WOŚP W Rękach Szatana

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

WOŚP W Rękach Szatana

Postprzez Lamaszta » 2004-12-08, 18:36:26

Paweł Piotrowicz, 2004.12.08 napisał(a):
Związana z Radiem Maryja Telewizja Trwam ojca Rydzyka ponownie atakuje Wielką Orkiestrę ÂŚwiątecznej Pomocy


"Lepszy Rydz niż nic" - odpowiada na firmowych koszulkach Jerzy Owsiak - informuje "Gazeta Wyborcza". Jak informuje dziennik, TV Trwam w ostatni weekend pięć razy pokazała film "Woodstock - przemilczana prawda". Emitowała go również w lipcu, chcąc przeszkodzić w organizacji "Przystanku Woodstock" w Kostrzynie nad Odrą. Teraz cel jest inny: podważyć sens zbliżającej się styczniowej zbiórki XIII Finału Wielkiej Orkiestry ÂŚwiątecznej Pomocy.



Film (m.in. ze sceną z rozebraną do pasa dziewczyną i flagą z liściem marihuany) wzbogaciły informacje, że "wspieranie Orkiestry to poparcie Woodstocku, czyli śmiertelnego zagrożenia młodzieży. A przede wszystkim satanizmu, bo młodzieżowe namioty pełne są fanów diabła" - czytamy w GW.



Jerzy Owsiak nie komentuje telewizyjnych sensacji. Za to w internetowym sklepiku WOÂŚP wystawił na sprzedaż nową koszulkę z napisem: "Byłem na Woodstocku i Trwam w Rock'n'rollu - lepszy Rydz niż nic". Do zielonogórskiej redakcji Gazety przysłał rozliczenie finansowe ostatniego finału WOÂŚP. Wynika z niego, że na sprzęt dla polskich szpitali wydał 26,3 mln zł.



Kolejny finał WOÂŚP zaplanowano na 9 stycznia 2005 r. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na "nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii" - donosi "Gazeta Wyborcza".



(Gazeta Wyborcza / http://www.wirtualnemedia.pl)


"Lepszy Rydz niż nic". Hehe. Dobre.

A czy to nie Kościół właśnie powinien wspierać akcje pomocy potrzebującym, takie jak WOÂŚP, przepraszam bardzo?
NORWEGIA zawsze w czołówce ! ! ! - www.skijumping.no
Forum jedynego słusznego radia - ANTYRADIA
Cała Polska słucha Rocka i Metalu - min. 5 h dziennie codziennie
METALLICA zespołem wszechczasów
Avatar użytkownika
LamasztaNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3051
Dołączył(a): 2004-07-31, 17:25:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WOÂŚP W Rękach Szatana

Postprzez BlueMan » 2004-12-08, 18:54:55

Rydzyk ze swoim Maybachem - jednym z najdroższych aut świata mu dużo do gadania w tej sprawie ;[

Jak taki mądry niech odda swoją limuzynę dla biednych ;[
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: WOÂŚP W Rękach Szatana

Postprzez Q3lo » 2004-12-08, 22:56:06

Wysadzic radio maryja !!!!! Ksieza do zlodzieje. :D:D
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WOÂŚP W Rękach Szatana

Postprzez Ptaq » 2004-12-08, 23:22:37

i wez im tu cos jeszcze wrzuc do koszyka w kosciele - oni sie boja ze jak ludzie beda wrzucac na WOÂŚP to im moze braknac na benzyne...
BlueMan o SOBIE - http://i10.tinypic.com/2pq2oie.jpg :D
[ http://www.mnocleg.pl | http://www.s90.pl | http://www.projekty-logo.com ]
Avatar użytkownika
PtaqNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1522
Dołączył(a): 2004-09-22, 20:31:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WOÂŚP W Rękach Szatana

Postprzez Suceed » 2004-12-09, 10:52:28

Ja nie moge od dawna wiedziaęłm że Polska to nie jest do końca normalny kraj ale zeby az do tego stopnia :|
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WOÂŚP W Rękach Szatana

Postprzez Meth » 2004-12-09, 15:52:08

Ja tam ogólnie do kościoła nic nie mam i na waszym miejscu troche bym sie zastanowił. W końcu Rydzyk to nie jest cały kościół. Nawet papież nie popiera rydzyka.
Meth.
Avatar użytkownika
MethNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 824
Dołączył(a): 2004-10-31, 13:22:13
Lokalizacja: z Daleka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WOÂŚP W Rękach Szatana

Postprzez Ptaq » 2004-12-09, 17:36:59

No tak ale wlasnie tacy ksieza tworza kosciol - bo takich z powolania to jest moze 1/10 (zeby tylko) a wiekszosci chodzi o to by w zyciu sie czyms zajac, czegos dorobic - i takie bycie ksiedzem traktuja jak zwykly zawod. Oto im chodzi by sie nachapac jak najwiecej. I co ja na to poradze jak sie osadza kosiol po wiekszosci ludzi ktorzy do niego naleza.
BlueMan o SOBIE - http://i10.tinypic.com/2pq2oie.jpg :D
[ http://www.mnocleg.pl | http://www.s90.pl | http://www.projekty-logo.com ]
Avatar użytkownika
PtaqNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1522
Dołączył(a): 2004-09-22, 20:31:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WOÂŚP W Rękach Szatana

Postprzez Lamaszta » 2004-12-09, 18:22:08

Paweł Piotrowicz, 2004.12.09 napisał(a):?Nic Do Pana Rydzyka Nie Mam?

Szef Wielkiej Orkiestry ÂŚwiątecznej Pomocy odniósł się do rewelacji na temat Fundacji i Przystanku Woodstock podawanych przez Telewizję ?Trwam?




Jak już wczoraj informowaliśmy, Związana z Radiem Maryja Telewizja ?Trwam? ojca Rydzyka ponownie atakuje Wielką Orkiestrę ÂŚwiątecznej Pomocy i w ostatni weekend pięć razy pokazała film "Woodstock - przemilczana prawda". Na stronie WOÂŚP http://www.wosp.org.pl Jurek Owsiak skomentował całe wydarzenie:.


?Oczywiście, że dochodzą do nas zewsząd informacje o najmocniejszym punkcie programu Telewizji Trwam, czyli pokazie filmu o Przystanku Woodstock. [?] jaki on był w Kostrzynie n/Odrą, wielu mogło się przekonać na własne oczy, a jeszcze więcej narodu poprzez relację we wszystkich mediach, które jednogłośnie oceniły ją jako najbezpieczniejszą w swojej historii, pełną muzyki, przyjaźni i zabawy.

Generalnie mówimy to wszem i wobec ? nic do Pana Rydzyka ja nie mam, ani Fundacja tym bardziej. Wręcz przeciwnie, jego kuriozalne wypowiedzi często powodują, iż sami bardzo przyglądamy się temu, co robimy, aby w żaden sposób nie dać powodu do wszelkich logicznych i mających podstawy zażaleń. Lubimy człowieka, bo tak jak my, jest konsekwentny w tym co robi. Tylko że wybrał drogę nielubienia wszystkiego i wszystkich, którzy nie spełniają jego oczekiwań. A jest to bolesne i ryzykowne, bo w przypadku telewizji, radia i gazety, którą reprezentuje, wszelkiego rodzaju lubienie lub nielubienie zmienia się jak w kalejdoskopie, a nasze życie polityczno-obyczajowe w Polsce dostarcza temu twierdzeniu bardzo dużo powodów.


No i jest jeszcze jedna rzecz, z którą nie może dać sobie rady Pan Rydzyk. Jest to cud uczciwości. Wszelkie cuda są nieodłączną częścią jego działalności. Cuda związane z wiarą, filozofią, przekonaniem, że do takiego świata należy. Ale cud uczciwości nie ma miejsca w myśleniu Ojca Dyrektora. Dlatego totalnie niezrozumiałym będzie tekst baneru, który za moment zapowie XIII Finał Orkiestry. Jego treść jest bardzo krótka ? przez 12 lat Fundacja zebrała 53 616 501 USD, na sprzęt medyczny wydała 55 100 497 USD.

Każdy z nas, z Fundacji, ma swoją wiarę, swój dekalog, porusza się wśród swoich ulubionych kolorów. Jest tu także miejsce na cuda, ale przede wszystkim na uczciwą pracę. Bez żadnych cudów z pieniędzy które zbieramy możemy tyle zrobić dla polskiej medycyny, utrzymać Fundację na co dzień, zorganizować Finał i jeszcze spotkać się na fantastycznej zabawie, która ma nazwę ?Przystanek Woodstock?.

Bo 2 + 2 = 4 a nie 22.
I kto w to nie wierzy, jest dupa i pójdzie do piekła.



(wosp.org.pl)


To się robi coraz ciekawsze. Ciekawe, jak na to ojciec Rydzyk odpowie ;)
NORWEGIA zawsze w czołówce ! ! ! - www.skijumping.no
Forum jedynego słusznego radia - ANTYRADIA
Cała Polska słucha Rocka i Metalu - min. 5 h dziennie codziennie
METALLICA zespołem wszechczasów
Avatar użytkownika
LamasztaNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3051
Dołączył(a): 2004-07-31, 17:25:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WOÂŚP W Rękach Szatana

Postprzez BlueMan » 2004-12-09, 19:17:04

Tylko że wybrał drogę nielubienia wszystkiego i wszystkich, którzy nie spełniają jego oczekiwań.

Bo 2 + 2 = 4 a nie 22.
I kto w to nie wierzy, jest dupa i pójdzie do piekła.

Matemaaaaatymka. Ale się uśmiałem z tych tekstów.

Biedni księża - boją sie o swoją posadę, a tak naprawde nie powinni się wtraćać do niczego, co nie należy do kościła - to nie ch broszka przeciez ;[
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: WOÂŚP W Rękach Szatana

Postprzez Meth » 2004-12-09, 21:07:36

Biedni księża - boją sie o swoją posadę, a tak naprawde nie powinni się wtraćać do niczego, co nie należy do kościła - to nie ch broszka przeciez


Tutaj w pełni zgadzam sie z Bluemanem. Najgorzej gdy plebani wtrącają sie do polityki. Ale niektórzy księża są całekiem spoko.
Meth.
Avatar użytkownika
MethNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 824
Dołączył(a): 2004-10-31, 13:22:13
Lokalizacja: z Daleka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WOÂŚP W Rękach Szatana

Postprzez Codino » 2004-12-11, 00:19:44

Pomysly z wysadzaniem RM nie są najlepsze. Pomyslcie jakie dopiero wtedy zaczelyby się protesty starych dewotek. A tak wlasciwie to nie ma się czym martwić, bo nikt mający wplyw na losy tego kraju się Rydzykiem nie przejmuje.
Wlasnie przymierzam się do obejrzenia filmu "Woodstock- Przystanek do Piekła", zapowiada się wesoły wieczór :mrgreen: .
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez El Limon » 2010-01-07, 19:34:37

Odkopię ten temat... a co się będę.
Tak jak ktoś tu wspomniał Rydzyk to nie cały kościół.
A teraz pytanie kłizowe. Kiedy ostatni raz słyszeliście jakiegoś pozytywnego niusa w TV nt. Kościoła? Pewnie w ogóle bo takich niusów się nie podaję bo dobry nius to zły nius.
Więc nie oceniajcie wielcy panowie i panie Kościoła po tym co słyszycie w TV np.
U mnie dla przykładowo w mieścinie co wakacje przez 4 dni organizowane są Papieskie Dni Młodych. I organizowane są przez księży właśnie a jedyne za co się płaci to za miejsca niclegowe _ wyżywienie + woda bieżąca. I czy zespoły są znane czy mniej znane zawszę zabawa jest zajebista. I wierzcie mi że dewoty też chciały co by ten koncert zdjąć bo narkomani się wałęsają itp.
To jest normalne że na 100 osób znajdzie się kilku złych.
Sory za brak przecinków ale cuś mi klawa szwankuję :/)
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: WOŚP W Rękach Szatana

Postprzez KenWatanabe » 2010-01-07, 21:27:27

El Limon napisał(a):bo dobry nius to zły nius.

Święta prawda :) Jak organizują finał WOŚPa to jest o tym co nieco w mediach ale jakby się okazało, że Owsiak jest pedałem to dopiero by grzmiało albo jakby Lech Kaczyński jeździł po pijaku. Ludzie potrzebują sensacji, a jak ktoś zrobi coś dobrego to jest to za mało szokujące i trafia na ostatnią stronę gazety lub końcówkę wiadomości i do "galerii ludzi pozytywnie zakręconych" :/ Kpina.

A tak wracając do tematu to ja właściwie nie jestem za bardzo przychylny Orkiestrze. Nie przeczę, że pomagają więcej niż Radio Maryja :) ale za co ten Owsiak właściwie żyje? Nie słyszałem, żeby miał jakąś robotę poza tym zbieraniem kasy, nie twierdzę, że zabiera połowę, nie mam też pretensji o organizowanie za tę kasę koncertów które bądź co bądź pomagają w dalszym zbieraniu kasy. Ale w spadku raczej nic nie dostał więc to co ma musiał pobrać z datków ludzi, a jeśli pobrał choć złotówkę to już nie jest nieskazitelny, Matka Teresa by nie wzięła ani grosza :D I nie chodzi mi o to, że te kilkadziesiąt tysięcy na rok coś realnie zmienia ale liczy się sam fakt, że jego pobudki nie muszą być w 100% natury charytatywnej.

A cytowany tekst faktycznie zabawny :D Chyba ja też obejrzę ten film o przystanku o ile jeszcze się da :P Choć z drugiej strony ta impreza też nie jest taka zupełnie czysta, raczej nie chciałbym tam pojechać w taki burdel :/
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-01-07, 21:48:53

petreus007 napisał(a):ale za co ten Owsiak właściwie żyje?

Każda fundacja na podobnych zasadach działa - w jakiś sposób musi utrzymywać się i część osób, które dla niej pracują.
Bo to nie jest wolontariat przez całe życie przez cały rok.
Jakoś trzeba uzgadniać spotkania, pokazywać się w mediach, itp.

Najważniejsze, że nie jeździ Porsche, nie ma willi z basenem, itp. BTW - gdzie mieszka Owsiak, jak ma dom?
On nie wiadomo jakby się starał to nie może lecieć na kasę, bo go media od razu zmiażdżą i całe WOŚP weźmie w łeb!
Nie pamiętam żadnej afery z Owsiakiem.


http://www.pudelek.pl/artykul/15099/prz ... ualizacja/
To jest dopiero zdzierstwo na WOŚP - Branie 10k za transport :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: WOŚP W Rękach Szatana

Postprzez KenWatanabe » 2010-01-07, 22:31:35

BlueMan napisał(a):Każda fundacja na podobnych zasadach działa
Z tym, że większość fundacji zajmuje się praniem brudnych pieniędzy swoich "spółek matek" :D To akurat nie dotyczy raczej WOŚPu ale moim zdaniem robienie na tym kasy to coś psującego ogólny wizerunek. Już pomijając tych współpracowników którym płaci, bo wiadomo, że jakaś profesjonalna obsługa musi się tam znaleźć, a taka się wolontariatem nie zajmuje. Ale chodzi mi o samego Jurka, pokazuje, że lubi to co robi i mu na tym zależy, w co szczerze wierzę lecz te pobieranie za to kasy zmniejsza go jakoś w moich oczach.

Twoje Imperium skontaktowało się z naszą redakcją i poinformowało nas, że omyłkowo w tekście podano kwotę 20 tys. zł, choć chodziło o 2 tys. zł.
Te komentarze na Pudelku mnie dobijają :D Ale fakt, że Ci artyści trochę też przeginają. Chcą żeby im zwracać koszty transportu itd? To już nie mogą dołożyć czegoś od siebie? Przyjeżdżają tam pograć bardziej dla reklamy, jak to niby pomagają szpitalom, a tak na prawdę niczego od siebie nie dają. Co najwyżej jakiś 20 letni rupieć na licytację który zalega im w piwnicy. A ludzie idioci dają za ten szajs sporą kasę.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KoTeK » 2010-01-10, 04:48:39

Ogolnie co do mediow zwiazanych z Tadeuszem R. i jego wplywem na politykow pewnej partii [do samej partii tez] jestem nastawiony bardzo negatywnie. Wg mnie krytykowanie czy proby bojkotu WOSP maja taki sam sens jak bojkot Carithasu. Cele akcji Owsiaka sa chyba dla wiekszosci z nas jasne a sprawa jest na tyle medialna ze zawsze jest ona w jakis sposob sprawdzana. Nie wiem czy niektorzy z was zdaja sobie z tego sprawe ale te pieniadze naprawde pomagaja w szpitalach. Tu podam moze przyklad z mojego miasta: w Gorzowie zostaly za nie zakupione i podarowane aparatury medyczne na oddzialach noworodkow i pediatryczncyh, na ktore szpital po prostu stac nie bylo. Podobnie sprawa miala sie z zakupem ambulansow przeznaczonych dla najmlodszych pacjetow. Natomiast co do tego ze pewne pieniadze przeznaczone sa np Wooodstock, w statusie WOSP zapisane sa informacje o tym ze pewna suma z zebranej kwoty ma sluzyc innym cela.



Tu kocia dygresja

Pamietacie moze sytuacje jak ojciec Tadeusz R. zlozyl wniosek o pieniadze unijne [tak a na codzien unia to szatan] dla swojej szkoly? Akurat u wladzy znajdowala sie partia pana Jarka i Leszka K. i dziwnym trafem zamiast na przyklad szkoly ratownictwa medycznego Owsiaka znalazla sie ona na liscie uczelni, ktorym przyznany mialy byc pieniadze

Ba nawet dwie
A troche odbiegajac od tematu opowiem historie - jakos w roku 2007 chyba bedac na woodstocku oddawalem krew, co zabawne tego dnia w TV wypowiadal sie poslanka PiS [pani doktor nauk medycznych co smieszniejsze] zwiazana z radiem M. i tv T., ktora stwierdzila ze krew oddawana na Woodstocku nie nadaje sie do celow medycznych [a zebrano ponad 700 litro krwi] poniewaz byla oddawana w rytm muzyki satanistycznej [o zgrozo].
Obrazek
Avatar użytkownika
KoTeKNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 279
Dołączył(a): 2009-05-31, 13:52:57
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez El Limon » 2010-01-10, 14:26:38

Cóż tak to jest. Jeżeli ktoś pomaga drugiej osobie bezinteresownie to trzeba go zgnoić bo jest lepszy niż my. Taka brutalna prawda o Nas i o Naszym społeczeństwie.
Ps. Nie mówię że każdy taki jest. Ale istnieją takie wypadki jak ww.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-01-10, 14:29:19

Najgorsze, że te przypadki w społeczeństwo, dzięki argumentom wyssanym z palca namawiają inne osoby do tego czego oni nie szanują - czyli pomocy innemu człowiekowi :/
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re:

Postprzez KoTeK » 2010-01-10, 14:48:52

To akurat smutna prawda ale wynika to wg mnie glownie z faktu ze ludzie przyjmuja za "prawde obiektywna" to co jest napisane w prasie, internecie czy podane w telewizji i radiu nie probujac nawet sie zastanowic i zbydowac wlasnego zdania na dany temat.


BlueMan napisał(a):...argumentom wyssanym z palca namawiają inne osoby do tego czego oni nie szanują - czyli pomocy innemu człowiekowi :/


Przepraszam ale ojciec Tadeusz szanuje pomoc innych ale... tylko w momencie gdy dotyczy to jego lub jego interesow : P
Obrazek
Avatar użytkownika
KoTeKNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 279
Dołączył(a): 2009-05-31, 13:52:57
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Ahl-I-Batini » 2010-01-12, 19:09:24

petreus007 napisał(a):A tak wracając do tematu to ja właściwie nie jestem za bardzo przychylny Orkiestrze. Nie przeczę, że pomagają więcej niż Radio Maryja ale za co ten Owsiak właściwie żyje? Nie słyszałem, żeby miał jakąś robotę poza tym zbieraniem kasy, nie twierdzę, że zabiera połowę, nie mam też pretensji o organizowanie za tę kasę koncertów które bądź co bądź pomagają w dalszym zbieraniu kasy. Ale w spadku raczej nic nie dostał więc to co ma musiał pobrać z datków ludzi, a jeśli pobrał choć złotówkę to już nie jest nieskazitelny, Matka Teresa by nie wzięła ani grosza I nie chodzi mi o to, że te kilkadziesiąt tysięcy na rok coś realnie zmienia ale liczy się sam fakt, że jego pobudki nie muszą być w 100% natury charytatywnej.

Googla juz nie umiemy uzywac?
Owsiak jest dziennikarzem, otv nie jest charytatywne, wczesniej pracowal w tvp i byl zwiazany z tvn.
Co do czystosci - skoro masz sile na tak idiotyczne wnioski to mysle, ze starczy Ci zapalu by przeczytac sprawozdania finansowe wospu.

Ja wiem, ze to fajnie byc mlodym i kwestionowac wszystko co sie da i co ludzie cenia. Ale zastanowmy sie zanim cokolwiek napiszemy.
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 300 gości

cron