Pijąca kobieta w ciąży

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Pijąca kobieta w ciąży

Postprzez rick » 2017-02-21, 10:40:25

Siedzimy sobie ostatnio z kolegą po pracy w barze, a tam na krzesełku jedna z naszych pracownic w ciąży otoczona gronenm psiapsiółek doi jednego drinka po drugim. Zamurowało mnie. Zwróciłem na to uwagę kumpla, że na coś takiego powinny być paragrafy, tak, aby Panie słyszały - ich wzrok w jednej chwili był zabójczy. Kobieta w ciązy odpowiada nie tylko za siebie i za swoje dziecko. Jesli pije, naraża je na niepełnosprawność a nawet śmierć i to powinno być karane.
Avatar użytkownika
rickNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-04-27, 13:10:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Postprzez warchoł » 2017-02-22, 11:28:11

Ja tam nie jestem zwolennikiem penalizacji takich zachowań, ale z piciem kobiet w ciąży trzeba walczyć na wszystkie możliwe sposoby. Być może nawet izolować na pewien czas, tak żeby uzależniona kobieta zwyczajnie nie mogła się napić. A reakcja tych kobitek na zaczepkę mnie nie dziwi - ludzie myślą, że to tylko ich sprawa i nikomu nic do tego.
Avatar użytkownika
warchołNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2016-02-24, 14:07:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adamina

Postprzez kundelek » 2017-02-23, 10:16:00

Moze sie zdziwicie, ale jak moja żona byla w ciazy i slabo sie czula to lekarz radzil wypic sobie pol lampki czerwonego wina. Oczywiscie tego nie zrobila, ale z tym calkowitym zakazem picia w ciazy to roznie bywa skoro nawet lekarze nie do konca sa do tego przekonani.
Avatar użytkownika
kundelekNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-04-01, 13:12:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam


  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości

cron