Wytrzymały, mało skomplikowany telefon - zakup

Komórki otaczają Nas z każdej strony, więc dlaczego nie być na bieżąco z nimi ?

Wytrzymały, mało skomplikowany telefon - zakup

Postprzez Adam13 » 2010-01-18, 20:55:11

Witam!
Muszę kupić mojemu ojcu telefon. W związku z tym, że pracuje on w warsztacie to zdążył zajechać 4 telefony w przeciągu 2 lat (wiadomo tu upadnie tam coś po nim przejedzie poza tym kurz, pył itp).
Zależy mi raczej na nowym telefonie. Niekoniecznie nowy model ale powinien to być nowy telefon, żebym mógłbym go gdzieś dostać.
Ważną cechą tego telefonu musi byś nieskomplikowana obsługa i jak najmniej bajerów.
Tu proszę was o pomoc w dobraniu odpowiedniego modelu ponieważ nie orientuję się w tym za bardzo. Wolałbym własnie NOKIE ponieważ ojciec przyzwyczaił się już do tej mechaniki no i myślę, że nokia to najtrwalsze telefony.
No i cena: tak myślę że do 250zł ale nie jest to sztywna granica.
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam13None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 78
Dołączył(a): 2007-02-06, 18:37:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Ayla » 2010-01-18, 21:34:01

Jestem świeżo po szkoleniu z 3 modeli Nokii.
Koleś omawiał Nokię 2330 Classic - tu przykładowe zdjęcie: http://www.allegro.pl/item878510018_nok ... ry_ss.html
Miałam ją w ręku, mogłam się pobawić. Bardzo fajny i prosty telefon! Cena też korzystna. A dla osoby która ciągle telefon gdzieś wkłada, rysuje gubi, nie ma co droższego kupować. Ważne by był funkcjonalny czyli dzwonił, smsy, mmsy, email :) Cena też niczego sobie, nie przekracza 200zł :)
Chyba, że tata ma jednak większe wymogi...
"z perspektywy czasu zmieniłam tok myślenia, tusz do rzęs i światopogląd"
Waha się, jest w rozterce, krótko mówiąc - jest kobietą.
Avatar użytkownika
AylaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2611
Dołączył(a): 2004-11-28, 16:46:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Komórki / GSM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron