Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Komórki otaczają Nas z każdej strony, więc dlaczego nie być na bieżąco z nimi ?

Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez BlueMan » 2009-03-07, 16:54:16

Dnia 16 marca Play wprowadza na rynek nową, świeżą ofertę na kartę – Play Fresh. To najbardziej rewolucyjna oferta na rynku z najniższymi stawkami za połączenia i SMS-a.

Play Fresh oferuje najlepszą stawkę za połączenia do wszystkich sieci - 29 groszy oraz SMS-a do wszystkich sieci za 9 groszy. Ponadto koszt MMS-a do wszystkich sieci to 19 groszy, a transmisja danych to jedyne 12 groszy /100 kb.
„Play wprowadza agresywną taryfę pre-paid, która nie jest krótkoterminową obniżką cen, ale kluczową ofertą wykorzystującą niskokosztową strukturę Play. Jest to rewolucyjne posunięcie, które pokazuje możliwości Play w dostarczaniu wszystkim konsumentom tanich rozwiązań” – powiedział Chris Bannister, dyrektor zarządzający P4. „Od uruchomienia sieci niespełna 2 lata temu, Play pozyskał 2 miliony klientów oferując tanie połączenia głosowe i tekstowe, tani roaming i dostęp do sieci szerokopasmowej, jak również doskonałe telefony. W chwili obecnej Play może zaoferować takie samo podejście klientom pre-paid. Celem Play jest wyjście naprzeciw potrzebom konsumentów dzięki wykorzystaniu możliwości nowoczesnej sieci 3G i 2G, nowoczesnych technologii i wydajnej struktury organizacyjnej, które pozwalają na ogromne oszczędności. Tymi oszczędnościami Play dzieli się z klientami oferując najtańsze na polskim rynku połączenia głosowe, sms-owe i przesył danych” – dodaje Chris Bannister.

To nie koniec rewolucyjnych i nowatorskich rozwiązań w Play Fresh!

Jest to jedyna oferta, w której każde doładowanie – nawet 5 zł – wydłuża okres ważności konta na połączenia wychodzące aż o 365 dni!

Play Fresh oferuje także zupełnie nowy starter w cenie 5 zł, w ramach którego do wykorzystania jest 5 zł. To najbardziej konkurencyjna oferta na rynku –teraz każdy może mieć Play Fresh. Pozostałe startery za 9 zł oraz 30 zł, oprócz wartości nominalnej oferują także bonus na start:

starter 9 zł – jednorazowo dodatkowe 3 zł, gdy Klient posiada na koncie min. 14 zł
starter 30 zł – jednorazowo dodatkowe 15 zł, gdy Klient posiada na koncie min.40 zł.

Doładować numer w Play Fresh można kartą zdrapką w cenie już od 5 zł! Pozostałe dostępne nominały to 10 zł, 30 zł oraz 50 zł. Doładowania w kwotach od 5 zł do 300 zł dostępne są także poprzez inne kanały.

W Play Fresh dostępne są również usługi dodatkowe obniżające koszty:

100 minut za 0 groszy w ramach sieci Play - za 5 zł (ważne przez 30 dni)
5 MB na korzystanie z Internetu i WAP - za 5 zł (ważne przez 30 dni) 2 za 1 – za każde 2 minuty rozmowy przychodzącej z innej sieci dodatkowa 1 minuta na rozmowę do wykorzystanie do wszystkich sieci - za 3 zł (usługa dostępna dopóki Klient ma konto ważne na połączenia wychodzące) Dla wszystkich klientów, którzy wysyłają bardzo dużo SMS-ów, Play Fresh przygotował specjalną ofertę promocyjną – SMS-y za 0 groszy do wszystkich sieci. Darmowe SMS-y są dodawane przy każdym doładowaniu konta, a ich ilość zależy od kwoty doładowania.

Kwota doładowania Ilość darmowych SMS do wszystkich sieci Ważność darmowych SMS

5 zł 500 5 dni
10 zł 1000 10 dni
30 zł 3000 30 dni
50 zł i więcej 5000 50 dni Promocja ta dostępna jest dla każdego – nie ma żadnych opłat za aktywację. Każde doładowanie konta daje bonus w postaci SMS-ów za 0 groszy i przedłuża ważność karty o 1 rok.


Linki:
http://web.playmobile.pl/resources/prezentacja.swf
http://www.forumorange.net/index.php/topic,1453.0.html
http://www.mojplay.pl/topics12/play-na- ... vt4698.htm

Przez to ofertę zastanawiam się nad zmianą operatora z Orange na Play :przestraszony:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez Q3lo » 2009-03-07, 17:09:05

Zrob od razu forum Play.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez cre[a]tive » 2009-03-07, 17:29:50

Oferta ciekawa, trzeba przyznać. Choć dla takich osób jak ja, które mają większość rodziny i połowę znajomych w jednej sieci, nie opłaca się zmiana na Play, bo wyjdzie wówczas o wiele drożej.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez Q3lo » 2009-03-07, 17:31:13

Mnie też nie zaskoczyli. O wiele taniej i wiecej mam w orange na abonament.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez hitman1986 » 2009-03-07, 20:10:17

Q3lo napisał(a):Zrob od razu forum Play.

Już istnieje - www.mojplay.pl
kobieta napisał(a):Oferta ciekawa, trzeba przyznać.

Bardzo. Mam abonament w Play'u i trochę jestem zdziwiony, że konsumentów pre-paidowych traktują lepiej niż abonamentowych... Być może po zakończeniu abonamentu zostanę w Play, ale na kartę. Chyba, że za pół roku zaproponują mi jakieś super warunki, albo mega-świetny telefon za nie więcej niż 100zł.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez cre[a]tive » 2009-03-07, 20:17:29

hitman1986 napisał(a):Mam abonament w Play'u i trochę jestem zdziwiony, że konsumentów pre-paidowych traktują lepiej niż abonamentowych...


Szczerze to wydaje mi się, że w każdej sieci oferta na kartę ma korzystniejsze warunki jeśli chodzi o ceny minut i smsów niż oferta abonentowa.
Ja w Orange POP mam 3 gr za minutę i 1 gr za sms, czy w ofercie na abonament są takie stawki? Nie sprawdzałam, ale wątpię ;] Za to Ci, którzy wybrali abonament mają dobry telefon w relatywnie niskiej cenie, ja mogę co najwyżej korzystać z Zetafona, co jest dobrym rozwiązaniem, ale nowości wśród telefonów tam przecież nie ma. Także zależy co kto woli, małe sumy za tel miesięcznie i tanie rozmowy, czy miesięczny abonament ale za to super telefon.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez BlueMan » 2009-03-07, 22:36:28

kobieta napisał(a):Ja w Orange POP mam 3 gr za minutę i 1 gr za sms, czy w ofercie na abonament są takie stawki? Nie sprawdzałam, ale wątpię ;] Za to Ci, którzy wybrali abonament mają dobry telefon w relatywnie niskiej cenie, ja mogę co najwyżej korzystać z Zetafona, co jest dobrym rozwiązaniem, ale nowości wśród telefonów tam przecież nie ma. Także zależy co kto woli, małe sumy za tel miesięcznie i tanie rozmowy, czy miesięczny abonament ale za to super telefon.
Dokładnie - takie są różnice między abonamentem a pre-paid :]

Q3lo napisał(a):Zrob od razu forum Play.
Już istnieje i ma się dobrze. Nie mam szans zrobić konkurencji, a może nawiążę współpracę z adminem :] Rozmowy trwają.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez BlueMan » 2009-03-11, 12:36:54

W tym całym szoku w sprawie tej oferty zapomnieliście o jednym:
http://www.urtip.gov.pl/uke/index.jsp?p ... &page=text
http://gielda.wp.pl/POD,6,a,1,b,1,c,11,index.html?P[numer]=8840788&P[obr]=pa&ticaid=17a64
Od 1 maja 2008 roku stawki MTR zostaną obniżone do 33,87 groszy, a od 1 maja 2009 roku - 27,75 groszy.

A więc Play, aby być lepszym wcześniej wprowadza tą obniżkę, ale w gruncie rzeczy od 1 maja wszyscy będą musieli obniżyć stawki 8-)

No to teraz abonamentowcy - jakie Wy będziecie mieć stawki po 1 maja 2009? :D Na pewno stare, bo umowa Was trzyma :D
I to wcale nie jest dyskryminacja abonamentów xD


-- EDIT
http://www.telepolis.pl/news.php?id=13132 - nowsze info!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez kamil » 2009-03-11, 13:30:30

BlueMan napisał(a):No to teraz abonamentowcy - jakie Wy będziecie mieć stawki po 1 maja 2009? Na pewno stare, bo umowa Was trzyma I to wcale nie jest dyskryminacja abonamentów


Jeżeli obniżka rozmów obejmie również abonament, to zawsze można zmienić starą taryfę na nową w trakcie trwania umowy.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez BlueMan » 2009-03-11, 13:44:50

A obejmuje? Bo nie znam przypadku, aby obniżka pociągała również obniżkę dla abonamentowców :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez Q3lo » 2009-03-11, 14:18:19

Co z tego ze w prepaid obniżął stawki? Za abonament który mam żaden prepaid nie da mi tylu minut i smsów no może smsy dadzą, ale ja wole zadzwonić niż klepać.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez kamil » 2009-03-11, 15:01:25

BlueMan napisał(a):A obejmuje? Bo nie znam przypadku, aby obniżka pociągała również obniżkę dla abonamentowców


To aż takie konieczne nie jest, ponieważ wystarczy mieć najbliższych do których się często dzwonie w jednej sieci (już nie mówie że koniecznie PLAY ) i mamy nielimitowane rozmowy z nimi.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez BlueMan » 2009-03-18, 12:09:49

Kurde...kusi mnie ta oferta...

Ale mam simlocka na komórce, a jest ona na gwarancji :/
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Play Fresh - 29gr/minute, SMS za 9 gr

Postprzez Masaccio » 2009-03-19, 13:20:25

Ja mam play na abonament i mam 30gr brutto za minutę. Bez VAT, bo tel na firmę, to mi wychodzi 24 gr za minutę do wszystkich sieci :) Do tego dostałem fajny telefon za 1 zł a abonament 50 zł brutto miesięcznie :)
To nie jest o miłości /loving.blog/
reklama na samochodach
Avatar użytkownika
MasaccioNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2005-09-23, 17:02:01
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Komórki / GSM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości