Posłowie blokują rozwoju teleinformatycznego uzdrowisk

Komórki otaczają Nas z każdej strony, więc dlaczego nie być na bieżąco z nimi ?

Posłowie blokują rozwoju teleinformatycznego uzdrowisk

Postprzez potter28 » 2011-03-04, 19:36:43

Ku%%mać ! Normlanie mnie szlag trafia jak to czytam ;/ Jak można mieć takich je***ch posłów ?!!!
Czy oni nie byli w naszych uzdrowiskach ?! Co za zacofany kraj !;/
http://telepolis.pl/news.php?id=20882&m=0
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2011-03-04, 21:31:35

Nie lamentuj tak przesadnie.
Problem jest i trzeba go rozwiązać ale ta poprawka jest zrobiona naprędce i dobrze, że nie przeszła. Jak ktoś chce się za to zabrać to niech to zrobi porządnie i zaznaczy wyraźnie limity jakie BTSy powinny spełniać. A nie, że sieci zaczną walić po kosztach stacje które przekraczają zaznaczone w ustawie normy pola magnetycznego, z czego zresztą nic by nie wyszło bo byłaby kolejna sprzeczność w ustawie (odległość zachowana ale przekroczona norma).

Poza tym czytasz info o tym na stronach telekomunikacyjnych, a to mało obiektywne bo są one w grupie interesu. Jak na razie nie spotkałem się jeszcze z całkowitym brakiem zasięgu na terenach uzdrowisk, a jestem bardzo często w Konstancinie, mieszkają tam m.in. moi rodzice i skądinąd wiem, że ludzie na tych terenach nie narzekają i są zdania, że trzeba te sprawę załatwić dokładnie, żeby potem nie było problemów. Czas jest, bo sytuacja w której całkowicie nie byłoby zasięgu może nastąpić dopiero za kilka lat i nie ma co się spieszyć tnąc koszta.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Komórki / GSM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości

cron