze. Mają głowy zajęte tym gdzie chcą dotrzeć. Z jednej strony dobrze, że nie myślimy ciągle o wypadkach i śmierci ale z drugiej przezorny zawsze ubezpieczony.
Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):Wystarczy odpowiedni pokrowiec na telefon i nie potrzeba zaraz pancerniaka. Albo nie bawić się eleganckim telefonem tylko kupić mocny solidny i wykorzystywać go w pracy a nie do facebooka.

Takie pokrowce które wytrzymają deszcz itd są uniwersalne na każdy telefon, czy trzeba sobie dobierać do modelu?

Są i uniwersalne i takie dopasowane do modelu. Niektóre mają też klipsy, które ułatwiają przyczepienie telefonu do paska albo plecaka.
Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):I tu dochodzimy do sedna sprawy, czy pancerniak ma być do obsługi multimediów, gierek, fb i yt czy do pracy w terenie i ewentualnie sprawdzenia poczty, najważniejszych newsów itd.

Pancerniak pewnie i zabawe + facebooka wytrzyma, bo ma pojemną i wytrzymałą baterię, ale ja mówiłem o tym alcatelu.

Ja jakbym kupowała, to raczej taki, który ma też duży wyświetlacz i można sprawdzić maila i profile społecznościowe.
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Re: Evolve

Postprzez Szara » 2016-11-24, 23:05:00

rrossalita napisał(a):cóż począć taki monopol

dokładnie, to nie są aż tak wygórowane ceny, zwłaszcza, że się płaci za to, że masz niesłychanie wytrzymały telefon, a przy okazji nie odbiega on parametrów najlepszych marek na rynku ;) nie kupuje się takiego telefonu na chwilę ;)

rrossalita napisał(a):haha ;] myślę,że w takim przypadku lepiej spojrzeć na procesor przed zakupem niz rzucać po scianach

taki Runbo na przykład jest 8mio rdzeniowy i raczej nie będzie okazji nim rzucać haha


rrossalita napisał(a):
Valerianka - 2016-07-07, 02:50:44 napisał(a):Nas zwykłych śmiertelników może powala ale jak ktoś zarabia kilkadziesią tysięcy miesięcznie, to nawet nie zauważy takiego wydatku
myślę,że taka osoba nie przejełaby sie upadkiem tabletu , po porstu kupi nastepny :p

no żeby mieć jakieś pieniądze, które można wydawać, to chyba trzeba jednak być oszczędnym? i te osoby, które mają kasę i które znam właśnie inwestują w dobre i wytrzymałe sprzęty, bo stać ich na nie - cenią sobie to, żeby długo posłużyły, bo kupowanie badziewia na chwilę jest bez sensu
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: Evolve

Postprzez Bepok » 2016-11-26, 15:10:18

Szara napisał(a):taki Runbo na przykład jest 8mio rdzeniowy i raczej nie będzie okazji nim rzucać haha

Wydając spore pieniądze chce się mieć to co jest na tzw topie więc ja się wgl nie dziwię, że producenci pancernych też starają się wkładać jak najlepsze podzespoły żeby klientela była zadowolona
Valerianka napisał(a):No bo ludzie na co dzień nie myślą o tym, co może im się przydarzyć na drodze. Mają głowy zajęte tym gdzie chcą dotrzeć. Z jednej strony dobrze, że nie myślimy ciągle o wypadkach i śmierci ale z drugiej przezorny zawsze ubezpieczony.

Wydaje mi się, ze to powinno byc w naszej gestii zeby dbac o siebie i o bliskich i byc zabezpieczonym. Ja właśnie na święta chcąc zadbać o bezpieczeńśtwo ważnej mi osoby kupuję taką torebkę pacsafe żeby można było bezpiecznie nosić ze sobą różne rzeczy.
Szara napisał(a):no żeby mieć jakieś pieniądze, które można wydawać, to chyba trzeba jednak być oszczędnym? i te osoby, które mają kasę i które znam właśnie inwestują w dobre i wytrzymałe sprzęty, bo stać ich na nie - cenią sobie to, żeby długo posłużyły, bo kupowanie badziewia na chwilę jest bez sensu

Tak jest ze wszystkim, że jak kupujesz to chcesz żeby było porządne, a jedynie osoby bez obeznania albo uważające że wszystko wiedzą najlepiej kupują rzeczy słabej jakość "bo po co przepłacać przecież to takie samo". Ja wolę wydać właśnie raz a na coś porządnego. Właśnie jak taki tablet pancerny. Może to nie Ipad, ale przynajmniej jak spadnie kilka razy to bedzie dalej działał, a nie że będę musiał na naprawdę kolejny tysiąc zapłacić
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Evolve

Postprzez jarecki80 » 2016-11-26, 20:08:56

Bepok napisał(a):
Szara napisał(a):taki Runbo na przykład jest 8mio rdzeniowy i raczej nie będzie okazji nim rzucać haha

Wydając spore pieniądze chce się mieć to co jest na tzw topie więc ja się wgl nie dziwię, że producenci pancernych też starają się wkładać jak najlepsze podzespoły żeby klientela była zadowolona

prawda jest taka, że żaden telefon nie potrzebuje 8 rdzeni raczej. Nawet komputery raczej odeszły od 8 rdzeni bo mało co potrafi z tylu korzystać. Ale to fakt - pancerniaki są coraz lepsze i już w ogóle nie odstają od topowych telefonów.
Bepok napisał(a):
Valerianka napisał(a):No bo ludzie na co dzień nie myślą o tym, co może im się przydarzyć na drodze. Mają głowy zajęte tym gdzie chcą dotrzeć. Z jednej strony dobrze, że nie myślimy ciągle o wypadkach i śmierci ale z drugiej przezorny zawsze ubezpieczony.

Wydaje mi się, ze to powinno byc w naszej gestii zeby dbac o siebie i o bliskich i byc zabezpieczonym. Ja właśnie na święta chcąc zadbać o bezpieczeńśtwo ważnej mi osoby kupuję taką torebkę pacsafe żeby można było bezpiecznie nosić ze sobą różne rzeczy.

Czy to torba rfid-safe? Czy jaka? O co chodzi? Pokaż bo nie ogarniam a z założenia wychodzi na to, że fajny masz pomysł
Bepok napisał(a):
Szara napisał(a):no żeby mieć jakieś pieniądze, które można wydawać, to chyba trzeba jednak być oszczędnym? i te osoby, które mają kasę i które znam właśnie inwestują w dobre i wytrzymałe sprzęty, bo stać ich na nie - cenią sobie to, żeby długo posłużyły, bo kupowanie badziewia na chwilę jest bez sensu

Tak jest ze wszystkim, że jak kupujesz to chcesz żeby było porządne, a jedynie osoby bez obeznania albo uważające że wszystko wiedzą najlepiej kupują rzeczy słabej jakość "bo po co przepłacać przecież to takie samo". Ja wolę wydać właśnie raz a na coś porządnego. Właśnie jak taki tablet pancerny. Może to nie Ipad, ale przynajmniej jak spadnie kilka razy to bedzie dalej działał, a nie że będę musiał na naprawdę kolejny tysiąc zapłacić

No i też jest tak, że jak więcej wydasz to dłużej to posłuży. Jasne - można kupić buty np za 50 zł, które będą przemakać i po dwóch miesiącach będą do wyrzucenia ale można też kupić porządne buty taktyczne, które posłużą kilka sezonów. Taka zasada się tyczy sprzętu wszelkiego rodzaju
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Re: Evolve

Postprzez Szara » 2016-11-26, 23:21:05

jarecki80 napisał(a):
Bepok napisał(a):
Szara napisał(a):taki Runbo na przykład jest 8mio rdzeniowy i raczej nie będzie okazji nim rzucać haha

Wydając spore pieniądze chce się mieć to co jest na tzw topie więc ja się wgl nie dziwię, że producenci pancernych też starają się wkładać jak najlepsze podzespoły żeby klientela była zadowolona

prawda jest taka, że żaden telefon nie potrzebuje 8 rdzeni raczej. Nawet komputery raczej odeszły od 8 rdzeni bo mało co potrafi z tylu korzystać. Ale to fakt - pancerniaki są coraz lepsze i już w ogóle nie odstają od topowych telefonów.

wiadomo, że w telefonie często już nawet 4rdzenie są wielu osobom niepotrzebne, ale w przypadku pancernych chodzi głównie o to, ze nie odstają w żaden sposób od znanych modeli pod względem parametrów, a co jest ich najważniejszą funkcją - nie musimy się z nimi obchodzić jak z jajkiem

Bepok napisał(a):
Valerianka napisał(a):No bo ludzie na co dzień nie myślą o tym, co może im się przydarzyć na drodze. Mają głowy zajęte tym gdzie chcą dotrzeć. Z jednej strony dobrze, że nie myślimy ciągle o wypadkach i śmierci ale z drugiej przezorny zawsze ubezpieczony.

Wydaje mi się, ze to powinno byc w naszej gestii zeby dbac o siebie i o bliskich i byc zabezpieczonym. Ja właśnie na święta chcąc zadbać o bezpieczeńśtwo ważnej mi osoby kupuję taką torebkę pacsafe żeby można było bezpiecznie nosić ze sobą różne rzeczy.

bardzo dobry pomysł, jeżeli mogę zapytać - masz na myśli saszetkę czy torebkę kobiecą?

Bepok napisał(a):
Szara napisał(a):no żeby mieć jakieś pieniądze, które można wydawać, to chyba trzeba jednak być oszczędnym? i te osoby, które mają kasę i które znam właśnie inwestują w dobre i wytrzymałe sprzęty, bo stać ich na nie - cenią sobie to, żeby długo posłużyły, bo kupowanie badziewia na chwilę jest bez sensu

Tak jest ze wszystkim, że jak kupujesz to chcesz żeby było porządne, a jedynie osoby bez obeznania albo uważające że wszystko wiedzą najlepiej kupują rzeczy słabej jakość "bo po co przepłacać przecież to takie samo". Ja wolę wydać właśnie raz a na coś porządnego. Właśnie jak taki tablet pancerny. Może to nie Ipad, ale przynajmniej jak spadnie kilka razy to będzie dalej działał, a nie że będę musiał na naprawdę kolejny tysiąc zapłacić

wiesz jak to jest, ludzie nie myślą na przyszłość niestety. Zwłaszcza, że np Apple wypuszcza coraz to nowe modele, a starsze za jakiś czas są totalnie bezużyteczne, bo nawet nie możesz im aktualizować systemu i wgrać nowych rzeczy. Piszę z perspektywy osoby, która średnio zna się na elektronice, ale znam opinie ludzi, posiadaczy Iphone'ów, dlatego jeżeli coś się nie zgadza to nie bijcie ;) Ale nawet patrząc na głośniki do telefonów...miałam już kilka i ciągle się psuły, bo woziłam je ze sobą np. nad morze i złapały wilgoć albo dostał się do nich piasek. Z głośnikiem Rugged nie ma takiego problemu
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: Evolve

Postprzez Valerianka » 2016-11-27, 13:35:47

Szara napisał(a):
jarecki80 napisał(a):prawda jest taka, że żaden telefon nie potrzebuje 8 rdzeni raczej. Nawet komputery raczej odeszły od 8 rdzeni bo mało co potrafi z tylu korzystać. Ale to fakt - pancerniaki są coraz lepsze i już w ogóle nie odstają od topowych telefonów.

wiadomo, że w telefonie często już nawet 4rdzenie są wielu osobom niepotrzebne, ale w przypadku pancernych chodzi głównie o to, ze nie odstają w żaden sposób od znanych modeli pod względem parametrów, a co jest ich najważniejszą funkcją - nie musimy się z nimi obchodzić jak z jajkiem

To nie jest kwestia tego, czy komputer "potrafi" korzystać z 8 rdzeni, tylko odpowiedniego napisania kodu programów, który będzie wykorzystywał po równo wszystkie dostępne rdzenie. Chociaż w telefonach jest to zrobione tak, że dwa główne rdzenie mają większą moc. Największe zastosowanie ma to przy odpalaniu gier albo wielu aplikacji na raz.

Szara napisał(a):bardzo dobry pomysł, jeżeli mogę zapytać - masz na myśli saszetkę czy torebkę kobiecą?

Ja bym chyba wolała torbę, żeby chronić cały portfel i w razie czego paszporty.

Szara napisał(a):wiesz jak to jest, ludzie nie myślą na przyszłość niestety. Zwłaszcza, że np Apple wypuszcza coraz to nowe modele, a starsze za jakiś czas są totalnie bezużyteczne, bo nawet nie możesz im aktualizować systemu i wgrać nowych rzeczy. Piszę z perspektywy osoby, która średnio zna się na elektronice, ale znam opinie ludzi, posiadaczy Iphone'ów, dlatego jeżeli coś się nie zgadza to nie bijcie ;) Ale nawet patrząc na głośniki do telefonów...miałam już kilka i ciągle się psuły, bo woziłam je ze sobą np. nad morze i złapały wilgoć albo dostał się do nich piasek. Z głośnikiem Rugged nie ma takiego problemu

Gdzieś przeczytałam powiedzenie, że biednych ludzi nie stać na kupowanie tanich sprzętów :) Coś w tym jest.
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Re: Evolve

Postprzez Szara » 2016-11-29, 14:55:33

Valerianka napisał(a):To nie jest kwestia tego, czy komputer "potrafi" korzystać z 8 rdzeni, tylko odpowiedniego napisania kodu programów, który będzie wykorzystywał po równo wszystkie dostępne rdzenie. Chociaż w telefonach jest to zrobione tak, że dwa główne rdzenie mają większą moc. Największe zastosowanie ma to przy odpalaniu gier albo wielu aplikacji na raz.

Otóż to, ja czasem pootwieram tyle kart na raz, szczególnie jak szykuje się na jakiś internetowy shopping i porównuje oferty, przy tym chodzą też apki, bo niektóre sklepy z nich korzystają, więc gdyby nie duża ilość rdzeni mogłoby być ciężko hahaha

Valerianka napisał(a):Ja bym chyba wolała torbę, żeby chronić cały portfel i w razie czego paszporty.

ja też, żeby to nie było coś, czego mogę zapomnieć - po prostu mam taką torbę jako torebkę na co dzień i jest super ;)

Valerianka napisał(a):Gdzieś przeczytałam powiedzenie, że biednych ludzi nie stać na kupowanie tanich sprzętów :) Coś w tym jest.

Pewnie, że tak. Można poza tym korzystać z okazji i promocji, dni darmowej dostawy czy coś w tym stylu i wtedy można się tylko cieszyć ;) tym bardziej wtedy warto zainwestować w coś porządniejszego :)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Postprzez Compact » 2016-11-29, 21:12:42

Szara - 2016-11-29, 14:55:33 napisał(a):Otóż to, ja czasem pootwieram tyle kart na raz, szczególnie jak szykuje się na jakiś internetowy shopping i porównuje oferty, przy tym chodzą też apki, bo niektóre sklepy z nich korzystają, więc gdyby nie duża ilość rdzeni mogłoby być ciężko hahaha

może po prostu trochę wolniej, ale do takich zabaw zdecydowanie wygodniejszy jest tablet.Nie mówiąc już o laptopie.
Szara - 2016-11-29, 14:55:33 napisał(a):ja też, żeby to nie było coś, czego mogę zapomnieć - po prostu mam taką torbę jako torebkę na co dzień i jest super

Taka ochrona to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza teraz kiedy kradzież poprzez skanowanie dokumentów jest coraz popularniejsze.
Szara - 2016-11-29, 14:55:33 napisał(a):Pewnie, że tak. Można poza tym korzystać z okazji i promocji, dni darmowej dostawy czy coś w tym stylu i wtedy można się tylko cieszyć tym bardziej wtedy warto zainwestować w coś porządniejszego

poprostu trzeba być w miarę na bieżąco z ofertą sklepu i wtedy wiadomo kiedy jaka i na co promocja wchodzi.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez Szara » 2016-11-30, 12:00:11

Compact napisał(a):może po prostu trochę wolniej, ale do takich zabaw zdecydowanie wygodniejszy jest tablet.Nie mówiąc już o laptopie.

ja zazwyczaj robię to w trasie, bo dużo podróżuję i akurat jest mi wygodnie na telefonie, ale tablet, nie powiem, też super pomysł jako kolejny świetny produkt od Rugged - w sumie teraz jest na niego promocja i idą święta, chyba muszę coś zasugerować swojemu św. Mikołajowi :)

Compact napisał(a):Taka ochrona to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza teraz kiedy kradzież poprzez skanowanie dokumentów jest coraz popularniejsze.

niestety, dlatego warto zawczasu zadbać o to, żeby nikt nie testował na nas swoich "hakerskich" i kupić taką ochronę na dokumenty w postaci portfela albo torby

Compact napisał(a):poprostu trzeba być w miarę na bieżąco z ofertą sklepu i wtedy wiadomo kiedy jaka i na co promocja wchodzi.

dokładnie, dobry sklep internetowy wrzuca na zakładki nowe promocje, dlatego niczego nie trzeba szukać tylko wejść co jakiś czas i sprawdzić co i jak
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: Evolve

Postprzez Bepok » 2016-11-30, 17:28:24

Szara napisał(a):ja zazwyczaj robię to w trasie, bo dużo podróżuję i akurat jest mi wygodnie na telefonie, ale tablet, nie powiem, też super pomysł jako kolejny świetny produkt od Rugged - w sumie teraz jest na niego promocja i idą święta, chyba muszę coś zasugerować swojemu św. Mikołajowi

Ja też korzystam częściej z telefonu i mając porównanie wielu modeli to ilość rdzeni i ramu ma ogromne znaczenie. Ten tablet jest bardzo fajny, bo nie trzeba się obawiać o przypadkowe uszkodzenie. Poproś jeszcze o powerbanka i będzie perfekcyjny duet :D
Szara napisał(a):niestety, dlatego warto zawczasu zadbać o to, żeby nikt nie testował na nas swoich "hakerskich" i kupić taką ochronę na dokumenty w postaci portfela albo torby

Można też po prostu kupić coś takiego https://www.militaria.pl/koruma_limited ... p72433.xml i karty miec osobno, bo w sumie póki co to jedynie z nich może coś w taki sposób zniknąć
Szara napisał(a):dokładnie, dobry sklep internetowy wrzuca na zakładki nowe promocje, dlatego niczego nie trzeba szukać tylko wejść co jakiś czas i sprawdzić co i jak

W ulubionych sklepach warto się zapisać do newslettera i wtedy sprawdzając maila wszystko będziemy mieli podane na tacy, bez sprawdzania strony sklepu :)
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-11-30, 18:44:25

Szara napisał(a):
Compact napisał(a):może po prostu trochę wolniej, ale do takich zabaw zdecydowanie wygodniejszy jest tablet.Nie mówiąc już o laptopie.

ja zazwyczaj robię to w trasie, bo dużo podróżuję i akurat jest mi wygodnie na telefonie, ale tablet, nie powiem, też super pomysł jako kolejny świetny produkt od Rugged - w sumie teraz jest na niego promocja i idą święta, chyba muszę coś zasugerować swojemu św. Mikołajowi :)

Do mikołaja to już dawno może minąć promocja :) Radzę nie czekać ;)
Szara napisał(a):
Compact napisał(a):Taka ochrona to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza teraz kiedy kradzież poprzez skanowanie dokumentów jest coraz popularniejsze.

niestety, dlatego warto zawczasu zadbać o to, żeby nikt nie testował na nas swoich "hakerskich" i kupić taką ochronę na dokumenty w postaci portfela albo torby

A co z dokumentów też można ściągnąć jakieś dane???[
Szara napisał(a):
Compact napisał(a):poprostu trzeba być w miarę na bieżąco z ofertą sklepu i wtedy wiadomo kiedy jaka i na co promocja wchodzi.

dokładnie, dobry sklep internetowy wrzuca na zakładki nowe promocje, dlatego niczego nie trzeba szukać tylko wejść co jakiś czas i sprawdzić co i jak

Najlepiej to zapisać się do newslettera i dostawać info na maila
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Re: Evolve

Postprzez Szara » 2016-11-30, 21:04:33

Bepok napisał(a):Ja też korzystam częściej z telefonu i mając porównanie wielu modeli to ilość rdzeni i ramu ma ogromne znaczenie. Ten tablet jest bardzo fajny, bo nie trzeba się obawiać o przypadkowe uszkodzenie. Poproś jeszcze o powerbanka i będzie perfekcyjny duet :D

masz rację :) na militaria.pl mam tak, że co chwile mam inny pomysł na to co jest mi w tym momencie znowu potrzebne, bo tak mi się podoba, bo jest takim super gadżetem, że jakbym zaangażowała Mikołaja w spełnienie tych wszystkich marzeń to raczej stałby się bankrutem :D

Bepok napisał(a):Można też po prostu kupić coś takiego https://www.militaria.pl/koruma_limited ... p72433.xml i karty miec osobno, bo w sumie póki co to jedynie z nich może coś w taki sposób zniknąć

dobry pomysł na oszczędne zadbanie o bezpieczeństwo swoich kart, zwłaszcza, że od dawna już mówi się, żeby pieniądze w portfelu powinni się nosić osobno z kartami i dokumentami - im bardziej rozdzielimy te rzeczy, tym większa szansa, że uda nam się, uniknąć kradzieży którejś z nich - prędzej ktoś zabierze portfel, bo ma czysty zysk i nie musi się martwić o to, żeby biegać od sklepu do sklepu i kupować za 50zł paypassem zanim zastrzeżymy kartę ;)

Bepok napisał(a):W ulubionych sklepach warto się zapisać do newslettera i wtedy sprawdzając maila wszystko będziemy mieli podane na tacy, bez sprawdzania strony sklepu :)

ooo właśnie, korzystam z tego udogodnienia ;) ale i tak wchodzę bardzo często tak po prostu sprawdzić co się dzieje ;)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Postprzez Compact » 2016-12-06, 23:53:08

Szara - 2016-11-30, 21:04:33 napisał(a):ooo właśnie, korzystam z tego udogodnienia ale i tak wchodzę bardzo często tak po prostu sprawdzić co się dzieje

Teraz warto zaglądać na wyprzedaże, ostatnio szorty termoaktywne o połowę przecenione znalazłem.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez Szara » 2016-12-08, 22:23:23

Compact napisał(a):
Szara - 2016-11-30, 21:04:33 napisał(a):ooo właśnie, korzystam z tego udogodnienia ale i tak wchodzę bardzo często tak po prostu sprawdzić co się dzieje

Teraz warto zaglądać na wyprzedaże, ostatnio szorty termoaktywne o połowę przecenione znalazłem.

no dokładnie, ja chłopakowi kupiłam zestaw z Surge Polonia o 40% taniej. Warto szukać okazji, zwłaszcza przed świętami:)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: Re:

Postprzez mia » 2017-09-22, 15:14:13

Szara napisał(a):no dokładnie, ja chłopakowi kupiłam zestaw z Surge Polonia o 40% taniej. Warto szukać okazji, zwłaszcza przed świętami:)


omg, gdzie takie przeceny ? podeslesz linka do surge polonia ?


Szara napisał(a):masz rację :) na militaria.pl mam tak, że co chwile mam inny pomysł na to co jest mi w tym momencie znowu potrzebne, bo tak mi się podoba, bo jest takim super gadżetem, że jakbym zaangażowała Mikołaja w spełnienie tych wszystkich marzeń to raczej stałby się bankrutem :D


To musisz jedynie polować na wyprzedaże i promocje, zeby nie mieszkac pod mostem :D Albo miec jakąś kartę stałego klienta :D Ja ostatnio odkryłam , że militaria maja swoj kanał na yt, i prezentuja tam i recenzuja rozne produkty ! SUper sprawa:D
Avatar użytkownika
miaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2017-08-18, 23:37:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Monika

Postprzez Bepok » 2017-09-22, 17:25:18

mia - 2017-09-22, 15:14:13 napisał(a):omg, gdzie takie przeceny ? podeslesz linka do surge polonia ?

Tutaj jest wszystko czego możesz tylko chcieć od surge https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mod ... ge+polonia
mia - 2017-09-22, 15:14:13 napisał(a):To musisz jedynie polować na wyprzedaże i promocje, zeby nie mieszkac pod mostem Albo miec jakąś kartę stałego klienta Ja ostatnio odkryłam , że militaria maja swoj kanał na yt, i prezentuja tam i recenzuja rozne produkty ! SUper sprawa:D

Teraz niedawno wrzucili super film o wiatrówkach i myślę ze każdy bedzie w stanie pojaca co to jest i jak sie z tego korzysta we wlasciwy sposób https://www.youtube.com/watch?v=8EF-yFBUwZA
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2017-09-30, 11:54:26

Bepok napisał(a):
mia - 2017-09-22, 15:14:13 napisał(a):omg, gdzie takie przeceny ? podeslesz linka do surge polonia ?

Tutaj jest wszystko czego możesz tylko chcieć od surge https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mod ... ge+polonia

Przeceny faktycznie fajne ale do mnie jakoś ich wzory nie trafiają.
Bepok napisał(a):
mia - 2017-09-22, 15:14:13 napisał(a):To musisz jedynie polować na wyprzedaże i promocje, zeby nie mieszkac pod mostem Albo miec jakąś kartę stałego klienta Ja ostatnio odkryłam , że militaria maja swoj kanał na yt, i prezentuja tam i recenzuja rozne produkty ! SUper sprawa:D

Teraz niedawno wrzucili super film o wiatrówkach i myślę ze każdy bedzie w stanie pojaca co to jest i jak sie z tego korzysta we wlasciwy sposób https://www.youtube.com/watch?v=8EF-yFBUwZA

Ich filmy tematyczne zawsze są na bardzo wysokim poziomie. Jednym z takich, który był świetny i utkwił mi w pamięci to filmy o ostrzeniu noży różnymi ostrzałkami
mia napisał(a):To musisz jedynie polować na wyprzedaże i promocje, zeby nie mieszkac pod mostem :D Albo miec jakąś kartę stałego klienta :D Ja ostatnio odkryłam , że militaria maja swoj kanał na yt, i prezentuja tam i recenzuja rozne produkty ! SUper sprawa:D

jak jesteś zapisana do newslettera to akurat idzie sporo zaoszczędzić bo oferty przychodzą nam szybko na maila i nie ma rozczarowania, że ktoś już coś wykupił jeśli się szybko reaguje
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Komórki / GSM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości

cron