WOŚP W Rękach Szatana

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Re: WOŚP W Rękach Szatana

Postprzez KenWatanabe » 2010-01-12, 22:24:34

Ahl-I-Batini napisał(a):Owsiak jest dziennikarzem, otv nie jest charytatywne, wczesniej pracowal w tvp i byl zwiazany z tvn.
Taa, dziennikarstwo opierające się na swoim pozytywnym wizerunku i niejako wykorzystujące wizerunek WOŚPa do zarabiania pieniędzy ale już na inny cel, własny. Jakby papież zagrał w reklamie frytek to też byście byli zadowoleni?

Ahl-I-Batini napisał(a):Ja wiem, ze to fajnie byc mlodym i kwestionowac wszystko co sie da i co ludzie cenia. Ale zastanowmy sie zanim cokolwiek napiszemy.
Na jakim Ty świcie żyjesz? To już nie wiesz, że ludzie są podli i każdego chcą zmieszać z błotem? Jak się kogoś nie lubi choćby za wygląd to się wyszukuje różnych rys na szkle.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości

cron