Boje sie burzy :/

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez Bolu » 2007-07-31, 15:10:01

Burze są mi obojetne, jakośc nigdy za bardzo się ich nie bałem:D Ot, natura się rozładowywuje emocjonalnie xP
Avatar użytkownika
BoluNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2007-03-24, 19:01:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez Pani J » 2007-07-31, 19:28:37

Nie boję się burzy, lubię ją nawet czasem obserwować, niesamowicie wyglądają te błyski na niebie. Jest w tym coś tajemniczego. Przerażają mnie za to wszelkiego rodzaju huragany, a w połączeniu z burzą to już zupełnie. Staram się wtedy jakoś przeczekać, zająć się czymś, co moją uwagę skutecznie odwróci od tego, co się dzieje za oknem, czyli najlepiej poczytać coś nastrojowego. Zawsze pomaga i bardzo wciąga. :)
made by J ®
you gotta wait a minute, wait a minute, oh yeah
oh, mister postman
wait a minute, wait a minute, oh yeah
Avatar użytkownika
Pani JNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2007-07-10, 17:42:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez kosmowski.be » 2007-07-31, 19:30:16

burzy sie nie boje, wrecz ja lubie..
moja dziewczyna sie boi ale to w sumie dobrze bo tuli sie wtedy jeszzcze bardziej :P
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez ET » 2007-07-31, 20:25:34

Jak zaczyna grzmieć, a jeszcze nie pada uwielbiam wyjść na balkon (mieszkam na 11 piętrze) i oglądać przechodzącą nad Łodzią burze :] Jak wrócę do Polski, to wam wrzucę dość efektowną fotę mojego sąsiada.:]
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez camel » 2007-08-01, 09:24:16

o tak, zgadzam się z ET :)
'W dziedzinie muzycznej muszę wiedzieć wszystko. Jeżeli ktoś zagra melodię, pierdząc, ja muszę ją usłyszeć' - A.Ostrowski
amanita_citrina - mój muchomorek
:oczami:
Mój FotoBlog - Zapraszam
Avatar użytkownika
camelNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 2373
Dołączył(a): 2007-04-14, 14:19:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez kris0181 » 2007-08-02, 15:19:08

A ja tam od dzieciństwa nie bałem się burzy...wręcz odwrotnie - ja ją uwielbiam :) kocham ten klimat, nastrój który ona tworzy i latem piękne jaskrawe, zielone drzewa na tle granatowego nieba!!! :) ...i te piękne błyski :super: ostatnio próbuje złapać błysk na fotke... :pudlo: ale mi to nie wychodzi :D zna ktoś jakiś dobry pomysł jak to zrobić...?? ??
...::NUDNY BYŁBY ŚWIAT BEZ IRONII::...
Obrazek
Avatar użytkownika
kris0181None specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-07-31, 14:09:46
Lokalizacja: Virtual City
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez ET » 2007-08-02, 17:09:27

kris0181 napisał(a):.i te piękne błyski ostatnio próbuje złapać błysk na fotke...

a mojemu sąsiadowi się udało. Jak już mówiłem, 10 wracam do domu i wam wkleje to niesamowite zdjęcie. Próbowałem go przekonać, żeby zdradził jak się robi takie foty, ale nie chce powiedzieć.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez Iwons » 2007-08-03, 00:29:36

optymist napisał(a):Psy znacznie lepiej wyczuwają nadchodzące niebezpieczeństwo. Jeśli twój pies się boi, to ty też uważaj.

Tak ? Mój pies zawsze jest przerażony, a mi się jeszcze nic nie stało. Odpukać :]
Tak na serio to ja się również panicznie boję burzy odkąd przeżyłam bliskie spotkanie z piorunem :/ Przedtem nawet lubiłam słuchać jak grzmi, szczególnie w nocy wydawało mi się to super. Ale teraz boję się tak bardzo, że chętnie schowałabym się pod łóżko i już spod niego nie wychodziła...
Avatar użytkownika
IwonsNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2007-04-14, 21:03:29
Lokalizacja: Słupsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez cre[a]tive » 2007-08-03, 02:14:08

Iwons napisał(a):Tak na serio to ja się również panicznie boję burzy odkąd przeżyłam bliskie spotkanie z piorunem :/


jak bliskie?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-03, 02:25:57

Iwons napisał(a):Przedtem nawet lubiłam słuchać jak grzmi, szczególnie w nocy wydawało mi się to super.

Oj, kiedyś to i ja tak miałam ;) Potrafiłam stać na balkonie i patrzeć na błyskawice, fascynowało mnie to po prostu :) Nawet podczas matur, u mnie w szkole są szerokie parapety, siedziałam i wsłuchiwałam się w grzmoty i patrzyłam na gradobicie, coś pięknego :)
Ale teraz boję się tak bardzo, że chętnie schowałabym się pod łóżko i już spod niego nie wychodziła...

I ja również tak mam... :/ Może nie aż tak panicznie, ale boję się :/ Kiedyś w niedzielę rano obudził mnie sam huk grzmotów z taką częstotliwością, że wydawało mi się to niemożliwe. Przeraziłam się, bo miałam wrażenie, ze chmura jest tuż nad moim blokiem, bo huk był ogromny, aż mi się okna trzęsły :/ Od tamtej pory boję się burz :| A już tym bardziej się boję, odkąd kiedyś podczas burzy wracałam do domu i piorun trzepnął w piorunochron na moim bloku :zdziwko: Myślałam, że umrę na zawał... wiałam do domu, aż się kurzyło...
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez Kamil888 » 2007-08-03, 02:31:07

A ja uwielbiam burzę. Zawsze gdy zaczyna grzmić, to staję sobie przy oknie i wpatruję się w to piękne zjawisko. :) Jest w tym coś fascynującego i zarazem tajemniczego. :) Natomiast moja mama panicznie boi się burzy, ale tylko wtedy gdy jest na dworze. Kiedyś, jak była mała i mieszkała na wsi, piorun uderzył w oborę u sąsiadów. Widziała jak wszystko się pali i płonące bydło ucieka z budynku. Koszmar. :looka:
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-03, 02:35:57

Kamil888 napisał(a):Zawsze gdy zaczyna grzmić, to staję sobie przy oknie i wpatruję się w to piękne zjawisko. :) Jest w tym coś fascynującego i zarazem tajemniczego. :)

Też tak kiedyś uważałam ;)
W tym roku burze strasznie gwałtowne się stały, ocieplenie klimatu itd. Może kiedyś mi przejdzie ;)
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez motyjek » 2007-08-03, 02:37:30

a dajcie spokój, jak można bać się natury? to jest coś oczywistego, że jest silniejsza od nas i nic tylko czekać kiedy swą wyższość i potęgę ukaże :) a umrzeć i tak umrzemy ;)
every bitch says "yooo" :yahoo:
kobiety-słaba płeć..?-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Avatar użytkownika
motyjekNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2185
Dołączył(a): 2007-07-07, 20:49:15
Lokalizacja: z zadupia xD
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-03, 02:39:46

motyjek napisał(a):jak można bać się natury?

Zwyczajnie, tak jak widzisz :] Można bać się burz, samych piorunów, huraganów, tornad, trzęsień ziemi, wybuchów wulkanów... wszystkiego. To jest niebezpiecznie i obawa przed tym wszystkim jest dla mnie całkowicie zrozumiała.
motyjek napisał(a):to jest coś oczywistego, że jest silniejsza od nas

Sama sobie odpowiadasz ;)
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez cre[a]tive » 2007-08-03, 02:50:34

motyjek napisał(a):a dajcie spokój, jak można bać się natury?


można. ta "natura" spaliła mojej mamie dom. cały dorobek życia stanął w płomieniach, ledwo uratowali się z pożaru. oczywiście piorun walnął w środku nocy. miała 10 może 12 lat i musiała uciekać z domu w środku nocy zabierając ze sobą młodsze rodzeństwo. cała rodzina została tylko z koszulami nocnymi - cały dorobek spłonął. więc bać się natury można, a nawet trzeba.

natura to też huragany, powodzie, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, pożary wywołane suszą, które pochłaniają miliony ofiar. natura jest naszym przyjacielem a zarówno wrogiem i wiele z nas, ludzi, przez nią ginie. i ginąć będzie.
więc natury powinnaś bać się bardziej niż czegokolwiek innego.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez Zilog » 2007-08-03, 06:10:00

kobieta napisał(a):natura to też huragany, powodzie, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, pożary wywołane suszą, które pochłaniają miliony ofiar. natura jest naszym przyjacielem a zarówno wrogiem i wiele z nas, ludzi, przez nią ginie. i ginąć będzie.
więc natury powinnaś bać się bardziej niż czegokolwiek innego.

No właśnie według mnie niby taka niewinna natura jest najgorsza.Taki np. zabójca może zabić kilka osób,a natura może pochłonąć setki,tysiące ludzi.Jak już wcześniej wspominałem to ja burzy się nie boję,tylko się przy niej relaksuję :hyhy: ,no ale bywają chwile w których jak huknie... :szok:
Nie byłem świadkiem jakiś większych zniszczeń wywołanych przez pioruny i nie mam zamiaru doświadczyć takich widoków.
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez ET » 2007-08-04, 02:06:16

motyjek napisał(a):a dajcie spokój, jak można bać się natury?

Polecam morze Północne. :] Ja parę dni temu będąc na rejsie przeżyłem 8-10 B. I wierz mi, będąc na dużym jachcie i tak momentami się bałem. Polecam, cofniesz to pytanie bardzo szybko.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez Iwons » 2007-08-04, 13:09:00

kobieta napisał(a):
Iwons napisał(a):Tak na serio to ja się również panicznie boję burzy odkąd przeżyłam bliskie spotkanie z piorunem :/


jak bliskie?

Niemal cielesne :/

W pewien deszczowo-burzowy sobotni poranek jechałam z mamą samochodem do miasta. Grzmiało gdzieś w oddali, padał lekko deszcz. Nagle wielka, fioletowa błyskawica uderzyła nam w maskę samochodu, odbiła się i poharatała korę na drzewie. Myślałam na początku, że to walnęło w asfalt tuż przed nami, dopóki mama nie zauważyła, że samochód nie chodzi, że jedziemy na luzie... Gdy stanęłyśmy z boku drogi nie wiedziałyśmy co się dzieje, byłyśmy w szoku. Po jakimś czasie przyjechała straż, którą ktoś wezwał do tamtego podrapanego drzewa. Gdy usłyszeli co się stało, nie mogli uwierzyć, że piorun mógł uderzyć w samochód. Że mi i mamie nic się nie stało. A auto nie nadawało się już do jazdy, silnik spalony :/ Dobra została tylko karoseria.
Od tamtej pory, jak już wspominałam, boję się panicznie burzy, bo nigdy nic nie wiadomo...
Avatar użytkownika
IwonsNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2007-04-14, 21:03:29
Lokalizacja: Słupsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez cre[a]tive » 2007-08-04, 14:32:19

Iwons, no to nieźle, całe szczęście, że wyszłyście bez szwanku.
wcale się nie dziwię, że boisz się teraz burzy, to tak samo jak z moją mamą, jak pisałam wyżej, co się w stało w wyniku uderzenia piorunu w dach (a to było dawno - dom był drewniany) - i moja mama również strasznie się boi burzy, co też rozumiem, choć ja nigdy się nie bałam i mam nadzieję, że nie przydarzy mi się nic, że zacznę się bać.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Boje sie burzy :/

Postprzez ET » 2007-08-04, 14:33:17

Teoretycznie piorun może uderzyć w auto, choć szanse są minimalne. natomiast ponieważ nie dotykał karoserii nie miało ci się prawa nic stać.Nie dziwię się zdziwieniu strażaków
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 445 gości

cron